JOŠ JEDNA NESREĆA !!!!!!!!!

Status
Not open for further replies.
Taaaaako je!!! babetinu treba nabiti na glogov kolac i zapaliti je!!!! Ma koji vam je qrac??? Dajte se malo skulirajte! Ako je pitbull, kojega je ova nesreća najviše pogodila, toliko pristojan da tu vozačicu naziva gospođom, imajte i vi ostali malo obzira! Okej, ženska je zajebala i izazvala je nesreću iz nepažnje i za to treba snositi odgovornost. Svi smo svaki dan u sranju koje nazivamo prometom i svi griješimo! Što kada se to sutra desi nekom od nas da napravimo grešku i nekog drugog ugrozimo???  Ili, nama se to nikad neće desiti, jer mi smo nepogriješivi? Što mislite, "babetina" je mrzitelj bikera
pa svaki dan ispunjava normu tako da razbije par motorista? Bikeri ne griješe? Ne, mi smo anđeli na cesti...
Zato, molim vas, ne pravite podjelu na "nas" i "ostale" u prometu...Tolerancija! To je ono što nam svima fali. Kako na cesti, tako i ovdje...
 
bundy said:
Taaaaako je!!! babetinu treba nabiti na glogov kolac i zapaliti je!!!! Ma koji vam je qrac??? Dajte se malo skulirajte! Ako je pitbull, kojega je ova nesreća najviše pogodila, toliko pristojan da tu vozačicu naziva gospođom, imajte i vi ostali malo obzira! Okej, ženska je zajebala i izazvala je nesreću iz nepažnje i za to treba snositi odgovornost. Svi smo svaki dan u sranju koje nazivamo prometom i svi griješimo! Što kada se to sutra desi nekom od nas da napravimo grešku i nekog drugog ugrozimo???  Ili, nama se to nikad neće desiti, jer mi smo nepogriješivi? Što mislite, "babetina" je mrzitelj bikera
pa svaki dan ispunjava normu tako da razbije par motorista? Bikeri ne griješe? Ne, mi smo anđeli na cesti...
Zato, molim vas, ne pravite podjelu na "nas" i "ostale" u prometu...Tolerancija! To je ono što nam svima fali. Kako na cesti, tako i ovdje...

(y) (y)
A tvojoj gospođi brz oporavak i bez ikakvih popratnih posljedica (y)
 
Brz oporavak Valentini i sam nek sve prođe bez većih komplikacija, a ostalo će se rješit u hodu. Svi držimo fige da se što brže i što bezbolnije oporavi!!!!

Kao što neko ovdje reče usprkos toj tragediji čovjek je ipak našo snage i ženu nazvo gospođom što je samo dokaz i veličina prave ljudskosti koju bi svi trebali imat.
Možda ta žena i ne zaslužuje da je se naziva svakakvim pogrdnim imenima jer mi nismo bili tamo i nismo vidjeli kak se to dogodilo i koje su okolnosti utjecale na tu nesreću stoga prije nego počnete klat i ubijat i šta ja znam šta razmislite da bi možda prvo trebali znat šta, kako i zašto se to sve dogodilo i da li je ta osoba stvarno "mrzitelj" motorista!!!
Za sve ne tolerantne bezvezante koji lupaju bez imalo pameti  :palacdolje:
 
valentina drž se i brz oporavak....zaboravićeš na sve kad opet sjedneš na motor....  :wink:
 
bundy said:
Taaaaako je!!! babetinu treba nabiti na glogov kolac i zapaliti je!!!! Ma koji vam je qrac??? Dajte se malo skulirajte! Ako je pitbull, kojega je ova nesreća najviše pogodila, toliko pristojan da tu vozačicu naziva gospođom, imajte i vi ostali malo obzira! Okej, ženska je zajebala i izazvala je nesreću iz nepažnje i za to treba snositi odgovornost. Svi smo svaki dan u sranju koje nazivamo prometom i svi griješimo! Što kada se to sutra desi nekom od nas da napravimo grešku i nekog drugog ugrozimo???  Ili, nama se to nikad neće desiti, jer mi smo nepogriješivi? Što mislite, "babetina" je mrzitelj bikera
pa svaki dan ispunjava normu tako da razbije par motorista? Bikeri ne griješe? Ne, mi smo anđeli na cesti...
Zato, molim vas, ne pravite podjelu na "nas" i "ostale" u prometu...Tolerancija! To je ono što nam svima fali. Kako na cesti, tako i ovdje...


