Izleti oko Zagreba - ne putovanja

e da, mjesto je klanjec :D

u sloveniji sam se par puta vozio predivnom cestom uz dravu, od maribora do dravograda, pa onda mozes presjec do krškog popreko da neides do ljubljane...uz tu cestu uz dravu imas puno mjesta okolo po brdima, skrenes na jednu pa se vozikas u planinu, nemres fulat, livada kolko hoces sam pazi da nisu jako privatne...

javi kak je proslo, za tu turu trebas jedan dan, ipak sloveniju cijelu obidjes za par sati...

a ako ti se da malo dalje, neznam za neku staru cestu, ali otic prema ajdovšćini mi je predivno, ona velika dolina, ali ljepša je naša lika po meni!

imaš i tu oko maribora rogla, mariborsko pohorje, mozes s jedne strane gore kod nekog mjesta sa v., a spustis se dole prek livade niz pohorje, skijalista :eek:)

na rogli ima zgodnih staza sa motorne sanjke, vjerovatno je guba i sad sa motkasom :eek:)
 
yamadado said:
u sloveniji sam se par puta vozio predivnom cestom uz dravu, od maribora do dravograda

A odmah preko grane (u A) je Route 69. Cestica kroz vinograde za polegavanje "do uha". :roll:
 
kaj da ti velim, razletjela mi se HONDA XL 500 '82. god.
Prešao sam samo 450 kn od kad sam je kupio, registrirao i sve to skupa kaj već ide sa novim / starim motorom.

NAŽALOST NEMAM BOLJU VARIJANTU[/quote]


A da bacis oko malo na e-bay, cijelu XL-350,500,600 ccm možeš kupiti za 200-300 EUR, pa dijelova koliko hoćeš!
 
vlucic said:
Zasto uopce planirati put. Ja se znam sjesti na motor i jedino sto znam je da odoh u Zagorje otkrivati puteve, nema slijepe ceste - uvijek zavrsis negdje. Sto se tice odmorista, probas neke, pa napravis recenziju za stranicu.

Ista stvar ti je i sa Slovenijom, sjednes na motor pa se vozas i javis nama ovdje ili na stranici kako ti je bilo i gdje valja stati a gdje ne, gdje su lose ceste, a gdje novi asfalt...

I pokusavaj ne nagovarati 15 ljudi da idu s tobom - prekomplicirano.

:mrgreen:

:yes: Sve do zadnjeg je istina. Sutra idem na jednu vožnju po SLO. Nemam plan puta nego tri točke na koje moram stat,a kojim putem... Tamo ću vidjet. Sutra ili prekosutra ću tu vožnju stavit na ovaj forum kao topic,ali je čitajte i kao prijedlog za ovu temu. 300-400km.
Kaj se tiče nagovaranja,malo imam vremena za vožnju,ali 5 god. nisam nikog dobio za ovaj krug. Zadnji je otpao zbog tehnikalija pa mu sad javno poručujem da ga ne stavljam u istu grupu. Ali sutra idem sam. A mislio sam to s nekim podijelit.
 
James1100 said:
vlucic said:
Zasto uopce planirati put. Ja se znam sjesti na motor i jedino sto znam je da odoh u Zagorje otkrivati puteve, nema slijepe ceste - uvijek zavrsis negdje. Sto se tice odmorista, probas neke, pa napravis recenziju za stranicu.

Ista stvar ti je i sa Slovenijom, sjednes na motor pa se vozas i javis nama ovdje ili na stranici kako ti je bilo i gdje valja stati a gdje ne, gdje su lose ceste, a gdje novi asfalt...

I pokusavaj ne nagovarati 15 ljudi da idu s tobom - prekomplicirano.

:mrgreen:

:yes: Sve do zadnjeg je istina. Sutra idem na jednu vožnju po SLO. Nemam plan puta nego tri točke na koje moram stat,a kojim putem... Tamo ću vidjet. Sutra ili prekosutra ću tu vožnju stavit na ovaj forum kao topic,ali je čitajte i kao prijedlog za ovu temu. 300-400km.
Kaj se tiče nagovaranja,malo imam vremena za vožnju,ali 5 god. nisam nikog dobio za ovaj krug. Zadnji je otpao zbog tehnikalija pa mu sad javno poručujem da ga ne stavljam u istu grupu. Ali sutra idem sam. A mislio sam to s nekim podijelit.

I ja sutra idem s TNT-om na jednu kracu voznjicu, putevima borbe zagrebackih ilegalaca pa vam ne smijem reci gdje - veeeelika tajna...

:mrgreen:
 
James1100 said:
Sutra idem na jednu vožnju po SLO. Nemam plan puta nego tri točke na koje moram stat,a kojim putem... Tamo ću vidjet. Sutra ili prekosutra ću tu vožnju stavit na ovaj forum kao topic,ali je čitajte i kao prijedlog za ovu temu. 300-400km.Ali sutra idem sam. A mislio sam to s nekim podijelit.

Možda se sretnemo na cesti, imaš vrlo prepoznatljiv motor :D Inače, ta nagovaranja da netko ide s tobom su više bolest nego zdravlje, a i inače je grupa s više od tri motora meni potpuno neprihvatljiva; ili solo ili dvojica, ok trojica mogu proći, no više ne.