K:naked bike(shiver,fz,hornet,z750)

zweitakt

Member
Naslov kaze sve,kupujem navedeno,placam novcima... :mrgreen:

ponude na pm,viber,whatsapp

098/629951
 
Od navedenih motora kupnju bi sveja na Horneta i Z750 i eventualno Fazera 1000 jer 600 me se nije dojmija ni izgledom ni važnošću kao ni snagom,Shiver mi je nedorečen


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cadjo said:
Od navedenih motora kupnju bi sveja na Horneta i Z750 i eventualno Fazera 1000 jer 600 me se nije dojmija ni izgledom ni važnošću kao ni snagom,Shiver mi je nedorečen


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nemaš pojma
 
dajte nudite motore, a ne savjete... :piva:
 
FZ1, 2010 godina, 25000km, nove gume, antifriz, pločice, ulje i filteri, svjećice....... ako te zanima javi se na PM
 
shegyman said:
Nemaš pojma
A ti imaš sa ovakvim odgovorom,ovo je moje mišljenje i ne mora se uvažiti.Koje je tvoje,imaš pojma? :LOL:


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cađo druze nemas pojma :mrgreen:

Uzmi Suzuki GSRa..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
cadjo said:
A ti imaš sa ovakvim odgovorom,ovo je moje mišljenje i ne mora se uvažiti.Koje je tvoje,imaš pojma? :LOL:


Sent from my iPhone using Tapatalk
Jebate nemoš više bit na forumu ni mućki provokator a da te se ne napadne... :-D
Posto san vozija sve navedene motore, moj odgovor je definitivno fazer.
Mozes ga klat i divljat s njime, moš vozit penzionerski i ic na put s njim pogotovo sa suvozačem i kuferima. Polozaj motora daleko najbolji (osim kilavog volana koji je zakrivljen prema unutra nekako gobavo, volan od fz8 tu pomaze. Ravnije su rucke)
Potrošnja. Za putovanja i svakodnevnu voznju stavka koju ne triba ignorirat. Kramasaki trosi u gradu normalne voznje sigurno priko 7, honda garant isto karb verzija. Fazer je tu odličan...

Mogu sad danima pisat al necemo spamat više temu.

Momku sretno u traženju...

P.S. jedino gsra nisan vozija. Tako da ne znan nista o njemu...
 
cadjo said:
Od navedenih motora kupnju bi sveja na Horneta i Z750 i eventualno Fazera 1000 jer 600 me se nije dojmija ni izgledom ni važnošću kao ni snagom,Shiver mi je nedorečen


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne kužim šta ti ne valja sa shiverom,dal si ga ikada vozio.
Ja sam imao sv650,kawu z 750,shivera i od njih mi je definitivno najbolji shiver i po svemu osim što z ima jači motor ali toliko loš ovjes i kočnice tako da bi opet rađe shivera. Vozio sam i horneta i fzn ... Ja osobno nikad nebi uzeo 600ccm,najmanje 750 i to ako baš moram. Nisam ni ja probao gsra 750 tako da o njemu ne mogu ništa reči. Fazer 1000 je bolji od svega navedeno kao i svaki drugi u toj klasi  (y)
 
decki zaista hvala na savjetima, imam 49 god i vozil sam svasta od motora, samo bih htio reci da ja ne trazim savjet nego motor, nije mi bitno koja od navedenih marki se nudi, vazno mi je samo da je "meni" motor prihvatljiv zbog mojih osobnih razloga.
Dakle, kolege bikeri, bez svadje molim, i jos jednom hvala na trudu!
 
shegyman said:
Jebate nemoš više bit na forumu ni mućki provokator a da te se ne napadne... :-D
Posto san vozija sve navedene motore, moj odgovor je definitivno fazer.
Mozes ga klat i divljat s njime, moš vozit penzionerski i ic na put s njim pogotovo sa suvozačem i kuferima. Polozaj motora daleko najbolji (osim kilavog volana koji je zakrivljen prema unutra nekako gobavo, volan od fz8 tu pomaze. Ravnije su rucke)
Potrošnja. Za putovanja i svakodnevnu voznju stavka koju ne triba ignorirat. Kramasaki trosi u gradu normalne voznje sigurno priko 7, honda garant isto karb verzija. Fazer je tu odličan...

Mogu sad danima pisat al necemo spamat više temu.

Momku sretno u traženju...

P.S. jedino gsra nisan vozija. Tako da ne znan nista o njemu...
E to je već odgovor :)



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
zweitakt said:
decki zaista hvala na savjetima, imam 49 god i vozil sam svasta od motora, samo bih htio reci da ja ne trazim savjet nego motor, nije mi bitno koja od navedenih marki se nudi, vazno mi je samo da je "meni" motor prihvatljiv zbog mojih osobnih razloga.
Dakle, kolege bikeri, bez svadje molim, i jos jednom hvala na trudu!
Nema svadje nego se moramo malo raspisati oko tih modela kako i šta se biti i izgleda ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsr-600-599-cm3-oglas-20674225
 
zweitakt said:
Naslov kaze sve,kupujem navedeno,placam novcima... :mrgreen:

ponude na pm,viber,whatsapp

098/629951

Hornet je za ovo sve ostalo zakon, ništa se tako dobro ne vozi



Srki
 
gsr je po mome mišljenju najbolji motor u toj klasi, iza njega shiver i hornet, hornet je bolje napravljeni, a shiver je zabavniji 8)
 
MOONSHIELD said:
gsr je po mome mišljenju najbolji motor u toj klasi, iza njega shiver i hornet, hornet je bolje napravljeni, a shiver je zabavniji 8)
kao z nisi namjerno spomenuo ili je zadnji po tvome  :shock: