j... ktm u nas hrvata

Angie said:
Ne shvaćam poantu predstavljanja kad je ne moguće povezivanje osobe s imenom.

Anđo, prodavaču je i inače u cilju raditi s kupcem kojeg poznaje.
(Npr u Lidlu ti daju člansku karticu, pa pokušavaju vidjeti što ta kartica kupuje. Facebook po lajkovima proba pokazati reklame koje ćeš slijediti. Itd.)

Kod ovakvog malog tržišta je prodavaču koji se javi na telefon dobro znati tko si, jer ako tamo pet godina servisiraš motor, već i napamet zna što ti fali, a ako i ne zna, ima registrator, pa si prolista radne naloge koje je spremao.
Ako ništa drugo, može ti reći da ima specijalnu ponudu Husaberga, pa da navratiš na probu. :)

Isto tako, ako si uvoznik (distributer) , onda gledaš da u svojoj maloprodaji nemaš kupce koji su kupci tvog dilera (partnera).
Prodaš neku stvar za 50 kuna jeftinije u VŽ nego što je u VG i onda kupac prigovara ovom u VG, a ti si samo dobio na brigu još jednog koji ti troši više vremena nego što je naplaćeno.
 
tiki said:
Anđo, prodavaču je i inače u cilju raditi s kupcem kojeg poznaje.
(Npr u Lidlu ti daju člansku karticu, pa pokušavaju vidjeti što ta kartica kupuje. Facebook po lajkovima proba pokazati reklame koje ćeš slijediti. Itd.)

Kod ovakvog malog tržišta je prodavaču koji se javi na telefon dobro znati tko si, jer ako tamo pet godina servisiraš motor, već i napamet zna što ti fali, a ako i ne zna, ima registrator, pa si prolista radne naloge koje je spremao.
Ako ništa drugo, može ti reći da ima specijalnu ponudu Husaberga, pa da navratiš na probu. :)

Isto tako, ako si uvoznik (distributer) , onda gledaš da u svojoj maloprodaji nemaš kupce koji su kupci tvog dilera (partnera).
Prodaš neku stvar za 50 kuna jeftinije u VŽ nego što je u VG i onda kupac prigovara ovom u VG, a ti si samo dobio na brigu još jednog koji ti troši više vremena nego što je naplaćeno.

(y) (y)
Inače baš i ne lajkam forum spike al uvjek je lijepo pročitati tekst osobe koja zna što piše i kuži neke stvari  :cool:
 
r.cougar said:
(y) (y)
Inače baš i ne lajkam forum spike al uvjek je lijepo pročitati tekst osobe koja zna što piše i kuži neke stvari  :cool:

....kaj si  ti tu pametno pročital i kaj on kuži!Pa to je spika prepisana iz "bontona",a svi si vi,uključujući i mene,posebno neki pojedinci misle drugačije!Važno da  ja imam malo privilegiranij status od tamo nekog jelenka! :jesus: (mislim si ja u sebi,ka bi reko Okram) (y)

...no dobro rebula se treba držati,no mene nije jasno da te rebule nisu iste i za KTM i za Husaberga i izgleda mi kao da uvoiznik mrzi Husaberga!  :mrgreen:
 
Kova daj više počni pisat na hrvatskom, nemrem svaki put po tri puta čitat i onda desetak minuta shvaćanja. :mrgreen:
 
tiki said:
Anđo, prodavaču je i inače u cilju raditi s kupcem kojeg poznaje.
(Npr u Lidlu ti daju člansku karticu, pa pokušavaju vidjeti što ta kartica kupuje. Facebook po lajkovima proba pokazati reklame koje ćeš slijediti. Itd.)

Kod ovakvog malog tržišta je prodavaču koji se javi na telefon dobro znati tko si, jer ako tamo pet godina servisiraš motor, već i napamet zna što ti fali, a ako i ne zna, ima registrator, pa si prolista radne naloge koje je spremao.
Ako ništa drugo, može ti reći da ima specijalnu ponudu Husaberga, pa da navratiš na probu. :)

Isto tako, ako si uvoznik (distributer) , onda gledaš da u svojoj maloprodaji nemaš kupce koji su kupci tvog dilera (partnera).
Prodaš neku stvar za 50 kuna jeftinije u VŽ nego što je u VG i onda kupac prigovara ovom u VG, a ti si samo dobio na brigu još jednog koji ti troši više vremena nego što je naplaćeno.
:paper:
 
kova tt said:
...no dobro rebula se treba držati,no mene nije jasno da te rebule nisu iste i za KTM i za Husaberga i izgleda mi kao da uvoiznik mrzi Husaberga! :mrgreen:

ne samo tebi  :misli:

no dobro, sad bu husaberg ionako kopija ktm-a ( :sad: ), mozda se onda to malo popravi  :mrgreen:
 
mate said:
Kova daj više počni pisat na hrvatskom, nemrem svaki put po tri puta čitat i onda desetak minuta shvaćanja. :mrgreen:

...platil buš neki hemedeks :0648:,pa bum ti uz papicu lagano prevel! :jesus:
 
Prob1em said:
ne samo tebi  :misli:

no dobro, sad bu husaberg ionako kopija ktm-a ( :sad: ), mozda se onda to malo popravi  :mrgreen:

...nisu ti te "kopije" tak loše maožda i imaju prednosti nad radikalnim zokretima"70"!
...mada je Huso u svijetu imal  dobre prodajne rezultat,npr 2011 6000 prodanih kom,dobro od toga 3000 2takta! Tu su i dobili vjetar u leda,pri odluci o kopiji! :wink:
...a kod nas se nebu niš promjenilo,to su takvi "stavovi",Mate je već čini mi se i napravil analizu HR tržišta,možda ne ovdje,mislim u nekoj od enduro tema! :wink: