Kaštela 22-23.07 MK "Sjene" 2nd Shadow days (LET3,

Nike

Active member
MK "Sjene" organizira motosusret idući vikend. U petak svira Atomsko sklonište a u subotu LET3... Vidimo se

976sjene-moto-klub-2005.jpg
 
Prvo, ali nebitno, ne piše se "nebi", nego "ne bi". Jebiga, iritira me kad je neko ko je sigurno prešao 20. toliko nepismen. Ali ajde, to je moje mišljenje.

Nego, Nike, šta znači ovo moto klubovi besplatno?! Moraš imat oznake? A ako ne?! Plaćaš upad?
 
Rivi said:
Prvo, ali nebitno, ne piše se "nebi", nego "ne bi". Jebiga, iritira me kad je neko ko je sigurno prešao 20. toliko nepismen. Ali ajde, to je moje mišljenje.

Nego, Nike, šta znači ovo moto klubovi besplatno?! Moraš imat oznake? A ako ne?! Plaćaš upad?

Pa mora netko i platit upad... Let3 koštaju oko 20.000 kuna kad su dobre volje. Meni su prošle godine tražili preko 30
 
Rivi said:
U tom slučaju, zahvaljujem na pozivu, ali mislim da ću propustit.
Zašto? Zato jer se plaća upad?

Ja idem i večeras na LET3 na Bačvice i za 7 dana u Kaštela...
za 6 dana su HP u Makarskoj...
 
ljudi dođite bit ce prvoklasna zabava a i tu je korak mista daleko pa mos i doma poc spavat (mislin za kampiranje !!!!!!)
 
Pozdrav ekipi!!!
Priznajem da smo unijeli malu pomutnju napisom na plakatima o dozvoljenom ulazu samo moto klubovima. Što ćeš, tko radi taj i griješi iako je namjera bila da se besplatan ulaz ne dozvoli onima koji se voze bez kacige i misle da je kaštelanska cesta pista za iživljavanje. Namjera je bila samo to i ništa više!!! Ulaz na 2nd Shadow Days biti će besplatan svim motoristima a mi iz Sjena ćemo nači neki drugi način za ukazati na potrebu kulturne vožnje - Izgradimo pistu za motore!!!
Joško G MK Sjene
 
To sa pistom bi bila odlična ideja, ali vrlo skupa i teško izvediva...

Inače jučer sam bio na koncertu Let3 na Bačvicama:

OBAVEZNO POGLEDATI!!!

Rasturili su jučer svojim nastupom! Uz sva moguća iznenađenja, uz 3 plesačice, 2 pjevačice i 3 trubača na stupili su sa zmijom dužine od oko 3 metra koja se motala oko vrata i tijela jedne od pjevačica.... :shock: Prvo sam mislio da je neka umjetna, ali kad je zmija izvadila jezik i počela se micati.....
 
Bio sam i ja i rekli su da u Kastelima ocekujemo jos bolji nastup. Postava ce biti drugacija i jos rokerskija. :cool:
 
super je ovo da bez kacige nemreš uč besplatno! :cool:

baš mi se sviđa ideja! iako šminkeri n posječuju moto susrete, oni su više u bircevima i dučanima sa šminkerskom opremom! :mrgreen:
 
rockantologija said:
Pozdrav ekipi!!!
Priznajem da smo unijeli malu pomutnju napisom na plakatima o dozvoljenom ulazu samo moto klubovima. Što ćeš, tko radi taj i griješi iako je namjera bila da se besplatan ulaz ne dozvoli onima koji se voze bez kacige i misle da je kaštelanska cesta pista za iživljavanje. Namjera je bila samo to i ništa više!!! Ulaz na 2nd Shadow Days biti će besplatan svim motoristima a mi iz Sjena ćemo nači neki drugi način za ukazati na potrebu kulturne vožnje - Izgradimo pistu za motore!!!
Joško G MK Sjene
¸

Ovo moram komentirat;
Šta se tiče piste, mi smo prošle godine pokušavali dobit dio na Žnjanu, ma na kraju uopće nije bilo upitno mjesto, nego samo da se napravi, organizacija, ljudi, pare, sve, ali ma kakvi....grad ni čut o tome! Mislim kao da ne bi oni zaradili ništa (jer je njima vjerovatno samo do toga)!?
Kasnije smo skupljali peticiju za održat street race, pa su se neke "face" Splita pobunile i nisu dali potpis i to aj ća, rekli bi spliće!
Al u svakom slučaju...ako uspijete, samo zovite za pomoć...rado uskaćemo! :wink:
 
Vidimo se i cujemo glede PISTE nakon 2nd Shadow Days. Mislim da bi zajednickim snagama mogli objediniti poglavarstva Splita, Kastela, Solina, Trogira i zagorskih opcina. Ipak mi se cini da je najvaznija lova a lako bi se to moglo uz autocestu... Uostalom, pricat cemo.
 
rockantologija said:
Vidimo se i cujemo glede PISTE nakon 2nd Shadow Days. Mislim da bi zajednickim snagama mogli objediniti poglavarstva Splita, Kastela, Solina, Trogira i zagorskih opcina. Ipak mi se cini da je najvaznija lova a lako bi se to moglo uz autocestu... Uostalom, pricat cemo.

