KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Nemam uopće volje o tom raspravljati, moguće da jesu, moguće da nisu.

Činjenica je da ako hoćeš nižu cijenu, riskiraj malo, naruči i vrati ako ti ne paše. Ili si ti jednak cigan poput ovog koji lupa ogromnu maržu.

A s obzirom na stavove, dućani će propasti, pa ćete ionako naručivati i vraćati, te oslanjati se na recenzije debila s motori foruma.
 
Nemam uopće volje o tom raspravljati, moguće da jesu, moguće da nisu.

Činjenica je da ako hoćeš nižu cijenu, riskiraj malo, naruči i vrati ako ti ne paše. Ili si ti jednak cigan poput ovog koji lupa ogromnu maržu.

A s obzirom na stavove, dućani će propasti, pa ćete ionako naručivati i vraćati, te oslanjati se na recenzije debila s motori foruma.
Dovoljno da pogledas cijenu ove hjc na akciji u novemi i sa weba...razlika 200e,tu prica zavrsava
 
  • Like
Reactions: R3mba

Attachments

  • Screenshot_20210312-160232_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210312-160232_Samsung Internet.jpg
    72.7 KB · Views: 58
Pokazuje...ali imas kao i uvijek jednu ili dvije u s velicini
 

Attachments

  • Screenshot_20210312-160833_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210312-160833_Samsung Internet.jpg
    47.1 KB · Views: 54
Nema dostupnih veličina a i nevidim zašto je ciganski uštedjeti 1000kn neka se dućani izbore za bolje cijene pa nam to neće biti potrebno
 
Nema dostupnih veličina a i nevidim zašto je ciganski uštedjeti 1000kn neka se dućani izbore za bolje cijene pa nam to neće biti potrebno
ciganski je ić u dućan probat, izgnjavit prodavača i onda naručit drugdje, kao što je ciganski kad ljudi zovu nekoga da im napravi troškovnik radova, a onda sa istim troškovnikom žicaju popust kod drugog bez da su platili izradu istoga.
Nije ciganski naručit, pa ako se zajebeš vratit, ciganski je gnjavit ljude pa naručit kod drugoga kod koga ne možeš probat, ali bože moj, svatko ima svoja mjerila i standarde.
 
ciganski je ić u dućan probat, izgnjavit prodavača i onda naručit drugdje, kao što je ciganski kad ljudi zovu nekoga da im napravi troškovnik radova, a onda sa istim troškovnikom žicaju popust kod drugog bez da su platili izradu istoga.
Nije ciganski naručit, pa ako se zajebeš vratit, ciganski je gnjavit ljude pa naručit kod drugoga kod koga ne možeš probat, ali bože moj, svatko ima svoja mjerila i standarde.
Ja sam otiso u šepić i kupio bi,ima samo jednobojnu i na popustu cijena ko i ova grafika kaj sam narucio,u l velicini nema grafika,a koje ima ispala bi me 800 kn vise,na popustu...u ugustiteljstvu ,cime se bavim,imas izbor,ako ti nevalja kod mene cijena,a i kvaliteta,sto je drugih okolo,kod recimo schuberta,ima ga samo jedan ducan,i libo ga racku,nemas izbora,hjc ima novema i ovaj kod koga nebi nikad kupio u zg,a kod njega je svejedno uvijek i skuplje nego u novemi,tako da...slicno je nekad bilo i sa auto i moto gumama kod nas...svi smo isli u sloveniju po gume
 
  • Like
Reactions: R3mba
Zato nudi vanjski :mrgreen: View attachment 729206
Iskreno i meni malo čudno izgleda (nisam vidio ovakav sistem kod ni jednog drugog proizvođača) i pitam se kako to u stvarnosti funkcionira? Podizanje, spuštanje i čišćenje :unsure:
Da a sta kad dignes vizir za malo po gradu vozit ili na semaforu
Di je onda suncani vizir.....isto dignut......
DD kopcu san prihvatia.....ajde de malo se vise potrudit ali suncani vizir je MUST
Ja se vozin cile godine svaki dan kad san doma
 
Evo ja maloprije gledam, okrećem i proučavam Vemar Hurricane i Schubert SR2...
J.eš mi sve ako nije ova Vemar štase tiče unutrašnjosti kvalitetnije (preciznije, čvršće) napravljena. Sav taj tekstil i šavovi mi djeluju bolji.
Oko vizira, školjke itd. nemam komentara.
Čekam da probam tu SR2 po ljeti i da vidim dali ću imati dovoljno zraka...
 
Jednom u 6 misec stavia potkapu
Zamalo umra.......
Samo zimi i to kad iden van grada
Po gradu samo ono oko vrata