K:naked bike(shiver,fz,hornet,z750)

nije navedena najvažnija stvar , motor za dvije osobe , solo, za putovanja , za jednog kawa nema konkurencije , best motor, hornet definitivno za dvoje , ove druge poluproizvode neću uopće komentirat da nekoga ne uvrijedim
 
MOONSHIELD said:
pogodi 8)
pa ima i drugih motora osim honde ali hornet nema konkurencije za dvoje na sjedalu , dok je z za jednog nešto sasvim drugo za ove navedene  :mrgreen:
 
vodoriga7 said:
nije navedena najvažnija stvar , motor za dvije osobe , solo, za putovanja , za jednog kawa nema konkurencije , best motor, hornet definitivno za dvoje , ove druge poluproizvode neću uopće komentirat da nekoga ne uvrijedim
Merlin, ti si jedan stvarno poseban lik  :mrgreen:
 
Fz1N.
Noviji od novog.
Dalje na pn


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
ev prave prilike ;)

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsr-600-599-cm3-oglas-20674225
 
J@nos_Herc said:
ev prave prilike ;)

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/suzuki-gsr-600-599-cm3-oglas-20674225
izgleda da je sve pošteno napisano al budimo realni , cijena 3500 eura a zamjeni 5000 , ko tu koga misli lovit , i km od 80.000 km a 2007 , jel se taj motor gasio , meni to i nije baš neka prilika al eto možda se i varam  :LOL:
 
vodoriga7 said:
izgleda da je sve pošteno napisano al budimo realni , cijena 3500 eura a zamjeni 5000 , ko tu koga misli lovit , i km od 80.000 km a 2007 , jel se taj motor gasio , meni to i nije baš neka prilika al eto možda se i varam  :LOL:

To je budimo realni, realna kilometraža koju bi skoro svaki motor tog godišta mogao ili trebao imati.

2015. sam prodao ER-6n 2008. sa 70.000km, motor tek razrađen. Vožen kolko sam stigao od obaveza na poslu, fakultetu, doma...

Isto tako sam isti dan kupio Z1000 2008. sa 4700km... Ali takvi slučajevi su rijetkost.

Btw. na prodaju je.
http://www.motori.hr/forum/index.php?topic=257840.msg4788980#msg4788980
 
vodoriga7 said:
izgleda da je sve pošteno napisano al budimo realni , cijena 3500 eura a zamjeni 5000 , ko tu koga misli lovit , i km od 80.000 km a 2007 , jel se taj motor gasio , meni to i nije baš neka prilika al eto možda se i varam  :LOL:
veli čovjek koji nikad nije imao motor noviji od 1990. :shock:
zato za tebe ima na njuškalu prilika koliko ti srce poželi s 25-32 tkm (y)
 
MOONSHIELD said:
veli čovjek koji nikad nije imao motor noviji od 1990. :shock:
zato za tebe ima na njuškalu prilika koliko ti srce poželi s 25-32 tkm (y)
varaš se frendić kao i uvijek , trenutno dva iz 2002 god , jedan iz 1996 upravo kupljen , ovi ostali su stariji ali i duplo vrijedniji i ti su u garaži za gledanje , ovi noviji mi nisu ništa posebno bolji od starijih , sve ovisi kaj voliš, ja bi pod stare dane gold wing jedno iz 1996 god ,naravno za jeftine pare
 
kak ne vjeruješ  :misli: pa promijenio sam motora više nego neki tjedno čarapa u ovih par godina , istina bilo je i novijih al velim ipak su mi stari draži, najnovija akvizicija gpz 500 s 1996 , plaćen samo 1000 eura , regan, nove gume , prekrasan stari motorić , u nedjelju na moto alku idem uzet prvu nagradu ,dođi pa vidi  (y)
 
pa vidim u profilu da imaš gpz-a, sad koliko je prekrasan, o tom po tom, tebi je i to je najbitnije (y)
a koji su onda ti ostali koje posjeduješ, konkretno ta dva iz 2002. koja spominješ??

