Jeli to u redu

Saki-Pu

New member
Neki dan sam bio u Zg-u kod jednog dečka kojeg vjerujem mnogi znaju, ali ne želim ga još imenovat, pa neki će znat o kome prićam kada ovo napišem!?


Uglavnom, bili su na testiranju motora od 1000 ccm negdije vani, ako sam ga dobro shvatio bili su s njim od ostalih i Krešimir Erdec i naš admin Saša Kranjec ( ako sam ga dobro razumio znaš na koga mislim ) I većina je tvrdila da je što se tiće voznih osobina i ponašanja na stazi Honda definitivno najbolja! Sve ok i tako da bi on na kraju vidio hondu na 4 mj. u moto pulsu za iste osobine! Kaže da je to tako jer se urednik ili netko njihov iz moto pulsa posvađao s uvoznikom hondi Draženom Srdočem i sada to rade njemu za inat, pa me samo zanima ako netko zna nešto više o tome i dal je to istina, no jako mi je glupo da se piše o nekim motorima ono što nije istina, pogotovo za hondu jer je ona meni osobno jedna od njaboljih, a i onome kome nije nek razmisli da se tako radi o bilo kojem drugom motoru....  :wink:
 
DeeDee said:
:misli:

zalosno ako je istina  :(

Znam, ali nisam siguran pa se nadam da nije i da će netko reći nešto više o tome...  :(
 
isto ko i slučaj s onim dečkom kaj ga nisu ni spomenuli bio je treći a oni naveli samo prvu dvojicu,vjerojatno se i u tom slučaju radi o nečem sličnom,ak je tak .onda su jadni i nema se tu puno kaj za reć.
tak se mala djeca ne ponašaju!
 
chocolateee said:
isto ko i slučaj s onim dečkom kaj ga nisu ni spomenuli bio je treći a oni naveli samo prvu dvojicu,vjerojatno se i u tom slučaju radi o nečem sličnom,ak je tak .onda su jadni i nema se tu puno kaj za reć.
tak se mala djeca ne ponašaju!

A s kojim dećkom?
 
da Honda nije najbolja nebi ju kupili Orion, Cigara i Mate :LOL: :mrgreen:
 
mato said:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,49690.0.html

Stvarno jadno.....  :palacdolje:
 
Sekol600RR said:
Si gledo danas SS600 i ko je na prvom i drugom mjestu? :mrgreen:

nisam kad sam vec u naprijed znal ko bu prvi :LOL:
 
Saki-Pu said:
Neki dan sam bio u Zg-u kod jednog dečka kojeg vjerujem mnogi znaju, ali ne želim ga još imenovat, pa neki će znat o kome prićam kada ovo napišem!?


Uglavnom, bili su na testiranju motora od 1000 ccm negdije vani, ako sam ga dobro shvatio bili su s njim od ostalih i Krešimir Erdec i naš admin Saša Kranjec ( ako sam ga dobro razumio znaš na koga mislim ) I većina je tvrdila da je što se tiće voznih osobina i ponašanja na stazi Honda definitivno najbolja! Sve ok i tako da bi on na kraju vidio hondu na 4 mj. u moto pulsu za iste osobine! Kaže da je to tako jer se urednik ili netko njihov iz moto pulsa posvađao s uvoznikom hondi Draženom Srdočem i sada to rade njemu za inat, pa me samo zanima ako netko zna nešto više o tome i dal je to istina, no jako mi je glupo da se piše o nekim motorima ono što nije istina, pogotovo za hondu jer je ona meni osobno jedna od njaboljih, a i onome kome nije nek razmisli da se tako radi o bilo kojem drugom motoru....  :wink:

OPA !!! nije bas tako kako si naveo.
Niti ja niti Kec niti Drmeš nismo izjavili da je Honda najbolja. Rekli smo da nam je odlična ali ne i najbolja  :wink:
 
Saki-Pu said:
Neki dan sam bio u Zg-u kod jednog dečka kojeg vjerujem mnogi znaju, ali ne želim ga još imenovat, pa neki će znat o kome prićam kada ovo napišem!?


Uglavnom, bili su na testiranju motora od 1000 ccm negdije vani, ako sam ga dobro shvatio bili su s njim od ostalih i Krešimir Erdec i naš admin Saša Kranjec ( ako sam ga dobro razumio znaš na koga mislim ) I većina je tvrdila da je što se tiće voznih osobina i ponašanja na stazi Honda definitivno najbolja! Sve ok i tako da bi on na kraju vidio hondu na 4 mj. u moto pulsu za iste osobine! Kaže da je to tako jer se urednik ili netko njihov iz moto pulsa posvađao s uvoznikom hondi Draženom Srdočem i sada to rade njemu za inat, pa me samo zanima ako netko zna nešto više o tome i dal je to istina, no jako mi je glupo da se piše o nekim motorima ono što nije istina, pogotovo za hondu jer je ona meni osobno jedna od njaboljih, a i onome kome nije nek razmisli da se tako radi o bilo kojem drugom motoru....  :wink:

a kao slucajno radola u puli drzi honde...
 
