Kaštela 22-23.07 MK "Sjene" 2nd Shadow days (LET3,

Ja idem, ali preko Makarske :mrgreen:
 
Na LET3 ću biti ispred bine, prvi red. 8) Crna majica MK Wario-mat, ne možeš pogriješit
 
rockantologija said:
TNT said:
Nike said:
Ja idem, ali preko Makarske :mrgreen:


J...ga nije mi baš usput da idemo skupa, ali bumo se našli dolje u Kaštelima.


Raspitaj se u Pit Stopu na Samoborskoj. Ide dosta ljudi iz ZG.

Ne visim tamo svaki dan, ali ako dođu dolje bum ih prepoznal mada je dosta njih govorilo da bu išlo kad smo bili sa udrugom branitelja motorista. Bez obzira na to dolje znam dosta škvadre pa nebu dosadno.
 
Mogu samo reći da je bilo PREJEBENO dobro!!!
Vidimo se i dogodine naravno
 
Nike said:
Mogu samo reći da je bilo PREJEBENO dobro!!!
Vidimo se i dogodine naravno

Pozdrav tebi a i svima koji su bili. Ukupan broj klubova prijavljenih na info standu ove godine dosegao je brojku 89 - od Belgije do Kosova.
Svima puno hvala na dolasku - vidimo se dogodine na istom mjestu. :mrgreen:
 
S obzirom da nitko ništa ne komentira kako je bilo u Kaštelima evo budem ja uz tu i tamo koju fotku.

Evo kako je počelo.
Dolazak u Privlaku pokraj Nina na pivu dvije i punjene paprike (jako dobre) kod našeg bivšeg forumaša Sledgehamera.


Dolazak u Kaštela postavljanje šatora i bla,bla i priprema za noćni tulum koji je bio jedan od boljih pogotovo onaj bend iz Belgije, a kako se zove nemam pojma. Valjda je ishlapjelo od pive.


Dio ekipe u dobrom elementu.


Odlazak na spavanje oko pola četiri jer kiša je prala do besvjesti. Buđenje oko četiri jer se nekima nije spavalo pa zašto bi i mi spavali, a ovo je rezultat (jedan od rezultata).


Nakon ponovnog odlaska na spavanje i ponovnog buđenja odlazak na brod točnije tri broda u razgladavanje Kaštela s morske strane što je bio pun pogodak.


Nakon završetka susreta odlazak sa Vladom i njegovom suprugom Ladom (neki bi se trebali sjetiti tko je pripremio zadnji put onu salatu od hobotnice, roštilj i fileke i što je sve tada rečeno) prema Makarskoj i jedan krug po Cetinskoj krajini sve točno 199km.

Odmorište malo dalje od Omiša. Moja malenkost, Vlado i Lada.


Na ovom mjestu je neka žena ne znam joj ime pomogla u obrani od turaka i od tuda puca prekrasan pogled na kanjon Cetine i grad Omiš.




Evo toliko od mene. Evo još jedanput zahvaljujem Jošku Grginom i njegovim Sjenama na dobroj organizaciji, Ladi i Vladi na dobrom điru, a i Sledgehameru na mrzloj pivici
 
Nike said:
Na LET3 ću biti ispred bine, prvi red. 8) Crna majica MK Wario-mat, ne možeš pogriješit

Nisam te uspio pronaći u onom mraku. Mimoišli smo se na magistrali kad sam se išao naći sa Rivijem. Mislim da nije bila greška (nešto veliko kričavo žuto ima dva kotača i na zadnjem koferu piše www.niksa.tk ako sam dobro vidio)
 
Odlično si vidio... A jebi ga... Bit će još susreta...
 
Ako se poslože sve kockice idem u Dubrovnik u osmom mj. a bumo onda zavrtili koju rundu.
 
TNT said:
Ako se poslože sve kockice idem u Dubrovnik u osmom mj. a bumo onda zavrtili koju rundu.

A Prelog??? Vidimo se tamo?? JG
 
Vikend je već rezerviran za Hrvatsku Kostajnicu. Vrijeme je da ju posjetim jer to nisam učinio od 1991.
 
TNT said:
Vikend je već rezerviran za Hrvatsku Kostajnicu. Vrijeme je da ju posjetim jer to nisam učinio od 1991.

Sve stoji? Krenemo iz Pita oko 9, ako je tebi to ok...

v.
 
TNT said:
S obzirom da nitko ništa ne komentira kako je bilo u Kaštelima evo budem ja uz tu i tamo koju fotku.

Jebi ga sad sam tek vidio slike, bil si dalje od mene 2 i pol šatora.
 
dario_1 said:
TNT said:
S obzirom da nitko ništa ne komentira kako je bilo u Kaštelima evo budem ja uz tu i tamo koju fotku.

Jebi ga sad sam tek vidio slike, bil si dalje od mene 2 i pol šatora.
Mislis vigvama? Odma iza stupa mucenja? :shock:
:mrgreen:
 
dario_1 said:
GussRadWixer said:
dario_1 said:
TNT said:
S obzirom da nitko ništa ne komentira kako je bilo u Kaštelima evo budem ja uz tu i tamo koju fotku.

Jebi ga sad sam tek vidio slike, bil si dalje od mene 2 i pol šatora.
Mislis vigvama? Odma iza stupa mucenja? :shock:
:mrgreen:

I 63 cm južno od totema :mrgreen:
Kakva 63 cm?
Valjda 4 tabana,i tri prsta!
:mrgreen:
 
shonyo said:
dario_1 said:
GussRadWixer said:
dario_1 said:
TNT said:
S obzirom da nitko ništa ne komentira kako je bilo u Kaštelima evo budem ja uz tu i tamo koju fotku.

Jebi ga sad sam tek vidio slike, bil si dalje od mene 2 i pol šatora.
Mislis vigvama? Odma iza stupa mucenja? :shock:
:mrgreen:

I 63 cm južno od totema :mrgreen:
Kakva 63 cm?
Valjda 4 tabana,i tri prsta!
:mrgreen:

E to,to opet sam se krivo odrazio :mrgreen: