Kako je barba krenuo u OFFtopic

Gato said:
Malo si fulao, al nije cudo obzirom na godinu proizvodnje :LOL:. FZR je istina prvo bio u SB, ali taj 1.vlasnik je bio Dodo, (iliti YAMAHA R-M1 na forumu). Eto je u prvom planu na mojoj slici na 1. stranici teme, a i bivsi vlasnik viri u pozadini pokraj mene.
Inace, kakav si ti mladic bio onda, takav sam ja sad. :mrgreen:
Samo što furaš sexy fashion bradicu i brčiće - Barba na slici izgleda kao okorjeli kriminalac  :mrgreen:
 
Gato said:
Malo si fulao, al nije cudo obzirom na godinu proizvodnje :LOL:.
                                                                                                                          Misliš na moju ili od Yamahe.  :LOL:                 
                 
 
papillon said:
Barba na slici izgleda kao okorjeli kriminalac  :mrgreen:
         
To zato jer sam premalo spavao zauzet nekin lipin stvarima.Nisan zna di ču prije. :LOL: :LOL:
 
barba said:
                                                                                                                          Misliš na moju ili od Yamahe.  :LOL:                 
               
E, a tvoju, nego ciju :wink:? Nemoj se sad izvlacit... :LOL:
 
Gato said:
E, a tvoju, nego ciju :wink:? Nemoj se sad izvlacit... :LOL:
               
Ne mogu uteć da i oču iz ove kože.Ma nije ni ovako loše , a doći češ i ti u moje godine pa češ imat priliku osvrnut se malo unatrag. (y)
 
barba said:
               
Ne mogu uteć da i oču iz ove kože.Ma nije ni ovako loše , a doći češ i ti u moje godine pa češ imat priliku osvrnut se malo unatrag. (y)
Kao sto sam vec jednom rekao: svaka ti cast i daj Boze da, ako doguram do tih godina, budem aktivan (i ocuvan  :wink:) kao ti. (y)