Kad tebe dragi moj neki majmun ili babetina u ovom slučaju pošalju u bolnicu na duže vremena, kada se budeš pun kurac u kolicima vozikao okolo a dotična osoba tvrdi da nije kriva, kada budeš imao 500 ročišta da bi dobio nekakvu odštetu onda pričaj ovakve priče.

Zajebancija tek počinje...pa sud pa ovo pa ono..gubljenje živaca, pa oporavak pa ovo pa ono.....sve sam to već prošao i najrađe bi stvarno na kolčeve ponabijao budaletine koje ne gledaju.

TO SE NE DOGAĐA SVAKOM I NE MOŽE SE DOGODITI SVAKOM (slanje motorista u bolnicu)...ko god nije u stanju "vidjet" motor treba ma zauvjek oduzet vozačku i točka jer ć takav idiot na kraju nekog poslat i na groblje!

To kako neki "mooristi" voze je sasvim druga priča!
 
blagi said:
Brz oporavak Valentini i sam nek sve prođe bez većih komplikacija, a ostalo će se rješit u hodu. Svi držimo fige da se što brže i što bezbolnije oporavi!!!!

Kao što neko ovdje reče usprkos toj tragediji čovjek je ipak našo snage i ženu nazvo gospođom što je samo dokaz i veličina prave ljudskosti koju bi svi trebali imat.
Možda ta žena i ne zaslužuje da je se naziva svakakvim pogrdnim imenima jer mi nismo bili tamo i nismo vidjeli kak se to dogodilo i koje su okolnosti utjecale na tu nesreću stoga prije nego počnete klat i ubijat i šta ja znam šta razmislite da bi možda prvo trebali znat šta, kako i zašto se to sve dogodilo i da li je ta osoba stvarno "mrzitelj" motorista!!!
Za sve ne tolerantne bezvezante koji lupaju bez imalo pameti  :palacdolje:


Budi ti tolerantan bez mišića u jendoj nozi, hrpom "patenata" i živcima izgubljenim sudskim ročištima.

Meni je tip prednost oduzeo, izvjegao sam ga i pogodio zid, zvao sam i ja njega "gospodinom" sve dok do suda nije došlo gdje sam trebao slušat svakakve gluposti dotičnog kretena i njegove "odvjetnice" ali gad je na kraju ipak osuđen ali je dobio SAMO GODINU DANA UVJETNO....a ja, sjebanih nogu, kičme....ja koji nakon skoro 2 godine ne hodam normalno, ja KOJEMU MIŠIĆ FALI ja se moram ganjat po sudu opet da bi mi njegovo ebeno osiguranje isplatilo prokletu odštetu a koja će naravno biti ništa u usporedbi s mojim ozljedama!!!!!!!

 
NicSO said:
Budi ti tolerantan bez mišića u jendoj nozi, hrpom "patenata" i živcima izgubljenim sudskim ročištima.

Uzas... Zao mi je zbog ozljeda.  :(
 
NicSO said:
TO SE NE DOGAĐA SVAKOM I NE MOŽE SE DOGODITI SVAKOM (slanje motorista u bolnicu)...ko god nije u stanju "vidjet" motor treba ma zauvjek oduzet vozačku i točka jer ć takav idiot na kraju nekog poslat i na groblje!

To kako neki "mooristi" voze je sasvim druga priča!

Potpuno se slazem!
 
Btw. moja brzina u trenutku udarca u zid bila je 58 kmh prema očevidu, ograničenje je bilo 50 kmh ali sam ja, kada sam ga vidio da mi izleće ubacio u nižu i dao gas da ga izbjegnem....
 
neznam ke bi rekel,

ozdravi čim prije,
bitno da nebude nekih trajnih posljedica, želim još pune km
 
NicSO said:
Budi ti tolerantan bez mišića u jendoj nozi, hrpom "patenata" i živcima izgubljenim sudskim ročištima.