hvala na pozivu, ali bojim se da te moram odbiti, ne interesiraju me takve manifestacije 8)
 
MOONSHIELD said:
pa vidim u profilu da imaš gpz-a, sad koliko je prekrasan, o tom po tom, tebi je i to je najbitnije (y)
a koji su onda ti ostali koje posjeduješ, konkretno ta dva iz 2002. koja spominješ??

hvala na pozivu, ali bojim se da te moram odbiti, ne interesiraju me takve manifestacije 8)
pa još dva gpz-a 500s , model iz 1996 god je potpuno isti vizualno od modela iz 2002 , tak svejedno za te stare krame koje vozim , bitno je kak izgledaju a oni koji me znaju znaju o čemu pričam, nikad ne gledam godinu nego stanje i cijenu , lako je da se ne ponavljam kupit dobar motor za 2500 eura a za 1000 eura treba imat malo sreće i znanja , kužiš, al već smo temu dosta zajeb... pa nek moderatori obrišu ova naša naklapanja  (y)
 
vodoriga7 said:
izgleda da je sve pošteno napisano al budimo realni , cijena 3500 eura a zamjeni 5000 , ko tu koga misli lovit , i km od 80.000 km a 2007 , jel se taj motor gasio , meni to i nije baš neka prilika al eto možda se i varam  :LOL:

cijena je 3500e, a ovih 5000 sam stavio jer ima stvarno nerealnih ponuda u zamjenu pa eto.
pa iskreno kakvih sam sve vidio motora sa više nego upola kilometara, a rade kao da ce svaki cas krepat :D
baš neki dan na benzinskoj i lik me pita kak sam zadovoljan s motorom te da je on imao takvog ali nece nikad prezalit sto ga je prodao...i pitam ja njega da sta misli koliko moj ima kilometara....kaže on 25-28tis.....ja mu pokažem na sat i ovaj skoro pao na guzicu  :mrgreen:

motor sam kupio prije 3,5 god od lika ovdje na forumu, imao je 75tis.....on je prvi vlasnik....mislim da je bilo i njegovih putopisa što je sve prošao s tim motorom.
tko se kuži u te mašine, zna da to nije uopće strašna kilometraža.....osim za švercere koji bi dalje prodavali.
evo baš neki dan pricao sa poznanikom, kupio je audija a4 avanta 2004. i vec ga vozi skoro godinu dana....išao na neki servis i majstor dok je spojio na komp, piše 360tis, a ovome na satu 190tis ....e pa jbg onda  :mrgreen:

žao mi je što su ljudi skeptični oko te kilometraže, a dok mene to npr nnije uopće mucilo dok sam vidio oglas za motor prije par godina...već u kakvom je stanju motor!
kao što možete vidjeti na njuškalu, pogledan je 7600 puta......a znate koliko je ljudi bilo pogledati motor - nula, nitko!!!
ali cak me zvao jedan lik i to samo da pita koja je normalna potrošnja za takav motor jer ga je kupio prije mjesec dana  :mrgreen:
Znam da tko ga dođe pogleddati, kupit ce ga sigurno....jer je motor stvarno ali STVARNO za to godište i kilometražu u vrhunskom stanju!
Dok sam kupovao motor, stvarno sam vidio raznih drlja i svi pišu i kažu preko telefona same superlative a dok dođeš kod nekog (prevališ put  od par stotina kilometara) vidiš groblje od motora koje je skrpano sa svih strana tek toliko da se proda.
...i to je najžalosnije što će se prije prodati neki motor koji je bio lupan i sve živo raz*ebano na njemu, ali ako piše na satu 25tis, "to mora da je dobra mašina!"

