K: Panigalea 899

poplava

New member
Trazi se doticni mali ,crveni, bez ikakvih padova s nogare te crtica od uske garaze.

Solarno placanje - euri / kune sta god vam srce pozeli.
 
Imas 1299s pantaganu za 23-24 kila. Njihov testni primjerak. Nebi se na tvom mjestu mislio ni trena.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Ta je riješena.  :lipsrsealed:
 
zadro_st said:
:shock:neznas sta propustas...tih panigalea ko maxova po splitu ovde ti
garantiram da ces bit jedini u splitu koji ga vozi  :shock: :mrgreen: :mrgreen:
Garantiran ti da ga necu vozit u Splitu  :LOL:
 
Imal sam priliku provozat 1299s i odmah nakon toga 959...doduse bilo sano po gradu, al na prvo razlika je ogromna...1299 je puno kompaktniji, cvrsci, a quickshifter gore dole je divota.

Ako si ok sa snagom litrenjaca onda 1299 ti je pun pogodak...

Meni osobno 899 je bio taman po snazi iako ponekad mu fali momenta dole...moras ga vozit 9d 7500-8000 do redline ako hoc3s da ide..
 
1299s je interkontinentalna raketa, jedva sam ga iz glave nakon voznje po Grobniku izbio...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
nisi bemvea vozio, nemaš pojma kaj je raketa



Srki
 
Srki said:
nisi bemvea vozio, nemaš pojma kaj je raketa



Srki

S1000r sam isto probal, u istom rezimu voznje i mogu reci da je osjetno udobniji....isto me iznenadilo k9liko momenta ima nisko dole naspram 1299...ne zaostaje previse...gore visoko ga nisam vozil jer je imal blokadu na 9000...novo
 
Sasa10 said:
S1000r sam isto probal, u istom rezimu voznje i mogu reci da je osjetno udobniji....isto me iznenadilo k9liko momenta ima nisko dole naspram 1299...ne zaostaje previse...gore visoko ga nisam vozil jer je imal blokadu na 9000...novo

S1000RR