Meni je tip prednost oduzeo, izvjegao sam ga i pogodio zid, zvao sam i ja njega "gospodinom" sve dok do suda nije došlo gdje sam trebao slušat svakakve gluposti dotičnog kretena i njegove "odvjetnice" ali gad je na kraju ipak osuđen ali je dobio SAMO GODINU DANA UVJETNO....a ja, sjebanih nogu, kičme....ja koji nakon skoro 2 godine ne hodam normalno, ja KOJEMU MIŠIĆ FALI ja se moram ganjat po sudu opet da bi mi njegovo ebeno osiguranje isplatilo prokletu odštetu a koja će naravno biti ništa u usporedbi s mojim ozljedama!!!!!!!
Uff... Gadno...
Zato ja uvijek autima uzimam prednost da nemreju oni meni  :LOL: (šalim se)
Meni je najbolje kad se vozim, pretićem i onda ispred mene (u većini slučajeva žena) baci ljevi žmigavac i skrene ispred mene pa se ti snalazi onda  :?
Al to je u većini dosad bila mala brzina jer nemam neku jurilicu, pa sam to izbjegao nekak a kaj bude kad uzmem nekaj jače neznam.  :shock:
A sad u proljeće je najgore (barem meni) kaj tu u zagorju su ceste pune blata, gnoja i svakakvih sranja po cesti, jer je došlo vrijeme sijanja kuruze i sl. i sve traktori na cestu dopelaju, za popizdit. I onda još kad "traktoristi" bez žmigavca dođu na cestu  :x
 
bundy said:
Taaaaako je!!! babetinu treba nabiti na glogov kolac i zapaliti je!!!! Ma koji vam je qrac??? Dajte se malo skulirajte! Ako je pitbull, kojega je ova nesreća najviše pogodila, toliko pristojan da tu vozačicu naziva gospođom, imajte i vi ostali malo obzira! ..... bla bla bla.....
Zato, molim vas, ne pravite podjelu na "nas" i "ostale" u prometu...Tolerancija! To je ono što nam svima fali. Kako na cesti, tako i ovdje...

Ja osobno imam i previše obzira prema ljudima, nikog ne osuđujem unaprijed, naročito žene..
Ali osobno sam se osvjedočio i doživio takvih scena u prometu, da čovijek ne može vjerovati, a vozile su nažalost žene! One nisu agresivne u vožnji, ne ulaze u rizična preticanja i sl., ali u stanju su oduzeti prednost, uči na glavnu cestu a da toga nisu ni svjesne, previdjeti semafore i crveno svjetlo i sl.. Meni je žena tako upala kroz crveno svjetlo i prepriječila se kroz obje trake i tu stala.. Sreća da sam se vozio u autu i izbjegao je skoro za milimetar. Što bi bilo da sam vozio motor? Zbog opće kulture trebao bih joj se diviti valjda?
 
brz oporavak Valentini a i tebi  Pitte (y),nadam se da je ovo neće obeshrabriti da više ne vozi motor, koliko vidim i tebe je dosta pogodilo, dečki smirimo strasti i učimo na tuđim i svojim greškama.

 
Nije problem imat tolerancije, ali svaka čast onome ko ima tolerancije prešutit 3., 4. sranje u istom danu. Zato ja puknem odma'. A komično je kako ženski vozači obično prijete mužem. Jednoj sam rekao, nek sad ode lijepo kući, dovede tu muža, objasni mu šta je napravila i ako on bude smatrao da treba, nek mi se javi kući (pokazao gdje stojim). Kasnije sam je vidio još par puta. Muža nikad.
 
Rivi said:
...Jednoj sam rekao, nek sad ode lijepo kući, dovede tu muža, objasni mu šta je napravila i ako on bude smatrao da treba, nek mi se javi kući (pokazao gdje stojim). Kasnije sam je vidio još par puta. Muža nikad.

Eto, tako to rade tolerantni bikeri!  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.