Slažem se i natjerat ću i ja pojedince u klubu, a i ima ih zainteresiranih!
A šta se tiče marketinga i para i tu se možemo dogovorit isto...pa makar od vrata do vrata! :mrgreen:
 
cyber_g said:
Ovo moram komentirat;
Šta se tiče piste, mi smo prošle godine pokušavali dobit dio na Žnjanu, ma na kraju uopće nije bilo upitno mjesto, nego samo da se napravi, organizacija, ljudi, pare, sve, ali ma kakvi....grad ni čut o tome! Mislim kao da ne bi oni zaradili ništa (jer je njima vjerovatno samo do toga)!?
Kasnije smo skupljali peticiju za održat street race, pa su se neke "face" Splita pobunile i nisu dali potpis i to aj ća, rekli bi spliće!
Al u svakom slučaju...ako uspijete, samo zovite za pomoć...rado uskaćemo! :wink:

Izvini, ali tko to "mi" i koji klub?
 
rockantologija said:
Vidimo se i cujemo glede PISTE nakon 2nd Shadow Days. Mislim da bi zajednickim snagama mogli objediniti poglavarstva Splita, Kastela, Solina, Trogira i zagorskih opcina. Ipak mi se cini da je najvaznija lova a lako bi se to moglo uz autocestu... Uostalom, pricat cemo.

Pista ne mora biti velika kao Grobnik. Postoji u Splitu na Putu Supavla karting staza na kojoj se mulci vikendom utrkuju (prije toga provale kroz ogradu jer je staza privatna i uvik zaključana), ali ipak za veće motore je besmislena (osim za 101 :mrgreen: )
 
Slazem se! Ali tesko ce "gradovi" dozvolit pistu na svom podrucju. Mislim da bi idealno bilo uz auto cestu u nekoj od nerazvijenih opcina. Bio bi to komercijalan interes za njih a "jurcanje" bi se bar donekle prebacilo sa gradskih ulica, sto bi sigurno bio i njihov interes. :twisted:
 
Nike said:
cyber_g said:
Ovo moram komentirat;
Šta se tiče piste, mi smo prošle godine pokušavali dobit dio na Žnjanu, ma na kraju uopće nije bilo upitno mjesto, nego samo da se napravi, organizacija, ljudi, pare, sve, ali ma kakvi....grad ni čut o tome! Mislim kao da ne bi oni zaradili ništa (jer je njima vjerovatno samo do toga)!?
Kasnije smo skupljali peticiju za održat street race, pa su se neke "face" Splita pobunile i nisu dali potpis i to aj ća, rekli bi spliće!
Al u svakom slučaju...ako uspijete, samo zovite za pomoć...rado uskaćemo! :wink:

Izvini, ali tko to "mi" i koji klub?

O tome ćemo valjda za vikend u Kašelima, ako nemaš ništa protiv, ali rado ću sve napravit ili bar pokušat! :wink:
 
cyber_g said:
Nike said:
cyber_g said:
Ovo moram komentirat;
Šta se tiče piste, mi smo prošle godine pokušavali dobit dio na Žnjanu, ma na kraju uopće nije bilo upitno mjesto, nego samo da se napravi, organizacija, ljudi, pare, sve, ali ma kakvi....grad ni čut o tome! Mislim kao da ne bi oni zaradili ništa (jer je njima vjerovatno samo do toga)!?
Kasnije smo skupljali peticiju za održat street race, pa su se neke "face" Splita pobunile i nisu dali potpis i to aj ća, rekli bi spliće!
Al u svakom slučaju...ako uspijete, samo zovite za pomoć...rado uskaćemo! :wink:

Izvini, ali tko to "mi" i koji klub?

O tome ćemo valjda za vikend u Kašelima, ako nemaš ništa protiv, ali rado ću sve napravit ili bar pokušat! :wink:

Nemam ništa protiv :wink:
 
No dobro tko na kraju ide prema Kaštelima. Ja krećem u petak ujutro i idem preko Zadra jer si moram spiti pivicu, dvije sa jednim bivšim forumašom.