Izgubljene tablice

Purgar

New member
Izgubio sam tavlice ZG4329FA, negdje između Karlobaga i Zadra (Dikla) na magistrali. Također, ako netko zna, koja je procedura, molim za pomoć jer zovem Mup pola jutra i ignoriraju me. Unaprijed hvala.
 
Pusti telefon :mrgreen: odi u policijsku postaju i postaju i prijavi gubitak. Uzmi i 20 kuna biljega za taksu.
 
nije li netko tamo negdje neku kacigu prošle godine pogubio  :misli:

da li se to Bermudski trokut preselio  :shock: :mrgreen:
 
bregovljan said:
Kacigu su zgubili između Karlobaga i Senja. Ja sam ju tražil. Naravno , bezuspješno. :embarrassed:

aa..pardon  :mrgreen:
 
jedino ako su u nekoj groti zapele...mislim da je već bila slična tema, ali u svakom slučaju prvo treba prijavit  :wink:
 
Mislim da je pametnije prijavit krađu (a ne gubitak) tablice, jer onda ne triba čekat misec dana ili koliko već "ako se možda pronađe", i ne triba davat oglas u narodne novine.

:neznam:
 
Purgar said:
Izgubio sam tavlice ZG4329FA, negdje između Karlobaga i Zadra (Dikla) na magistrali. Također, ako netko zna, koja je procedura, molim za pomoć jer zovem Mup pola jutra i ignoriraju me. Unaprijed hvala.

Ako ne misliš potražit, onda prijavi u najbližoj policijskoj postaji i traži potvrdu. To je čisto da imaš neki papir ako te zaustave. Daljnja procedura doma.
 
OldBoy said:
  ...definitivno

Uopce nije pametno.
Odes prijavit da ti je otpala prije mj dana i isti dan dobijes potvrdu koja ti vrijedi 30 dana. U tih 30 dana moras otic na tehnicki i nazalost vaditi novu prometnu i novi br tablice.
Nema nikakve objave u NN i sl.
Inace prije 2 tjedna sam prijavljivao gubitak plocice i gubitak dokumenata za drugo vozilo..
 
    ...budem li ikada izgubio tablicu sa motora, ipak ću prijaviti krađu. Za slučaj da ispliva kakva javna snimka sa mnom na motoru na kome su tablice, a datum od prije par dana  :wink: :mrgreen:
 
Ok, u pravu si. (y)

Sretan?
:mrgreen:

Kad smo u firmi izgubili tablicu, skoro 3 miseca se razvlačilo sranje sa izdavanjem nove.

Idući put smo prijavili krađu, i sutra je nova bila na autu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
dovla said:
Uopce nije pametno.
Odes prijavit da ti je otpala prije mj dana i isti dan dobijes potvrdu koja ti vrijedi 30 dana. U tih 30 dana moras otic na tehnicki i nazalost vaditi novu prometnu i novi br tablice.
Nema nikakve objave u NN i sl.
Inace prije 2 tjedna sam prijavljivao gubitak plocice i gubitak dokumenata za drugo vozilo..

kakav tehnički i nova prometna :misli: pa dobiš isti broj tablice  :mrgreen:
to ti maybe jer si posijao i dokumente, ne straši čovika :LOL:
 
Shepa said:
Ok, u pravu si. (y)

Sretan?
:mrgreen:

Kad smo u firmi izgubili tablicu, skoro 3 miseca se razvlačilo sranje sa izdavanjem nove.

Idući put smo prijavili krađu, i sutra je nova bila na autu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
to bilo pri EU :LOL:
 
ZLO said:
kakav tehnički i nova prometna :misli: pa dobiš isti broj tablice  :mrgreen:
to ti maybe jer si posijao i dokumente, ne straši čovika :LOL:

Aj nazovi mup pa provjeri... Dobijes isti br tablice samo u slucaju ostecene tablice i VRACANJA iste..