Iznajmljivanje motora

pa kle spada u urbanu legendu...to se jednostavno mora probat  :mrgreen:
 
tl1000 said:
sto znaci ovo "vec za od xy kuna po danu"  :mrgreen:
hoces rec da je povoljno 480 kn za kle-a po danu
:lolcry:

Pretpostavljam da ti mislis da bi ga trebao dati za 12 kn po danu?

:mortal:
 
vlucic said:
Pretpostavljam da ti mislis da bi ga trebao dati za 12 kn po danu?

:mortal:

Po satu prolazi  (y)
 
ne 12 al 200 je već puno

rent a car ti je za Golfa od 170 kn bez PDV, tak da za govno od motora nemre bit duplo više od govna od auta



Srki
 
Srki said:
ne 12 al 200 je već puno

rent a car ti je za Golfa od 170 kn bez PDV, tak da za govno od motora nemre bit duplo više od govna od auta



Srki

Razlika između golfa i škode  :misli: nula


znaći i škoda je ono što si napisao  :mrgreen:
 
Dva pravila prodaje:

1) ako si ne mozes priustiti neces uzeti
2) svaka roba ima svog kupca
 
Srki said:
ne 12 al 200 je već puno

rent a car ti je za Golfa od 170 kn bez PDV, tak da za govno od motora nemre bit duplo više od govna od auta



Srki

Je, kad gledaš oglase, skoro su besplatni.

Kada dođeš iznajmiti susretneš se sa brdom čudnih troškova. I tada Seicento košta 150 kn dan (PDV u cijeni i bez čudnih troškova).

edit: a za rent a bike sam siguran da će mu po ovim cijenama svi motori biti na cesti  (y)
 
Srki said:
ne 12 al 200 je već puno

rent a car ti je za Golfa od 170 kn bez PDV, tak da za govno od motora nemre bit duplo više od govna od auta



Srki

Zakaj nemre?
Nema zemlje u koju sam dosao bez vlastitog prevoza, a da nisam uzeo skuter ili motor u najam. Uvijek bi puno jeftinije dobio auto. Kad je renta u pitanju rizik je ono sto diktira cijenu najma. Nigdje na svijetu motor nije i nece bit jeftiniji od auta kad je renta u pitanju. Rizik je ogroman kad rentas skuter od 50cc...mos mislit kako je kod 1000cc. 
 
vlucic said:
Pretpostavljam da ti mislis da bi ga trebao dati za 12 kn po danu?

:mortal:
di si vidio da sam ja to napisao  :misli:

pretpostavljas a pretpostavka je majka svih zajeba  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

iznajmljuje motor koji se ne proizvodi vec 4-5 godina za skoro 70 eura dnevno oprosti ako mi se to ucinilo previse  :mrgreen:

:LOL: :LOL:
 
tl1000 said:
di si vidio da sam ja to napisao  :misli:

pretpostavljas a pretpostavka je majka svih zajeba  :mrgreen: :LOL: :LOL: :LOL:

iznajmljuje motor koji se ne proizvodi vec 4-5 godina za skoro 70 eura dnevno oprosti ako mi se to ucinilo previse  :mrgreen:

:LOL: :LOL:
šta nismo pričali mjesečno  :misli: :mrgreen: :mrgreen:
 
            I taman kada sam se ponadao kako bih mogao probati Harley Road Kinga uslijedi prvi šok a to je 1500kn po danu, kod te cijene bi ga htio samo na par sati probati kad bi se moglo ali onda mi dolazi drugi šok kada pročitam da je min. najam 3 dana po 1500kn što je 4500kn, i sad će netko reći da je to realno. I btw. najamnina za KLE je 600kn na njihovoj stranici a ne 480kn kako tu piše.
 
