Izleti oko Zagreba - ne putovanja

Deliriano

Member
Ej ekipa,
započeo bih ovu temu jer tražim odredišta za nas motoriste kaj nemaju baš tri dana za putovanja nego jednostavno žele otići nekamo bliže, a da se prozrače, maknu iz grada, dožive prirodu.
Sigurno je puno vas koji ste često obilazili Sljeme, Samoborsko gorje, Okić, ... ili nekaj slično kaj je tu oko nas (mislim Zagrebčana).
Naravno, i ostali gradovi nek se uključe jer vjerujem da ovakvih pitanja ima i po okolnim gradovima i selima.


:?: :?: KAMO OTIĆI NA IZLET S MOTOROM :?: :?:

svi prijedlozi su više nego dobrodošli ???
 
fino po staroj zapali na more, okupas se, klopica i laganini mado. i evo ti fina voznjica
 
Pa da imas pravo, standard, Crikva, ili nekaj tu blizu, ali to je više manje sve viđeno.

Al svejedno hvala na prijedlogu....
 
Pa da tak su mali da kam god odem moram paziti da ne završim u Austriji .... :D :D

Al kam, di ima lijepo izletište ?
 
e to ces pricekat da ti se kolege slovenci sa foruma jave i objasne kud i kam. meni je ipak jadran drazi. usput do Grobnika, nest popit i pojest i gas doma
 
Kaj si ti negdje iz Zagorja ?
 
:cool:
Pa to te pitaam, tam ima isto lijepih odredišta, jel znaš neko jezerce tamo ili skrivenu livadu pokraj nekog puta ili nekaj za otpeljati se, otići na neki privatni roštilj ???
 
zapalis k meni za 2 tjedna kad dodem u hr. i eto ti rostilja
 
Ja kupim meso, ti das vino i dva tjedna imamo tour po zagorju...

Jao kume pa ČUDO, ČUDO jedno
 
onda dogovoreno. bude ih se ziher jos par javilo pa nam nebu dosadno.
 
Kad dolaziš, kaj si u Stuttgartu, radis, obitelj, godišnji ???
 
Deriliano said:
Ej ekipa,
započeo bih ovu temu jer tražim odredišta za nas motoriste kaj nemaju baš tri dana za putovanja nego jednostavno žele otići nekamo bliže, a da se prozrače, maknu iz grada, dožive prirodu.
Sigurno je puno vas koji ste često obilazili Sljeme, Samoborsko gorje, Okić, ... ili nekaj slično kaj je tu oko nas (mislim Zagrebčana).
Naravno, i ostali gradovi nek se uključe jer vjerujem da ovakvih pitanja ima i po okolnim gradovima i selima.


:?: :?: KAMO OTIĆI NA IZLET S MOTOROM :?: :?:

svi prijedlozi su više nego dobrodošli ???

o nesreco, pa pise se zagrePcana....

meni je zagorje fine ruta za popodne, od trakoscana, do klopice ili cuge npr u nekoj od agroturistickih destinacija... mozes jos preko zumberka, kroz eko selo, pa preko krasica i nazad po staroj karlovackoj...sta ja znam, kartu u ruke i opleti :)
 
Kaj to po Vuku, ZagePčana, al ko bi ga danas znao kad ni ovi jezikoslovci kaj moraju govoriti STROGO Hrvatski nemaju pojima....
 
Kakva je cesta preko Zumberka? :?:

Ta mi se ruta jako sviđa.
 
Ja sam ovaj vikend lagano preko Zaprešića - Oroslavje - Bistrica - Laz - Zg
Onako ugodno laganini, još da je radila prednja kočnica bilo bi bolje, ali šta je tu je.
 
Ja sam ovaj vikend lagano preko Zaprešića - Oroslavje - Bistrica - Laz - Zg
Onako ugodno laganini, još da je radila prednja kočnica bilo bi bolje, ali šta je tu je.


Kaj samo vožnjica, jel se ima di zaustaviti, malo skrenuti i i odmoriti sa suvozačicom?
I kakva je cesta ?

I kaj je sa kočnicom ?
 
Sve u svemu dobar prijedlog.
Hvala Kas
 
Deriliano said:
Kaj to po Vuku, ZagePčana, al ko bi ga danas znao kad ni ovi jezikoslovci kaj moraju govoriti STROGO Hrvatski nemaju pojima....

koji crni vuk, ne citaj crvenkapicu navek se tak pisalo....i tak bu. :)

Deriliano said:
Kakva je cesta preko Zumberka? :?:

Ta mi se ruta jako sviđa.

Cesta je solidna, zavojita, nema nekih zaguljenih dijelova, kad se pocnes spustati prema krasicu prizor je za slikanje.

Evo ti jos jedna ideja, stara zagorska, pa skrenes prema kumrovcu, pa uz slo granicu preko desinica , promuvas se malo, pa preko pregrade i krapinskih toplica nazad...svratis u gresne gorice na klopu ili u 2 potoka na palancinke 8)