JOŠ JEDNA NESREĆA !!!!!!!!!

Status
Not open for further replies.

bpremuz5

New member
Evo nažalost moram reći jer sam tek sad ulovil malo vremena da napišem da se prošli četvrtak dogodila teška prometna nezgoda u Peterancu kraj Koprivnica u kojoj je sudjelovala moja supruga na svojoj Hondi CBR600F. Ona se kretala prema gradu a gospođa u automobilu je iz suprotne trake skrenula točno pred nju (kaže da ju nije vidjela) i Valentina se zaletila točno u nju bez ijednog metra kočenja. Valentina je u bolnici, prošla je jednu operaciju (stavili su joj šipke da joj drže kosti) i sad čekamo kaj bu dalje. budem vam stavil par slika dok malo dođem k sebi i dok se malo sve smiri.

Evo i ovim putem je pozdravljam i čim brži opopravak želim!
 
brz oporavak Valentini i od mene


da cim brz zacijeli i ozdravi (y)
 
brz oporavak i tebi i valentini  :x
 
Želim joj brz oporavak i nadam se da ćete tužit ćoravu babetinu...oderite ju i tražite strogu kaznu kada dođe do kaznenog postupka protiv dotične!
 
brz oporavak i sve najbolje...

(a babu stavi na motor i pogodi ju sa autom sa 120,da vidi kak izgleda voziti i ne gledati kud vozis) :palacdolje:
 
UF žao mi je što to čujem, ali po tonu teksta čini mi se (a i nadam se) da je u pitanju "samo" lom.  :misli:

Valentina brz oporavak!!!
 
Sve najbolje želim. Jebemu, pa jel se zove Valentina?! Ako je ka' i Rossi, biće bez problema!

Puno sreće.
 
Želimo Valentini brz oporavak. Žena i ja se također vozimo zajedno, a ne želim i ne mogu uopće ni zamisliti takvu situaciju. Sretno!
 
Je babi treba dernut kaznu takvu da joj više nikad ne padne na pamet ni pogledati auto a kamoli sjesti z avolan!!!

 
Brz oporavak Valentini (y)
 
Valentini nek što brže sve opet zaraste, a babetini oduzeti vozačku dozvolu za sva vremena! Dokazala je da je NESPOSOBNA ZA VOŽNJU, kad na cesti ispred sebe nemože uočiti drugog sudionika u prometu!
Treba li večih dokaza, ili će joj šansa da ubija ljude na cesti ostati i dalje? Ja vidim i kukce na kolniku, kako ne bih čovjeka na motoru!
 
Brz oporavak Valentini,želim.. :D

A babu poslat okulistu i na oduzimanje vozačke... :?
 
Brz oporavak!
Obavezno nas drzi updated!!

Sve najbolje
 
Čovjek ne može vjerovati tko sve vozi i posjeduje vozačku dozvolu!

Moja mama vozila se prije dvije godine biciklom doslovno uz sam rub asfalta, kad ju je baba koja ju je obilazila, zakačila desnom stranom auta za pedalu bicikla. Srećom je pala na travu, ali objašnjenje je bilo ISTO TAKVO: oprostite, nisam vas vidjela!

Pa što onda uopće vidiš? Kako možeš vidjeti znakove uz cestu, ako ne vidiš ni biciklistu ispred sebe?
 
Status
Not open for further replies.