Iznajmljivanje motora

CatchME

New member
Jel ima u Zg neko tko iznajmljuje naked i enduro motore......RR Power to nema a R motori me ne zanimaju

Ako ima kakav we, broj tel i cijena
 
:(

Mario Simurina je imao nesto vezano za naked, mislim da je imao MT01 - na zalost, skoro je godina dana kako je poginuo...

Ne znam da iko drugi iznajmljuje to sto tebi treba.
 
pobaj zovnut barukčića, on renta motore, mislim da je imo nekog fazera ili nekaj
098-569-522
 
Nebi KLR hvala.....

Možda nekaj tipa Z750, yamaha FZ6 ili FZ1 tako nekaj oko te kubikaže i jačine a enduro neki pegaso ili tako nekaj, trebao bi dva takva motora preko jednog vikenda sad skoro....
 
CatchME said:
Nebi KLR hvala.....

Možda nekaj tipa Z750, yamaha FZ6 ili FZ1 tako nekaj oko te kubikaže i jačine a enduro neki pegaso ili tako nekaj, trebao bi dva takva motora preko jednog vikenda sad skoro....


mission impossible 8)
 
A ima li di oko splita za iznajmit R motor?
 
speed attack said:
mission impossible 8)

a da tak mi se nekak i čini, do sada nisam baš naišao, znam da je davnih dana na ksaveru bilo endurača za iznajmiti
ali bilo je to prije skoro 20god, sad uglavnom samo R i to kad meni treba enduro GRRRRRRRRRRRRRRRR
 
mislim da je bilo i u novalji za iznajmljivat preko ljeta motore :mrgreen: :mrgreen:
 
Da li ko zna imali u Puli mesto gde se moze iznajmiti motor cruiser npr. tipa virago i koje su cene?
 
CatchME said:
Nebi KLR hvala.....

Možda nekaj tipa Z750, yamaha FZ6 ili FZ1 tako nekaj oko te kubikaže i jačine a enduro neki pegaso ili tako nekaj, trebao bi dva takva motora preko jednog vikenda sad skoro....
ima robi u lovcu (vž), ne doduše fz6n nego fazera 600 ali to ti je još bolje :mrgreen:
 
jel ima ko da renta mille-ta od ovi rentasa ?    ha ?
 
Decki iz RR Powera su i ove godine u Novalji sa brijem 4 motora,al trenutno su svi vani ak se ne varam...
I nemaju Mille...
 
NUCLEO said:
ima robi u lovcu (vž), ne doduše fz6n nego fazera 600 ali to ti je još bolje :mrgreen:

Moguce da nema vise.. Novi letak umjesto fazera ima atv na slici, a zenska koja je bila u ducanu mi je rekla da mu je jedan motor ukraden..  :palacdolje:
 
jel ima ko da renta ducati a?
 
Ima. 1098 za 1500 EUR dnevno sa pologom od 25.000 EUR i ovaj drugi za 3.000 EUR, polog 35.000 EUR. Šiletu popust.

U Vodicama imaju R6 i dva Kawića šestice. 800 kuna dnevno.
 
ima u zgu nesto 098/633-728 pa zovi

hornet 600 im je u novalji 

za vikend je skupo, najbolje se isplati uzet preko tjedna
 
Fire Breath said:
Moguce da nema vise.. Novi letak umjesto fazera ima atv na slici, a zenska koja je bila u ducanu mi je rekla da mu je jedan motor ukraden..  :palacdolje:
ukraden je r1
 
mate said:
Ima. 1098 za 1500 EUR dnevno sa pologom od 25.000 EUR i ovaj drugi za 3.000 EUR, polog 35.000 EUR. Šiletu popust.

pa ti stvarno dereš sa cijenama  :mrgreen:
ima 1098 za 1.400 EUR dnevno i pologom samo 22.000 EUR  :mrgreen:

 
Berti said:
pa ti stvarno dereš sa cijenama  :mrgreen:
ima 1098 za 1.400 EUR dnevno i pologom samo 22.000 EUR  :mrgreen:

Jel se mogu iznajmiti dva komada ili imate samo jednog??? :misli:
Mislim ako se ovaj prvi pokvari da se mogu s drugim nastavit vozit! :LOL: