Kakav je postupak kod uvoza old timera i dali se može uvesti uopće??

majle said:
ima neki tip u stenjevcu par mustanga, jako lijepih primjeraka, i na prodaju su (nisam bio vidit nego prenosim sa www.fordfanclub.com )...  (y)


e da, i skupi su...
I vide se s aleje Bolonje. Ima tamo koječega, uz par Mustanga.
 
tko to uzme ženim ga.... odmalena sanjam te aute i da ću jednog dana imat jednog pa taman bio hrđav da se raspada pod dodirom :inlove: :inlove:

...btw. majle nisam te vidila na ffc-u  :mrgreen:
 
Shezael said:
tko to uzme ženim ga.... odmalena sanjam te aute i da ću jednog dana imat jednog pa taman bio hrđav da se raspada pod dodirom :inlove: :inlove:

...btw. majle nisam te vidila na ffc-u  :mrgreen:

ima frendov dida mustanga, u puli
os broj :mrgreen:

p.s. frend ima jos 2 brata s kojima dijeli pravo na mustanga, mozda se skup dogovorite :mrgreen:
 
:prsti:

..bude uskoro jedan i u DU  :wink:
 
:eek:mfg: ništa nesmijem reć
 
Shezael said:
tko to uzme ženim ga.... odmalena sanjam te aute i da ću jednog dana imat jednog pa taman bio hrđav da se raspada pod dodirom :inlove: :inlove:

...btw. majle nisam te vidila na ffc-u  :mrgreen:

kad me nisi vidjela ???  :misli:
 
IgorZ said:
potrošnja oko 3,4l/100m :wink:

prilikom paljenja.... :LOL:

Uglavnom ovo je jedno strava četverokotačno prometalo   :vozi:
 
majle said:
kad me nisi vidjela ???  :misli:

na ford fan clubu... si regan?  :misli:
mislim..gore si prenio s foruma a amo nemreš ako nisi regan :neznam:
 
Shezael said:
na ford fan clubu... si regan?  :misli:
mislim..gore si prenio s foruma a amo nemreš ako nisi regan :neznam:

pa pogledaj...  :jesus:

a nije te tamo dugo bilo...barem nisi nis pisala dugo...
 
Ja sam isto sanjal o tim američkim autima. Valjda me šoraju te neke američke fore i nemrem si pomoć. Pošto si nemrem priuštiti Harleya kupil sam kopiju i dalje mislim kupovat choppere japanske proizvodnje koli liče na američke kopije.
U svezi toga me zanima da li postoji koji europski auto koji bi izgledao u stilu tih američkih mustanga, dogea...?
Kaj nije opel imal nekaj slično u serijskoj proizvodnji 70-tih? Molim ove starije koji se sjećaju i ove mlađe kaj znaju da napišu koji model (nemora biti opel,ali da je marka automobila koji bi se dao nabaviti kod nas ili u susjedstvu) i stave sliku po mogućnosti.
Hvala!
 
Vladek said:
Ja sam isto sanjal o tim američkim autima. Valjda me šoraju te neke američke fore i nemrem si pomoć. Pošto si nemrem priuštiti Harleya kupil sam kopiju i dalje mislim kupovat choppere japanske proizvodnje koli liče na američke kopije.
U svezi toga me zanima da li postoji koji europski auto koji bi izgledao u stilu tih američkih mustanga, dogea...?
Kaj nije opel imal nekaj slično u serijskoj proizvodnji 70-tih? Molim ove starije koji se sjećaju i ove mlađe kaj znaju da napišu koji model (nemora biti opel,ali da je marka automobila koji bi se dao nabaviti kod nas ili u susjedstvu) i stave sliku po mogućnosti.
Hvala!

opel nije auto :jesus:
 
Vladek said:
Ja sam isto sanjal o tim američkim autima. Valjda me šoraju te neke američke fore i nemrem si pomoć. Pošto si nemrem priuštiti Harleya kupil sam kopiju i dalje mislim kupovat choppere japanske proizvodnje koli liče na američke kopije.
U svezi toga me zanima da li postoji koji europski auto koji bi izgledao u stilu tih američkih mustanga, dogea...?
Kaj nije opel imal nekaj slično u serijskoj proizvodnji 70-tih? Molim ove starije koji se sjećaju i ove mlađe kaj znaju da napišu koji model (nemora biti opel,ali da je marka automobila koji bi se dao nabaviti kod nas ili u susjedstvu) i stave sliku po mogućnosti.
Hvala!

Ford Capri ti "najvise lici" na neki muscle car...za pocetak njega potrazi, pa onda taunus coupe itd.

www.oldschoolhr.com pa malo prosvrljaj...  (y)
 
Što označava pojam muscle car? Mislim znam da je doslovni prijevod mišičavi auto, ali je li to pojam tipa enduro, chopper...?
 
Vladek said:
Ja sam isto sanjal o tim američkim autima. Valjda me šoraju te neke američke fore i nemrem si pomoć. Pošto si nemrem priuštiti Harleya kupil sam kopiju i dalje mislim kupovat choppere japanske proizvodnje koli liče na američke kopije.
U svezi toga me zanima da li postoji koji europski auto koji bi izgledao u stilu tih američkih mustanga, dogea...?
Kaj nije opel imal nekaj slično u serijskoj proizvodnji 70-tih? Molim ove starije koji se sjećaju i ove mlađe kaj znaju da napišu koji model (nemora biti opel,ali da je marka automobila koji bi se dao nabaviti kod nas ili u susjedstvu) i stave sliku po mogućnosti.
Hvala!

Pogledaj si opel mantu  (y)