Izleti oko Zagreba - ne putovanja

a austrija,a dubrovnik, a crna gora :paper:
:prsti:

p.s. vruče ti je tamo ,a i nema mora :mrgreen:
 
Ikar said:
Ma jebeš GPS! Ovako je bilo interesantnije. A što se tiče Robin hooda ne bi baš previše profitirao. Od novaca 50 kuna, jedino jaketa i kaciga, ako želi, ali morat će me onda pokušat oborit! A ti VEKI, mogao bi se dokotrljat pa malo proširit horizonte, a ne stalno trošit gume na relaciji ST-MA. Više te neću ni zvat.

Nije ti to takav Robin Hood na kojeg ti misliš,to su ti "dečki" koji se pripremaju za 10.07. Pride pohod u Zg! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
VEKI said:
a austrija,a dubrovnik, a crna gora :paper:
:prsti:

p.s. vruče ti je tamo ,a i nema mora :mrgreen:

Na more ti je lako. Kada ides nedje more ti je lijevo od tebe, a kad se vracas onda ti je desno, ili obrnuto, nemos se zajebat... :mrgreen:
 
dr.chala said:
Ikar said:
Ma jebeš GPS! Ovako je bilo interesantnije. A što se tiče Robin hooda ne bi baš previše profitirao. Od novaca 50 kuna, jedino jaketa i kaciga, ako želi, ali morat će me onda pokušat oborit! A ti VEKI, mogao bi se dokotrljat pa malo proširit horizonte, a ne stalno trošit gume na relaciji ST-MA. Više te neću ni zvat.

Nije ti to takav Robin Hood na kojeg ti misliš,to su ti "dečki" koji se pripremaju za 10.07. Pride pohod u Zg! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
:LOL: gay is ok :mrgreen: :mrgreen:

Gasho said:
Na more ti je lako. Kada ides nedje more ti je lijevo od tebe, a kad se vracas onda ti je desno, ili obrnuto, nemos se zajebat... :mrgreen:

je al u karlovcu toga nema :mrgreen:
 
VEKI said:
a austrija,a dubrovnik, a crna gora :paper:
:prsti:

p.s. vruče ti je tamo ,a i nema mora :mrgreen:
Hvali se hvali, od svih tih pustih putovanja nisi mogao doć do prijatelja! I to onog koji ti je i savjetovao da kupiš Hondu. Reci ostalima šta bi kupio da te nisam upilao! Ajde priznaj, ajde,ajde... I još nešto, Ono gay is ok uopće ne razumijem. Šta je tebi? Jesi popizdia, i nemoj samo počet srat neke sheme, tolerancija i ta sranja.... Joj, joj Veki, otkad sam otišao sve je naopako krenulo po tebe...
 
Konačno je i KLR regan pa ovih dana planiram otići malo na sljeme ali i do Žumberka.

Ovih dana je bila strka oko registracije, prijenosa i drugih, uglavnom zavrzlama, al sada je to prošlost i idemo u upoznavanje novih Horizonta.
 
Dodicuss said:
Nadalje, KLR nema nikakve veze sa
Japanom, masina se proizvodi na Filipinima a motocikl sastavlja na
Tajlandu (ovo mozda ne vrijedi za tvoj koji je 87g).

Na masini doticnog pise Made in Japan. Mora da se radi o velikojapanskoj ideji o Japanu do Salzburga! :mrgreen:

2 Deriliano: Boltina hiza - Braslovje 14-ti kilometar. Ajd ti cestom preko Zumbe, pa ako se vec hoces dobro najesti, stanes u Vilinskim jamama u Grdanjcima. Vjeruj mi, zagrebacki je veci od Ive. A livade uz Gabrovicu su dzemdo. :wink:
 
Sada motorin ide već sam, krenuo sam na Samoborsko gorje sa strane Bregane, pa javim di sam sve bil.
:cool:
 
Samo isprobavam potpis !!!!

Potpis ti se vidi samo u prvom postu na stranici. Do maloprije ti se potpis vidio u gornjem postu, sad si bacio krivi link

Edit by Bandit
 
Hvala, nadam sa da je sada TU ... hm...
 
Deriliano said:
Zakaj nije tu ???

Ne čitaš kaj ti pišem. Potpis se vidi samo u tvom prvom postu na stranici. Ostali postovi na istoj strani su bez potpisa.
 
Evo ponovno onak kak je bilo u prvom postu bez dodataka.

Kak sam već negdje rekao, ne znam ja baš sa ovim.
 
E sad je dobro. Nadam se da bum sutra stigel uploudat slikice s moje ture prošlog vikenda.
Nije baš oko Zagreba, al bilo je lijepo.
 
HEj Iznogud, zakaj si mjenjal aVATAR ?
 
Deriliano said:
I to je to ?!?

Kaj nema više izletišta oko Zagreba?

Kaj nitko ne vodi komada, buduću, ženu nekam na proplanak ?

vidim da ti trazim jebodrom, pa tak reci!

ja sam prošao uzduz i popreko sljeme i okolicu i najbolje ti je na makadamu od markusevca prema vrhu sljemena skrenut na neku sporednu stazu i "odmorit" se u sumici, ili ako volis livadu odes u zagorje nam lepe, odes prema granici sa slovenijom kod kumrovca, skrenes lijevo kod mjesta sa k.(neznam napamet, ali ima puno guba zavoja dok se spustas u dolinu) za dubravicu i onda skrenes prema sutli po jednoj od makadama...livada kolko oces, sam ponesi veliku dekicu!
a imas i lovackih ceka :wink:

uzivaj!