Peter Stingray said:
            I taman kada sam se ponadao kako bih mogao probati Harley Road Kinga uslijedi prvi šok a to je 1500kn po danu, kod te cijene bi ga htio samo na par sati probati kad bi se moglo ali onda mi dolazi drugi šok kada pročitam da je min. najam 3 dana po 1500kn što je 4500kn, i sad će netko reći da je to realno. I btw. najamnina za KLE je 600kn na njihovoj stranici a ne 480kn kako tu piše.

480 kn + pdv  :wink: .Za probati road king odi u 9 mj na faker see pa ga probaj
 
                  Ahaaa, tu nije nigdje pisalo 480+ PDV.
            Ako uračunam put i smještaj do tog fucker see sam opet skoro na istom ko da tu posudim i vozim se tri dana, nije toliko cijena od 1500kn odbojna koliko glupa politika da samo kod tog modela moraš ga uzeti na tri dana, ima sigurno dosta njih koji bi rađe ko ja vozili se jedan dan a ne da moraš cijelu plaću dati da bi ga probao.
 
Peter Stingray said:
                  Ahaaa, tu nije nigdje pisalo 480+ PDV.
            Ako uračunam put i smještaj do tog fucker see sam opet skoro na istom ko da tu posudim i vozim se tri dana, nije toliko cijena od 1500kn odbojna koliko glupa politika da samo kod tog modela moraš ga uzeti na tri dana, ima sigurno dosta njih koji bi rađe ko ja vozili se jedan dan a ne da moraš cijelu plaću dati da bi ga probao.

Nađeš još dvojicu ili petoricu pa podijelite troškove  (y)
Napravite u tri dana 6 000 km  :mrgreen:
Kao da vozite endurance  :mrgreen:
 
ADAM said:
Nađeš još dvojicu ili petoricu pa podijelite troškove  (y)
Napravite u tri dana 6 000 km  :mrgreen:
Kao da vozite endurance  :mrgreen:

:LOL: :LOL:
Sve više mislim da bi Adam trebal na iduće izbore sa neovisnom listom
em kaj mudro zbori, em kaj bi ih sve prebio  :mrgreen:
 
vickodu said:
480 kn + pdv  :wink: .Za probati road king odi u 9 mj na faker see pa ga probaj

mozes  probat i  na International Harley party na Balatonu od 8-12.6.2012. Imaju sve modele izlozene i mogucnost besplatne voznje,
treba ti samo vozacka i kaciga. Ja sam probao v roda prije par godina. (y)
 
vickodu said:
480 kn + pdv  :wink: .Za probati road king odi u 9 mj na faker see pa ga probaj
ima ih u izobilju..  :LOL:
 
Znam da sveka roba i usluga ima svoga kupca , ali po meni je ovo bezobrazno skupo.Mislim da ti motori skupljaju prašinu samo zato jer su im takve cijene najma.Da su cijene po 300-400kn izračunao sam da definitivno nebih imao i registrao svoj motor.Pogotovo jer ga sve manje koristim (bar onaj za cestu)tj. možda par vikenda kroz godinu, a kad izračunam registraciju i ostale gluposti.Inajmio bih ga svakih par vikenda i ostavio čovjeku 5-6tisuča kuna godišnje. (y)
 
Peter Stingray said:
                  Ahaaa, tu nije nigdje pisalo 480+ PDV.
            Ako uračunam put i smještaj do tog fucker see sam opet skoro na istom ko da tu posudim i vozim se tri dana, nije toliko cijena od 1500kn odbojna koliko glupa politika da samo kod tog modela moraš ga uzeti na tri dana, ima sigurno dosta njih koji bi rađe ko ja vozili se jedan dan a ne da moraš cijelu plaću dati da bi ga probao.

Istina, kad se doda PDV puno je  :misli:
 
Super Jura said:
Istina, kad se doda PDV puno je  :misli:

Znači jedan h-d za jedan dan skoro 1900kn iliti skoro  300usd iliti 250eur. A baš sam si mislio iznajmit KLe- a za benduro , akad ono trebal bi iskeširat skoro 2000kn za 3dana , a to je maloo tu  :palacdolje:mač