K. Honda CBR/Hornet original žmigavce

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,751
40
48
98
CISTA PROVO
mislim da su ovi što ti tražiš clear, bez obzira što piše smoke, barem po ovoj slici što si stavio u privitku
uzimao sam ove retro amber preko nekoliko puta, čak mislim da negdje imam i 4 zapakirana, nemam prigovora

deny-zg

Active member
Aug 29, 2008
1,128
0
36
36
Tokyo
Tvornički smoked na CBR 2007 ili Hornet 2006 je onako svijetli smoked nije full clear. I znaju kinezi takve raditi samo u zadnje vrijeme naletavam samo na full black. Prije 12 godina sam kupovao te zamjenske i super je bilo pogođeno. Sada su svi precrni a transparent kinez nije to to. Previse je varijacija na temu smoked.

Attachments

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,751
40
48
98
CISTA PROVO
mislim da ima još nijansa, posrčaj, za originalne traže suho zlato, meni neki dan tip za 4 suzukijeva rekao 400 kn po komadu, reko glup jesam jer vozim te stare krampove, ali vesla sisao nisam:mrgreen:

deny-zg

Active member
Aug 29, 2008
1,128
0
36
36
Tokyo
mislim da ima još nijansa, posrčaj, za originalne traže suho zlato, meni neki dan tip za 4 suzukijeva rekao 400 kn po komadu, reko glup jesam jer vozim te stare krampove, ali vesla sisao nisam:mrgreen:
400 po komadu?? o_O za Hunde traže po 100-150 kuna komad.... izgleda da budem sve poskidao dolje a taman sam htio biti full legalan za promjenu :sneaky:

MOONSHIELD

Well-known member
Apr 29, 2008
8,751
40
48
98
CISTA PROVO
ma ima tog po šupama, naći će se, a do onda budu dobri i ovi koji su gore..

grafit

Active member
Nov 5, 2011
1,823
2
38
45
Poličnik ZD
Pogledam poslije sto imam od horneta ,vjerovatno inam I njih

Riker

Well-known member
Feb 11, 2007
2,590
130
63
1016
Cirkul / Mocca
www.instagram.com
Pratim ovu goruću temu sa velikim interesom, ne mogu nać ebay potvrdu od ovih žmigija koje sam kupio, pa sam neki dan naručio neke druge "smoked" i ne sviđaju mi se, ista je prevara ko ovo, kinesko smeće lijevi žmigić YELNATS desni STANLEY i tako to nebitno, ali ove koje sad imam, a napukli su, su taman crni onako seljački ko šajbe na Calibri, a ove nove šta sam uzeo su nekako, ne sviđa mi se, vidi se žmigić previše, čudno i bezveze.

Screenshot_2.jpg

Jebote na CMSNLu panika samo 3 komada ostala LOL zakasnismo na sve, 50 jevra za cijelu kontrapciju, mogu reć da ove kineze nove šta sam uzeo su slični ovim OEM Honde ovako sa slike.

Čudno mi je kako ih na Aliexpressu ima hrpa ponuđeno, a na eBayu ne baš, ili mi se to samo čini?

deny-zg

Active member
Aug 29, 2008
1,128
0
36
36
Tokyo
Pratim ovu goruću temu sa velikim interesom, ne mogu nać ebay potvrdu od ovih žmigija koje sam kupio, pa sam neki dan naručio neke druge "smoked" i ne sviđaju mi se, ista je prevara ko ovo, kinesko smeće lijevi žmigić YELNATS desni STANLEY i tako to nebitno, ali ove koje sad imam, a napukli su, su taman crni onako seljački ko šajbe na Calibri, a ove nove šta sam uzeo su nekako, ne sviđa mi se, vidi se žmigić previše, čudno i bezveze.

View attachment 720195

Jebote na CMSNLu panika samo 3 komada ostala LOL zakasnismo na sve, 50 jevra za cijelu kontrapciju, mogu reć da ove kineze nove šta sam uzeo su slični ovim OEM Honde ovako sa slike.

Čudno mi je kako ih na Aliexpressu ima hrpa ponuđeno, a na eBayu ne baš, ili mi se to samo čini?
Ako bolje pogledaš Kineza vidjeti ćeš da ne piše Stanley nego Staniley ili Staniey tak nekaj 😂 majstori kopiranja