Izgubljene tablice

Jel bila guzva u heinzelovoj? Moram mijenjat prometnu, a neki dan sam se samo okrenuo i izaso jer bi satima cekao

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

 
Kod nas su nenormalne guzve. Nekidan bio odnijet samo jedan papir i ujutro u pola 7 red od 300 ljudi ceka da se mup otvori.. I tako svaki dan vec mjesec i pol.. Ja ne znam sta svi oni rade ali za novim osobnim su podivljali. Sranje su i sad te nove prometne pa se to ovjerava.. :palacdolje:
 
mate said:
Odi ujutro u 7.30, isto ima nešto ljudi ali je izdržljivo.
U Splitu ima par bakica šta dođu odmah po otvaranju, počupaju sve brojeve iz automata i kasnije prodaju po 10kn.

:LOL:
 
Neki dan su mudro ugasili aparat za izdavanje brojeva pa se fino cekalo u redu stojecki :)

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

 
Shepa said:
U Splitu ima par bakica šta dođu odmah po otvaranju, počupaju sve brojeve iz automata i kasnije prodaju po 10kn.

:LOL:

A izdaju li te bakice fiskalne racune prilikom naplate?    :mrgreen:

 
razmišljam o tome da više ne posudjujem prikolicu nikome...nonstop neke pizdarije, pa mi pretovare prikolicu pa ode torziona, pa mi ode onaj vrag za zakopčat na kuku, pa mi kolega krivo zakopča struju pa mi pregore osigurači u autu (mojem autu), pa mi zrežu gumu...nemam više ni jedne gurtne a imal ih 4, pa mi vele da nek si popravim signalizaciju da mi ne neke ne svijetli...pa bemmti, SAD MI JE ZGUBIL TABLICU....pa jebemti, 100kn i čekanje znači :? :anger: :anger:

Prošle sam godine naletil na OK prikolicu povoljno i kupil je (sadašnja) a staru sam prodal jednom koji uvijek posuđival od mene...trebal bi ih još 4 kupit bemmti
Najviše volim kad trebam prikolicu a nema je...netko posudi i vrati za par dana...i onda ja posuđujem svoju staru prikolicu koju prodal :anger: :!:
 
    @ Lovro Vz: ovi koji od tebe posuđuju prikolicu ne doživljavaju te ozbiljno. Da im posudbu naplatiš, a kašnjenje povrh, vodili bi puno više brige o tome.

      Nije isto, ali ima sličnosti. U nekom dealu mi je ostalo pet novih neraspakiranih kablova za palit auto. Ljudi dođu i pitaju me imam li kablove za posuditi a ja velim imam još bolje: daj sto kuna  i nosi. Gle, trebam ih sada i više nikada, ne paše mi kupiti ih. Odu i posude ih negdje drugdje. Eno ih svih pet u podrumu  :wink: :mrgreen:

    Sorry za off, tema su tablice 
 
debili jesu definitivno al ako se desi sranje znaju postavljat pitanja i u konacnici prije il kasnije znaju pokucat na vrata  :mrgreen:
najopcija je gubitak ;) ..gdje kad i kako, naravno da neznas i boli te kurac, ko ju nadje i iskoristi njemu na dusu glavno da imas potvrdu o gubitku i svi ti mogu lagano posisat staru kitu, cista racun duga ljubav, promjenila su se vremena vuce, ni ja vise nenatocim u sebe tri promila pa se po osjeckom trgu vrtim pod rucnom i nedizem murju na noge u dvi zupanije ko nekad sa 535 i tablicama u gepeku  :mrgreen:
 
Izgubio sam tablicu u Sunji na susretu, na sreću, na okviru tablice pisalo ime kluba pa čovjek koji ju je pronašao, pronašao i mene... Dogovorili da jedan dan dođem do Sunje i nazovem ga... Na nesreću, u međuvremenu mi se mob sjebao i sada nemam broj od čovjeka i naravno nema ni tablice...  :angry: