Jednodnevni izlet na Blidinje

FFBikerSar said:
Evo sad sjedim kod jezera na Blidinju i tipkam na laptop: iz smjera Jablanice, od Sovića do table koja označuje ulaz u Park prirode ima točno 3,6 km makadama. I hvala Bogu da nisam krenuo s motorom već autom, svojemu BMWu ne bih priredio onaj "užitak".  :misli:

Ja svom glanc novom BMW-u priustio i gle cuda - nista mu nije bilo. Ne strasi ljude bezveze...
Makadam jeste 3-4km, ali nisu krateri. Moze se voziti nekih 30-40 km/h i predje se relativno brzo

Jedna sa Blidinjskog platoa i Cvrsnicom u pozadini, za doprinos temi :)
 
esso_sa said:
Ja svom glanc novom BMW-u priustio i gle cuda - nista mu nije bilo. Ne strasi ljude bezveze...
Makadam jeste 3-4km, ali nisu krateri. Moze se voziti nekih 30-40 km/h i predje se relativno brzo

Jedna sa Blidinjskog platoa i Cvrsnicom u pozadini (prasnjav poslije tog cuvenog makadama):)

Sa K 100 LT, 290 kg i prtljag, u tako šta se ne upuštam. Malo mi skupe plastike oklopa za opravljat i farbat
 
FFBikerSar said:
Sa K 100 LT, 290 kg i prtljag, u tako šta se ne upuštam. Malo mi skupe plastike oklopa za opravljat i farbat

Pa ne voze svi motore od skoro 300kg. Neki standardni motori (a to je danasnja vecina) mogu sasvim OK prevesti pomenuti makadam. Strasis ljude bezveze k'o da su ceste Mordora
 
FFBikerSar said:
Sa K 100 LT, 290 kg i prtljag, u tako šta se ne upuštam. Malo mi skupe plastike oklopa za opravljat i farbat

Taj makadam od Jablanice koji spominju je autocesta, definitivno nije vrijedno spomena kao neka "prepreka".
Ovo gore na Čvrsnicu je nešto drugačije, nije za motore poput tvoga.