K: neku jefintu komunikaciju

toecutter

Well-known member
Ima netko možda neku basici jeftinu komunikaciju. Nebi je nikada kupio , nego sada se vozimo ja i mali i bilo bi dobro da mu mogu u vožnji objašnjavati šta griješi i davati mu upute.
Nekad prije 10 tak godina sam bio dobio neku komunikaciju na poklon, žičana na baterija no nisam je nikada koristio i poklonio je jednom frendu.

Ima netko šta za prodat tako ili uputa gdje uzeti nešto tako low budget?
 
Ima netko možda neku basici jeftinu komunikaciju. Nebi je nikada kupio , nego sada se vozimo ja i mali i bilo bi dobro da mu mogu u vožnji objašnjavati šta griješi i davati mu upute.
Nekad prije 10 tak godina sam bio dobio neku komunikaciju na poklon, žičana na baterija no nisam je nikada koristio i poklonio je jednom frendu.

Ima netko šta za prodat tako ili uputa gdje uzeti nešto tako low budget?
šta smatraš pod low budget i ima li nekih uvjeta?
 
Nisam još ništa gledao osim jutros u Motocardu usput dok sam nešto drugo kupovao. Ali tamo su samo neke fensy od 100+ eurića.
Moja je nekad bila neka obična na žice možda vrijednosti 40-tak eura..
Idem malo prokopat po ali expresu već kad Thule predlaže :)

Ideja je da imamo svaki svoju na baterije, da se mogu upariti i da se čujemo na nekoj udaljenosti od max 30 metara i to je to.
Kažem imao sam tako nekakvu prije brdo vremena ali nikad je koristio nisam (nije mi ni padalo na pamet da slušam ženu još i na motoru...u to vrijeme dok se još vozila sa mnom)...
 
  • Like
Reactions: thule_5689
Nisam još ništa gledao osim jutros u Motocardu usput dok sam nešto drugo kupovao. Ali tamo su samo neke fensy od 100+ eurića.
Moja je nekad bila neka obična na žice možda vrijednosti 40-tak eura..
Idem malo prokopat po ali expresu već kad Thule predlaže :)

Ideja je da imamo svaki svoju na baterije, da se mogu upariti i da se čujemo na nekoj udaljenosti od max 30 metara i to je to.
Kažem imao sam tako nekakvu prije brdo vremena ali nikad je koristio nisam (nije mi ni padalo na pamet da slušam ženu još i na motoru...u to vrijeme dok se još vozila sa mnom)...
ajd, pogledam ti ja ove neke stare N-comove, možda ti i uspijem riješit za fakat par kuna ako ti bude okej...
 
ajd, pogledam ti ja ove neke stare N-comove, možda ti i uspijem riješit za fakat par kuna ako ti bude okej...
Vidi, ako nešto nađeš javi. Ma to mi treba samo kad se vozim s malim da mu dajem malo savjete u hodu.

Kada bolje razmislim ono šta sam ja nekad davno imao je bilo vjerojatno samo za vozača/suvozača, a ne za dva odvojena vozača...
 
Još malo, pa ce na Aliju biti sve u pola cijene i vise, ko treba nešto, neka priceka još misec ipo...
 
Ajde ako netko nešto uoči javite....
Trebati će mi to mjesec dva i nakon toga ide van upotrebe.
Ne pada mi na pamet da inače blebećem u vožnji...to mi je jedino vrijeme mira...
 
Kak to misliš Paf u pola cijene ?
Kaj onaj crni petak ili neš drugo?
pricekaj vrijeme dan-dva...pred novu godinu...i vataj sta ti treba...to je svake godine...
 

ako sam razumio za ono sto ti trazis...,ovo trazis, nema jeftinije...naruci... ili ima tu svasta,pa prigledaj...
 

ako sam razumio za ono sto ti trazis...,ovo trazis, nema jeftinije...naruci... ili ima tu svasta,pa prigledaj...
Ako ja dobro kužim to bi bilo za vozača+suvozača.
Meni treba za dva vozača (dva odvojena motora).
Ako ne nađem ništa zaljepit šu mu voki-toki na volan :)
 
Da,tako je,ovo je stvarcica samo za vozaca i suvozaca,ali onda imas stvarno izbora za vezu izmedju 2 motora,i nije ni skupo,a sluzi...,ja sam u pocetku ovaj uzeo,pa sam skuzio da je bolje bez toga,jer suvozacica uvjek nesto melje, te sam nekom to dao...,a i najbolje mi je kad je kaciga čista i u njoj samo moja glava,a ne da mi neko melje jos...,za to postoje pauze... nije to auto...
 
Vnetphone v6 sa aliexpressa radi bez greške već cca 3 godine barem, baterija traje 8+ sati (nikad u danu potrošena), jedna od jeftinijih komunikacija koja u offu u šumi lovi nekih 100-200m ovisno o terenu, na cesti do max 800 cca.

Negativno:
Tipke nisu za koristit u vožnji, mi smo to podesili prije 3 godine i onda samo upalimo kad smo blizu i nakon uključenja ako je offroad glasnoća na cca 50-70%, ako je cesta 100% al opet iznad 100kmh slabo se čuje zbog vjetra kaciga, ako je cesta u pitanju naštimat točno na poziciju uha i možda uz ear plugse..

Radi samo za dvoje u oba smijera (ili jedan priča većoj grupi).

Kad se prekida veza ako se približite dok je još šum sve ok, ako baš prekine, neće se spojit automatski opet.

Ali sve u svemu jako pouzdano i nikad bezveznih prekida kakvi se prijavljuju online za 5x skuplje komunikacije.

 
  • Like
Reactions: toecutter