Jel vozi tko Hyosung 650 GtR 2009.

Jurupari said:
btw ste vidjeli u živo gladiusa? mislim da se suzuki ne bi trebao s njim puno ponositi. izrada mu je po meni gora od "korejskog smeća" 5 puta. mislim na plastike i ostale điđe
Što se tiče gladiusa definitivno si u pravu, kad sam ga vidio uživo kad nisam pao na pod od smijeha mislim da je suzuki počeo lagano skretati sa puta, a što reći kad je gladius namijenjen za "širu populaciju", u biti točnije za ženski dio populacije i za onaj ženskasti dio muške populacije  :mrgreen:
 
pak said:
taj gt 650r je samo uvijetno R,jer se razlikuje od nakeda samo u tome što ima plastike i drukčiji volan...nema to s R 600 drugih firmi nikakvih dodirnih točaka,s recimo cbr600 ili yamaha r6....po snazi je u kategoriji s sv650 ili er6,bandit650f...a to su sport toureri a nešto od toga se možda još da neč po 50 k kn na popustu....iskreno fazer 600 je veči R od toga hyosunga gt650 r.

Ma u pravu si samo teško je to objasnit nekome. Hyosung-ovi svi motori su na isti kalup od nakeda do onog customa isvi imaju isto snage i isti agregat, al eto taj GT ima oklope i najbliže je eR-ovima izgledom, e sad po performansama nema nikakve usporedbe niti sa jednim eR-m iz japanske ponude kao niti sa cijenom jer košta 45000 kn + rega sa 50%popusta to je još uvijek ispod 50 soma kn + kupiće odijelo kožno dvodijelno spool koje je na akciji 3.5 soma i za 50500 kn se voza po svim pravilima. A svi znamo da novog fazera nemoš kupit za manje od 60 soma osim ako ti tata nije direktni uvoznik za yamahu pa se odrekne enormnog rabata ili ako ga neuzmeš na firmu, tako da su svi komentari suvišni oko toga.  (y) (y) (y)
 
Jurupari said:
po meni je to odličan motor za početak. eto ja čekam nakeda takvoga i baš se veselim. novo je novo, a cijena je super prihvatljiva.  
Ma iskreno vjerojatno bi i ja gledao na to tako da sam početnik, samo,  :misli:  jga teško mi je prihvatit da nešto dobro dolazi iz te koreje  :?, uvijek sam bio skeptičan prema njima jer ruku na srce dosad su jedino kvalitetno uspjeli zaratit sa cijelim svijetom i maltretirat ljude sa tim nuklearnim bombama, kojekakvim raketama i svim tipovima nedozvoljenog oružja.   :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:
 
Ghostrider-SB said:
Ma iskreno vjerojatno bi i ja gledao na to tako da sam početnik, samo,  :misli:  jga teško mi je prihvatit da nešto dobro dolazi iz te koreje  :?, uvijek sam bio skeptičan prema njima jer ruku na srce dosad su jedino kvalitetno uspjeli zaratit sa cijelim svijetom i maltretirat ljude sa tim nuklearnim bombama, kojekakvim raketama i svim tipovima nedozvoljenog oružja.   :palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

mala ispravka,južna koreja proizvodi hyosunge i hyundaie,a sjeverna tlači s nukleranim bombama :),znam da to znaš,ali eto...

kužim ja da je fazer 60k kn,ali nek uzme kawu er6f,onu s oklopima i ima bolji motor od toga hyose za istu lovu,a i sv650 ili neki bandit s oklopima se da nač još uvijek za 50k kn na kakvoj akciji.......sve je to lova tu negdje,a snaga skoro i veča a o kvaliteti da ne pričam,a tek odličan ovjes u japanaca....
 