Sasa MK Motori said:
OPA !!! nije bas tako kako si naveo.
Niti ja niti Kec niti Drmeš nismo izjavili da je Honda najbolja. Rekli smo da nam je odlična ali ne i najbolja  :wink:

Je, vi ni nesmijete reči da je honda najbolja!  :mrgreen: (y)
 
Pitbull said:
Je, vi ni nesmijete reči da je honda najbolja!  :mrgreen: (y)

Ja smijem ali kako se veli u rukavicama. No to nije bilo potrebe ovoga puta jer Suzuki je definitivno bio najbolji. Mene je vise zasmetao Dukac na toliko visokom polozaju ali sebe ne smatram kompetentnim za dvocilindrase posto nisam naucen na njih. Zato su Joza i Kec tocno znali ocjenit njegove kvalitete. A sad za Yamahu Kawasakija i Hondu, jebi ga, moj je raspored drugaciji ali kako sam rekao, bilo je puno test vozaca i pokusalo se nekako zbrojiti i podvuci misljenje sviju nas.
 
Sasa MK Motori said:
Ja smijem ali kako se veli u rukavicama. No to nije bilo potrebe ovoga puta jer Suzuki je definitivno bio najbolji. Mene je vise zasmetao Dukac na toliko visokom polozaju ali sebe ne smatram kompetentnim za dvocilindrase posto nisam naucen na njih. Zato su Joza i Kec tocno znali ocjenit njegove kvalitete. A sad za Yamahu Kawasakija i Hondu, jebi ga, moj je raspored drugaciji ali kako sam rekao, bilo je puno test vozaca i pokusalo se nekako zbrojiti i podvuci misljenje sviju nas.

Ma znam ja to, al moraš priznat da vi koji vozite "sponzorske" motore nebute rekli da taj motor ne valja i da je vama najbolji!  (y)

 
Pitbull said:
Ma znam ja to, al moraš priznat da vi koji vozite "sponzorske" motore nebute rekli da taj motor ne valja i da je vama najbolji!  (y)

velim ti ja ... sve u rukavicama i to onim doktorskim  :mrgreen: :mrgreen:
 
Meni su svi motori odlicni...  :mrgreen:
i ne vjerujem da su testni vozaci nesto rekli, a da je u casopisu sasvim drugo napisano...
mozda si samo razgovarao sa ekipom za koje je honda najbolja, a ne sa drugima...
 
Sasa MK Motori said:
Tako je. Viktor Bolsec je rekao da mu je Honda najbolja i to postujemo.
Naravno da mu je najbolja kad prodaje Hondu i vozi Honda Valvoline Cup pa za drugo nesmije ni reć da mu je bolje.
A i zašto toliko pažnje posvećujete na testove i vjerujete kaj napišu, tak i tak se rijetko tko vozi tako kako se voze naši test vozači (barem ovi koji su trkači), nekom prosječnom vozaču na cesti će svaki taj motor bit sličan, barem japanci. Kupiš ono kaj ti je lijepo, povoljnije i za čim te srce vuče! :mrgreen:
 
Kad ovakav članak u časopisu završi sa podjelom lovorika tj. 1. 2. 3. itd. mjestom, obično okrenem stranicu i čitam nešto drugo.
Apsolutno je glupo ocjenivanje s konačnom ocjenom jer pitanje kriterija u ovom slučaju je čisto subjektivna stvar.
Puno jednostavnije stvari nije moguće višekriterijlnom analizom definirati i reći  da je nešto bolje il lošije ,tako da je to sve stvar individulne procjene u koju možeš il nemoraš vjerovat. Ako čitaš tehničkim jezikom u kojem su stvari uvijek jasne il moraju biti jasne,također možeš naglasiti ili umanjiti određene komponente u sustavu.
Usput danas se u svijetu pogotovo kad je riječ o visokoj tehnologiji takve stvari i sustav ocjenjivanja jednostavno izbjegavaju. Tržište postaje jedini pokazatelj pobjednika i gubitnika tj. rezultata koji se mogu definirat 1.2. itd. mjestom.

Drugi par rukava što prosječni čitatelj jednostvno traži "rezultate glasovanja" (ili nečije anlize, samo se treba pitat čije...???.pa se pitaš dal je taj mjerodavan i zašto bi uopće bio....),a cijeli sustav razmišljanja je takav da se želi znat tko je pobjedio koga....bezveze...tu moraš sam donijet odluku šta ti paše, inače bi svi kupovali samo jednu marku motora, utrkivali se samo na jednoj vrsti motora i filozofirali samo o jednom te istom.
...uostalom kad kupiš novoga uvijek razmišljaš dal si dobro na kraju napravio ili si mogao bolje proć da si uzeo onog drugog itd....

...i meni su se uvijek više sviđali crni komadi, a hebiga na kraju sam završio s plavom "šveđankom"  hehee..... :wink: