Izgubljene tablice

Shepa said:
Ok, u pravu si. (y)

Sretan?
:mrgreen:

Kad smo u firmi izgubili tablicu, skoro 3 miseca se razvlačilo sranje sa izdavanjem nove.

Idući put smo prijavili krađu, i sutra je nova bila na autu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

kakva ste to vi firma kad toliko tablica gubite  :shock:
 
Lažno prijavljivanje kaznenog djela predstavlja kazneno djelo.
Pa prijavljujte krađu nakon što ste pokupili mudre savjete od morona.haer :mrgreen:
 
Modesty40 said:
kakva ste to vi firma kad toliko tablica gubite  :shock:
Sa ZG tablama u Splitu. :mrgreen:


Hrvoje said:
Lažno prijavljivanje kaznenog djela predstavlja kazneno djelo.
Pa prijavljujte krađu nakon što ste pokupili mudre savjete od morona.haer :mrgreen:
Kako dokazat da nije ukradena?
Šta se mene tiče, možda su je vanzemaljci posudili za gurat kome u čmarnu duplju...
Da to stavim u prijavi?

:LOL:

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
Shepa said:
Sa ZG tablama u Splitu. :mrgreen:


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

ah, sjetio si me da mi predstoji mijenjanje adrese, dokumenata, tablica... ajme  :eek:hne:
 
Shepa said:
Ok, u pravu si. (y)

Sretan?
:mrgreen:

Kad smo u firmi izgubili tablicu, skoro 3 miseca se razvlačilo sranje sa izdavanjem nove.

Idući put smo prijavili krađu, i sutra je nova bila na autu.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
Ako je vozilo na leasing onda j moguća procedura i duža od mjesec dana.
I ne kužim trucanje, ako čovek veli da nemre jednostavnije i brže,  zakaj mu ne vjerovati.
Stalno treba muljati,  valjda se onda bolje osjećamo.
 
Jednom sam prijavljivao kradju osobne i vozacke i to je potrajalo. Kako sam vec rekao prije 2 tjedna sam prijavljivao gubitke i isti dan je rijeseno. Jedino je problem sto ne mozes dobit istu tablicu koliko god to vama bilo neshvatljivo. Ili ovi u mupu u OS bisu normalni.. Uostalom hrvoje je upuceniji pa nek kaze..
 
Kolko sam shvatio, sljedeće: odem u Heinzlovu, prijavim gubitak, dobijem potvrdu i onda odem u neku stanicu za teh. pregled i tamo dobijem novu prometnu i tablice i to možda čak u istom danu?
 
Purgar said:
Kolko sam shvatio, sljedeće: odem u Heinzlovu, prijavim gubitak, dobijem potvrdu i onda odem u neku stanicu za teh. pregled i tamo dobijem novu prometnu i tablice i to možda čak u istom danu?

s tim da moraš ić ponovo potvrdit prometnu u Heinzlovu nakon teh. pregleda i onda možeš podić tablice .. a neka ti i neki avatar usput daju  :wink:
 
Izgubil sam tablicu s motora. Drugi dan sam otišel u PP (policijska postaja), prijavil da je izgubljena i dobil papir (potvrdu). Rečeno mi je da pričekam dva tjedna ukoliko se tablica pronađe, a dotle da se mogu vozit s tom potvrdom, ali ne baš predaleko, više na svom teritoriju. Nakon 10 dana nazvali su me doma iz jedne druge PP, udaljene tridesetak kilometara, da je jedna dobra duša našla tablicu i donesla k njima. Kod njih sam ju podignul.
Pričekaj malo, možda se nađe i tvoja.
Ako ne, dobil buš tablicu s drugom brojem.
 
djora said:
Izgubil sam tablicu s motora. Drugi dan sam otišel u PP (policijska postaja), prijavil da je izgubljena i dobil papir (potvrdu). Rečeno mi je da pričekam dva tjedna ukoliko se tablica pronađe, a dotle da se mogu vozit s tom potvrdom, ali ne baš predaleko, više na svom teritoriju. Nakon 10 dana nazvali su me doma iz jedne druge PP, udaljene tridesetak kilometara, da je jedna dobra duša našla tablicu i donesla k njima. Kod njih sam ju podignul.
Pričekaj malo, možda se nađe i tvoja.
Ako ne, dobil buš tablicu s drugom brojem.

Mali ispravak netocnog navoda: bude platil a ne dobil!
 
Da podjelim i svoje iskustvo. Ošo danas u Heinzlovu oko 9 i 10. Odem na informacije, kažem da sam izgubio tablice negdje između zadra i zagreba, dobijem papir o izjavi da sam izgubio i uputu da uplatim 35 kn za novu prometnu i 54 kn za nove tablice i 35 kn biljega. Uzmem broj, ispunim i uplatim uplatnice, ispunim izjavu. Čekam, dođem na red. Predam izjavu, osobnu, osiguranje i staru prometnu. Nakon 10 minuta izlazim s novim tablicama.

Očito je Hrvatska birokracija nepredvidljiva ko Ivica Olić u napadu. Za ubuduće, u Heinzlovu, osmijeh na lice i pristojno s tetama.