Ma samo da mi je više slobodnog vremena (u te 3,5g napravio 10tis), ne bi nikad išao van iz moje garaže......ali možda mu je i suđeno pa će i ostati  :021:

Živjeli bajkeri moji!  (y)




 
J@nos_Herc said:
cijena je 3500e, a ovih 5000 sam stavio jer ima stvarno nerealnih ponuda u zamjenu pa eto.
pa iskreno kakvih sam sve vidio motora sa više nego upola kilometara, a rade kao da ce svaki cas krepat :D
baš neki dan na benzinskoj i lik me pita kak sam zadovoljan s motorom te da je on imao takvog ali nece nikad prezalit sto ga je prodao...i pitam ja njega da sta misli koliko moj ima kilometara....kaže on 25-28tis.....ja mu pokažem na sat i ovaj skoro pao na guzicu  :mrgreen:

motor sam kupio prije 3,5 god od lika ovdje na forumu, imao je 75tis.....on je prvi vlasnik....mislim da je bilo i njegovih putopisa što je sve prošao s tim motorom.
tko se kuži u te mašine, zna da to nije uopće strašna kilometraža.....osim za švercere koji bi dalje prodavali.
evo baš neki dan pricao sa poznanikom, kupio je audija a4 avanta 2004. i vec ga vozi skoro godinu dana....išao na neki servis i majstor dok je spojio na komp, piše 360tis, a ovome na satu 190tis ....e pa jbg onda  :mrgreen:

žao mi je što su ljudi skeptični oko te kilometraže, a dok mene to npr nnije uopće mucilo dok sam vidio oglas za motor prije par godina...već u kakvom je stanju motor!
kao što možete vidjeti na njuškalu, pogledan je 7600 puta......a znate koliko je ljudi bilo pogledati motor - nula, nitko!!!
ali cak me zvao jedan lik i to samo da pita koja je normalna potrošnja za takav motor jer ga je kupio prije mjesec dana  :mrgreen:
Znam da tko ga dođe pogleddati, kupit ce ga sigurno....jer je motor stvarno ali STVARNO za to godište i kilometražu u vrhunskom stanju!
Dok sam kupovao motor, stvarno sam vidio raznih drlja i svi pišu i kažu preko telefona same superlative a dok dođeš kod nekog (prevališ put  od par stotina kilometara) vidiš groblje od motora koje je skrpano sa svih strana tek toliko da se proda.
...i to je najžalosnije što će se prije prodati neki motor koji je bio lupan i sve živo raz*ebano na njemu, ali ako piše na satu 25tis, "to mora da je dobra mašina!"

Ma samo da mi je više slobodnog vremena (u te 3,5g napravio 10tis), ne bi nikad išao van iz moje garaže......ali možda mu je i suđeno pa će i ostati  :021:

Živjeli bajkeri moji!  (y)
U potpunosti te kužim i slažem se sa svime kaj veliš. Ali kaj možeš, ljudi se prepadnu kad vide koliko je prošel. I ja sam sam skoro kupio jednog sam crnog GSR 600 sa svega 20 000 km 2007 i to za 25 000 kn. Jbg. ne kužim se baš u te modele, probao ga malo po parkingu i sve 5. Ni sam ne znam zašto ga nisam tada kupio, valda mi nije sjeo...
Eto baš sad tražim za sebe Yamahu XJ6, pa ih baš i nema, tj nema ih sa prihvatljivim cijenama . Ne kužim kako može biti 2-3 vlasnik, motor je 2009 a ima samo 20 000 km. Jel mogu skidati kilometre, ako promjene uru, dali se vraćaju stari kilometri ili sa novom urom ide sve na 0...?
 
ts989 said:
kilometraža je u satu, tako da... novi sat, nova kilometraža :)
a to je možda kod nekih modela realno, neznam tko bi dao 3-4 tkn za bravu ključeve sat i ecu prije prodaje da digne cijenu pogotovo ljudi koji svaku sezonu kupuju drugi motor i nikad ne servisiraju
 
Pa koliko znam ne moraš drugi sat uzeti samo kod pravog majstora svratiti...

Poslano sa mog Redmi Note 3 koristeći Tapatalk