j... ktm u nas hrvata

spori_lori

New member
eto da i ja dam svoje misljenje o ktm u hr.
znaci, ovo mi je 3. sm 9XX koj imam. neki dan zovem ja moto spicu i pitam dali imaju stol za tuning motora i da ak nemaju, da bi ja da mi se stavi mapa od akrapa..
a veli tip meni: nema stola a mapa je 500-700kn...


mislim sramota kakvo ponasanje. pa ko da su od zlata. kod grigica je stelanje mape na stolu sa konkretnim podacima 500kn i covjek si da truda! ovdje mi tip spoji tester, baci mapu za 3 min gore i kaze, fala daj 100€!
ma mars!
opce nije bitno koji ti je to ktm po redu, ni dal si ga uzeo novog, poanta je da si sa postprodajom mos sj.. trziste do jaja.
 
dje ima to stelanje , doveli bi jednog 950 iz cg sa akrapima da se postela i dobiju podaci sa valjaka ? i posto
 
spori_lori said:
eto da i ja dam svoje misljenje o ktm u hr.
znaci, ovo mi je 3. sm 9XX koj imam. neki dan zovem ja moto spicu i pitam dali imaju stol za tuning motora i da ak nemaju, da bi ja da mi se stavi mapa od akrapa..
a veli tip meni: nema stola a mapa je 500-700kn...


mislim sramota kakvo ponasanje. pa ko da su od zlata. kod grigica je stelanje mape na stolu sa konkretnim podacima 500kn i covjek si da truda! ovdje mi tip spoji tester, baci mapu za 3 min gore i kaze, fala daj 100€!
ma mars!
opce nije bitno koji ti je to ktm po redu, ni dal si ga uzeo novog, poanta je da si sa postprodajom mos sj.. trziste do jaja.

Pogledaj malo:

http://tuneecu.com/

Sto se instaliranja novih mapa tice, na ADVrideru je bilo dosta price o tome pa se tako javljala ekipa koja je na "normalne" 990ice kod servisera stavljala mapu za 990R kako bi dobila jos desetak konja. Ako se dobro sjecam, cijene su se redovito kretale od 100 do 150 Eura.
 
500 kn kod grigica.. stelanje na stolu. trebas igle za frgazere
 
ZoltanBB said:
Pogledaj malo:

http://tuneecu.com/

Sto se instaliranja novih mapa tice, na ADVrideru je bilo dosta price o tome pa se tako javljala ekipa koja je na "normalne" 990ice kod servisera stavljala mapu za 990R kako bi dobila jos desetak konja. Ako se dobro sjecam, cijene su se redovito kretale od 100 do 150 Eura.
kak jos 10ks kad je razlika izmedu obicnog i R jedan il dva ks. cak mislim da su obadva 116
 
Ne znam šta ti je tu čudno, apsolutno svugdje, vani i kod nas je ta cijena za mapiranje. Ako si uzeo ispuh u ovlaštenom ktm-u mapiranje je besplatno.
 
ko vozi kateema,ima para za posjete špici,i takvim ljudima tih 500-700 kuna ne igra neku ulogu. ja sam iz varaždina i znal sam se kod njega motati,više kao posjetitelj,kolega ima kateema,i kad god smo bili tam,fakat niko se nije žalil na iznose,a ekipa iz cijele hrvatske ga posječuje. a da dobro slažu te motore,slažu,i bez tog stola,kad je mapiranje isti vrak kao i kod chip tuninga na autu,prek kompa se to sve radi i na njemu se vide parametri novi. i skužil sam da več i šablonski slaže svašta po njima,kad je uhodani i zna cake oko kateema,kad več godinama em ih vozi,em ih slaže i kaj se još sve veže uz to :wink:
 
spori_lori said:
500 kn kod grigica.. stelanje na stolu. trebas igle za frgazere
nisam ubro ... al kakve veze ima mapiranje i tuning/štelanje frgazera  :misli:


ak si stavil akrapa i njegovu mapu kaj se tu ima više štelat  :misli:
 
a to je jedan cilindar ...  :misli:

a ja kad kažem da za štelanje karburatora (to je isto što i fergazer, ali na drugom dijalektu) na 4 cilindra tražim 50€ nemalo me hoće u top strpati ...  :shock: :shock: .. morat ću podići cijenu ...  :LOL:
 
i dje da dovedem ja ktm 950sm 2007 na stelanje karburatora  , ima i akrape pa da se sve to sinhronizuje lijepo  ?
 
Jel' ima Afrika u Ma? Nisan siguran. Koje smo mi selo.


©
 
crnogorac said:
i dje da dovedem ja ktm 950sm 2007 na stelanje karburatora  , ima i akrape pa da se sve to sinhronizuje lijepo  ?
si dobio sa akrapom kakve dize ? šemu za setup frgazera ?
 
markookram said:
nisam ubro ... al kakve veze ima mapiranje i tuning/štelanje frgazera  :misli:


ak si stavil akrapa i njegovu mapu kaj se tu ima više štelat  :misli:
u rvata uvijek moze bolje i za djabe  :mrgreen:
 
spori_lori said:
kak jos 10ks kad je razlika izmedu obicnog i R jedan il dva ks. cak mislim da su obadva 116

Godinu-dvije je bila shema da je obicni Adv imao 99ks a R model 110/115.

Fusbremzer said:
ko vozi kateema,ima para za posjete špici,i takvim ljudima tih 500-700 kuna ne igra neku ulogu. ja sam iz varaždina i znal sam se kod njega motati,više kao posjetitelj,kolega ima kateema,i kad god smo bili tam,fakat niko se nije žalil na iznose,a ekipa iz cijele hrvatske ga posječuje. a da dobro slažu te motore,slažu,i bez tog stola,kad je mapiranje isti vrak kao i kod chip tuninga na autu,prek kompa se to sve radi i na njemu se vide parametri novi. i skužil sam da več i šablonski slaže svašta po njima,kad je uhodani i zna cake oko kateema,kad več godinama em ih vozi,em ih slaže i kaj se još sve veže uz to :wink:

+1

Dobri momci, 10 godina imam dobro iskustvo.
 
markookram said:
si dobio sa akrapom kakve dize ? šemu za setup frgazera ?

nishta ;( tako je kupljen i uvezen

a davore77 dje je to ? susak ?