Ghostrider-SB said:
teško mi je prihvatit da nešto dobro dolazi iz te koreje  :?, uvijek sam bio skeptičan prema njima jer ruku na srce dosad su jedino kvalitetno uspjeli zaratit sa cijelim svijetom i maltretirat ljude sa tim nuklearnim bombama, kojekakvim raketama i svim tipovima nedozvoljenog oružja:palacdolje: :palacdolje: :palacdolje:

:LOL:  :LOL:  :LOL:

Samo za tvoju informaciju, u međuvremenu je Korejski rat završio, i od 50-tih godina prošlog stoljeća postoje (komunistička) Sjeverna Koreja i Južna Koreja. Ova druga ima svjetski poznate brandove kao što su Samsung, LG Electronics, Kia Motors, Hyundai i t.d.
 
BikerHR said:
:LOL:  :LOL:  :LOL:

Samo za tvoju informaciju, u međuvremenu je Korejski rat završio, i od 50-tih godina prošlog stoljeća postoje (komunistička) Sjeverna Koreja i Južna Koreja. Ova druga ima svjetski poznate brandove kao što su Samsung, LG Electronics, Kia Motors, Hyundai i t.d.

:LOL: :LOL: :LOL:, da bi riječ rekao  (y) (y) (y), al jga bez obzira na sve riječ "koreja" pa čak i ona nedužna dođe mi kao prst u oko. Pretpostavljam da nisi taj post napisao zbog toga što voziš Aquilu  :LOL: :LOL: :LOL:  (y) (y) (y)
 
Ghostrider-SB said:
Pretpostavljam da nisi taj post napisao zbog toga što voziš Aquilu

Ma ne, samo sam ti htio javiti dobru vijest, Korejski rat je odavno završio!  (y) Tako da je tvoja skepsa prema Hyosungu zbog naoružavanja "Republike Koreje" sasvim suvišna.

Probleme s agregatom imali su samo neki modeli GT 650, proizvedeni 2004. i 2005., i to zbog uvođenja sekundarnog (svježeg) zraka u ispušni sistem, radi postizanja bolje emisije ispušnih plinova. To se je dalo vrlo jednostavno riješiti, blokiranjem tog dovoda zraka. Na modelima proizvedenim iza 2005. takvi slučajevi više nisu zabilježeni.
 
BikerHR said:
Ma ne, samo sam ti htio javiti dobru vijest, Korejski rat je odavno završio!  (y) Tako da je tvoja skepsa prema Hyosungu zbog naoružavanja "Republike Koreje" sasvim suvišna.

Probleme s agregatom imali su samo neki modeli GT 650, proizvedeni 2004. i 2005., i to zbog uvođenja sekundarnog (svježeg) zraka u ispušni sistem, radi postizanja bolje emisije ispušnih plinova. To se je dalo vrlo jednostavno riješiti, blokiranjem tog dovoda zraka. Na modelima proizvedenim iza 2005. takvi slučajevi više nisu zabilježeni.
Ma sve  (y) za info o završenom ratu  :LOL:, izgleda mi se učinilo da su nekidan aktivirali neku nuklearku pa poslije ispucali i neku raketu, al sreća pa mi se samo učinilo, eh ti mediji svašta lupetaju, i sreća da više nema nikakve prijetnje da će netko od njih čisto iz puke budaleštine opalit neku raketu sa tko zna kakvom "glavom" pa razvalit pol kontinenta na kojem se nalazi zemlja koja nije istomišljenik snjima.  :?


No da se vratimo hyosungu, eto jutros smo bili kod lokalnog dilera stoji jedan prelijepi crveni i stvarno za izgled sve najljepše  (y), samo nema test vožnje.
Što se tiče mehanike garacija ima na dvije godine i nebi trebalo biti problema. I mislim da do kraja tjedna bez obzira na test vožnju još jedan hyosung se dodaje na listu prodanih u SB-u  (y) (y) (y)

Zahvaljujemo se svima koji su pomogli, iako je bio skroman broj svejedno puno hvala svima  (y)