K: Panigalea 899

picolovac said:
daj malo slika nabaci ako si uspio pazarit
Izgubia san svu volju za panigalea a ovo je bila druga opcija vec dugo gledana...
:0648: :0648: :0648: :0648: :0648: :0648:
PS. Zanemarit patike jer nisan tia experimentirat sa cizmama i "novim" motorom jer je bilo loših iskustava u proslosti. :mrgreen:

aU9G3FD.jpg



qnd73l5.jpg
 
odličan izbor, po meni i bolji od pocket panigalea :mrgreen: prekrasna pyla (y)
 
poplava said:
Izgubia san svu volju za panigalea a ovo je bila druga opcija vec dugo gledana...
:0648: :0648: :0648: :0648: :0648: :0648:
PS. Zanemarit patike jer nisan tia experimentirat sa cizmama i "novim" motorom jer je bilo loših iskustava u proslosti. :mrgreen:

aU9G3FD.jpg



qnd73l5.jpg

jesi to uzea od decka iz Opuzena, Josipa?

ako je to ta, to je bila moja...bio je uzeo posle panigalea...bila mi po svemu bolja id 899, al sjedacka pozicija me ubila...satrla mi kicmu i kukove i nakon sano 2000 predjenih km sam je prodao
 
To je ta da, meni je cudna dosta sa polozajom al nista neugodno. 183/75.
Za sad se nemam sta zalit jer kod mene 2000km je visegodisnji proces. :mrgreen:
 
poplava said:
To je ta da, meni je cudna dosta sa polozajom al nista neugodno. 183/75.
Za sad se nemam sta zalit jer kod mene 2000km je visegodisnji proces. :mrgreen:

ako ti pase sjedit na njoj uzivat ces u voznji...motor je ludilo i po meni bolji od 899...brenze odlicne, momenta dole nize kolko hoces, u zavoju kompaktnija od panija...
jedini minus, ali meni nije smetalo, mrvicu gubi daha u najvisim djirima...
drugo sve pet.
da mi je bila dobra za kicmu nebi je prodavao
 
Raketa, prekrasna!
Mala pantagana je ipak klasa ispod.
Kao uspiredba bmw3 i merca e klase. Ne ide..
:)

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 
Lagani "zakljucak"  :mrgreen:

Zadnjih 2 dana u 6 ujutro vec skuvana kava i cekan sunce na prozoru - usporedbe radi zadnji put san se diga u to doba zenu u rodilište vozit prije par godina  :0648: :0648: :0648:
 
poplava said:
Lagani "zakljucak"  :mrgreen:

Zadnjih 2 dana u 6 ujutro vec skuvana kava i cekan sunce na prozoru - usporedbe radi zadnji put san se diga u to doba zenu u rodilište vozit prije par godina  :0648: :0648: :0648:
:LOL: