KACIGE

Koju marku kacige nosite i zasto bas tu marku/model?

  • Shoei

    Votes: 142 15.7%
  • IXS

    Votes: 17 1.9%
  • Schubert

    Votes: 116 12.8%
  • Scorpion

    Votes: 38 4.2%
  • AGV

    Votes: 72 8.0%
  • Shark

    Votes: 131 14.5%
  • Arai

    Votes: 70 7.8%
  • HJC

    Votes: 225 24.9%
  • Nolan/X-Lite

    Votes: 180 19.9%
  • Caberg

    Votes: 23 2.5%

  • Total voters
    903
Nakon skoro 4 godine sa AGV Corsa-R vratio se ja Korejcima. Snimao sam RPHA1 od kad su je najavili, pa evo napokon si priuštio :)
IMG_20231129_164829.jpg
 
https://www.araihelmet.eu/en/collection/detail/tour-x5


Nakon 12 godina najava Arai Tour X5. Ima ih u reklamne svrhe, ali koliko vidim prodaja je od kraja siječnja. U najavi je naizgled jako lijepi upgrade klasika koji je bio top 12 godina. Nisu se dali navući na revolucionarne fore kao GS i još neki dugoroćni brandovi koji će po mome sudu zbog toga popušiti na duže staze, nego su napravili evoluciju. Sve bolje u prihvatljivom pakovanu. Moj ++ za Arai, i naravno kupujem čim bude dostupno
 
https://www.araihelmet.eu/en/collection/detail/tour-x5


Nakon 12 godina najava Arai Tour X5. Ima ih u reklamne svrhe, ali koliko vidim prodaja je od kraja siječnja. U najavi je naizgled jako lijepi upgrade klasika koji je bio top 12 godina. Nisu se dali navući na revolucionarne fore kao GS i još neki dugoroćni brandovi koji će po mome sudu zbog toga popušiti na duže staze, nego su napravili evoluciju. Sve bolje u prihvatljivom pakovanu. Moj ++ za Arai, i naravno kupujem čim bude dostupno
Imo sam godinama x4, odlicna kaciga.
 
Jel ima vlasnika Joe Rocket kaciga? Stigla danas carbonka 😀
 

Attachments

  • 20231215_103055.jpg
    20231215_103055.jpg
    1.7 MB · Views: 0
Nemam ,ali me zanima odakle je stigla i naravno koliko muzike.
Djeluje zanimljivo ,daj malo opis i prve utiske na opip.👍
Cca 170e iz Amerike, nije nova, al ocuvana jako..ovako na opip i izgled top kvaliteta, na glavi stoji dobro, a u voznji cemo vidjeti
 

Attachments

  • 20231215_103150.jpg
    20231215_103150.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Cca 170e iz Amerike, nije nova, al ocuvana jako..ovako na opip i izgled top kvaliteta, na glavi stoji dobro, a u voznji cemo vidjeti

Iz Amerike? Polovna? Jel barem ima ECE normu ili je ilegalna za koristenje u EU?
 
Moram priznati da mi nije jasno to oko Joe Rocket polovne kacige naručene iz USA..Mislio sam da je to neki poseban brend...Koliko vidim nemaju neku paletu proizvoda, a i jeftine su..🤔..
Možda nešto propuštam..
A vidim da se nude u Walmartu..


 

Attachments

  • Screenshot_20231215_205405_Chrome.jpg
    Screenshot_20231215_205405_Chrome.jpg
    543.6 KB · Views: 0
  • Screenshot_20231215_205413_Chrome.jpg
    Screenshot_20231215_205413_Chrome.jpg
    669.6 KB · Views: 0
Bolja od novog caberga 😆
Nisam je uspoređivao s nijednim drugim brendom..Nepoznanica mi je. Vidim da je to kanadska marka. Nisu skupe, nemaju velik izbor modela, a bogami nisu ni lijepe...
Iz tog razloga sam se zapitao zašto bi je netko naručio rabljenu iz USA.
Ok, ako je netko kolekcionar ili sl..Ali voziti s rablljenom, starom, tuđom kacigom, ne bih hvala..
 
Last edited:
  • Like
Reactions: brmbo and stipe_zxr
U zadnja dva mjeseca sam kupio tri meni zanimljive i rijetke kacige, da sam mogao uzeti jebenu novu, al novu imam 😆
 
U zadnja dva mjeseca sam kupio tri meni zanimljive i rijetke kacige, da sam mogao uzeti jebenu novu, al novu imam 😆
Ajde, to razumin🙂..I ja gledam kupiti PlayStation 1 od prije 20 godina😃
 
Ajde, to razumin🙂..I ja gledam kupiti PlayStation 1 od prije 20 godina😃
I to obavio, ps1(prvi veliki model sa original kutijom) ps2, ps3, ps4, xbox prvi, xbox 340, xbox one i tu sam stao, jer vise ne igram, tu i tamo malom upalim pa se on zabija okolo sa motorima i autima 😆
 
I to obavio, ps1(prvi veliki model sa original kutijom) ps2, ps3, ps4, xbox prvi, xbox 340, xbox one i tu sam stao, jer vise ne igram, tu i tamo malom upalim pa se on zabija okolo sa motorima i autima 😆
Ja nekidan kupio PS5 slim, a sad čekam da dođe PS Portal😃..mamo doma skoro sve žive Sony i Nintendo konzole🙂..
 
  • Like
Reactions: ODST