Kada su osnovani prvi motoklubovi u HR?????

Na stranicama MK Osijek  (y) ima dosta slika iz doba majskih susreta pa koga zanima:
http://www.mk-osijek.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=2
 
T-T said:
Na stranicama MK Osijek  (y) ima dosta slika iz doba majskih susreta pa koga zanima:
http://www.mk-osijek.com/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=2http://www.mk-osijek.com/index.php?option=com_content&view=article&id=122&catid=60&Itemid=76
na 2.velikoj slici onaj čupavi plavi bez kacige lijevo od bagija mi je jako poznat tip.... :LOL: :LOL:
 
deep said:
Prijatelju pozivam te , a i sve ostale ako je SMENA 8 napravila koju crnobijelu fotku i naravno u tvojoj arhivi , biti ću ti zahvalan ako mi je ustupiš ( normalno u elektroničkom obliku ) jer ovaj bilten je ozbiljna stvar i boavezujem se da će isti biti u tiskanom obliku , aisto tako nadam se da bi mogao imati svoju povjesnu vrijednost .

imate moju privatnu e mail adresu pa vam stojim na raspolaganju .

za par dana idem kuci na godisnji pa cu potrazit koju staru sliku..i normalno poslat kopiju "diplome" za osvojeno prvo mijesto u voznji spretnosti do 50ccm :mrgreen:
 
gastajbarter said:
za par dana idem kuci na godisnji pa cu potrazit koju staru sliku..i normalno poslat kopiju "diplome" za osvojeno prvo mijesto u voznji spretnosti do 50ccm :mrgreen:

hvala ti prijatelju unaprijed i moli te napiši koje slovo ,kad je to bilo ,gdje , i još koji podatak jer suhoparna fotografija dosta govori , a tekst ispod nje još i više  .
 
deep said:
hvala ti prijatelju unaprijed i moli te napiši koje slovo ,kad je to bilo ,gdje , i još koji podatak jer suhoparna fotografija dosta govori , atekst ispod nj još i više  .

bice, bice nema problema..cak negdje imam i te stare crno bijele filmove pa cu ponovo napravit par fotografija da bude kvalitet na nivou :wink:
 
Apeliram i molim sve ljude dobre volje koji se žele uključiti u prikupljanje podataka , pisanih dokumenata , fotografija i ispovjesti aktera toga vremena , da sve dokumente , slike i ostale materijale ustupe na obradu za već spomenuti biltem . Nadalje molim članove koji imaju iskustva u pripremi i izdavačkoj djelatnosti da svojim sugestijama podpomognu projekt .

Zahvaljujem svima koji su do sada ustupili materijale koje pokušavam sa još nekolicinom volontera presložiti , obraditi , napisati recenzije i utvrditi činjenice kako bi bilten stvarno bio povjesno vrijedan i informativan .
 
deep said:
Apeliram i molim sve ljude dobre volje koji se žele uključiti u prikupljanje podataka , pisanih dokumenata , fotografija i ispovjesti aktera toga vremena , da sve dokumente , slike i ostale materijale ustupe na obradu za već spomenuti biltem . Nadalje molim članove koji imaju iskustva u pripremi i izdavačkoj djelatnosti da svojim sugestijama podpomognu projekt .

Zahvaljujem svima koji su do sada ustupili materijale kakokoje pokušavam sa još nekolicinom volontera presložiti , obraditi , napisati recenzije i utvrditi činjenice kako  bi bilten stvarno bio povjesno vrijedan i informativan .
Bravo majstore! (y)
Nazalost, ja ne uspjeh nista starije od `82. naci, a i to nije bas nesto, par slika mojih pocetaka... Kako vec rekoh, prije tog doba fotoaparat na motoru (bar za mene) je bio svojevrstan luksuz. :mrgreen: