"Kako nastaju Bikeri"

Street Illegal said:
Mislim da je u ovoj priči riječ o mjestu koje se zove Tjentište, a ne Trentište...

http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%A2%D1%98%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%88%D1%82%D0%B5

No, nebitno....i ko je bil najveći partizanski bajker?
 
Sve vadite iz wikipedie probajte izvuć nešto iz zivota
kompjuteri i internet nisu bas iskreni po pitanju partizana.
:jesus: :jesus: :jesus: :jesus:















inače sam invalid domovinskog rata  :misli:
 
Pava0001 said:
Sve vadite iz wikipedie probajte izvuć nešto iz zivota
kompjuteri i internet nisu bas iskreni po pitanju partizana.

:jesus: :jesus: :jesus: :jesus:















inače sam invalid domovinskog rata :misli:
Sa prvim se slažem jer ovo što danas dica uče u školi-riga mi se,ja serkam kad me uvati i serkaću cili život,
           a da ne bi ispalo da sam ovo kopira - nisam i mogu vam srati 7 godina ka i u Tibetu i naučićete nešto
           možda ali vam to ionako neće tribati (i svojoj dici sam dopizdija) jedanput sam davno pokuša objasniti Matiju
           Gubeca koji je imao "skoro" savršen plan da uništi Feudalce i ima ih je skoro na pola bitke ali se zajeba u proračunu
           ,nije ponija ni vodija računa koliko će im trebati municije i bez nje su ostali u ključnom momentu kad su već počeli
           preuzimati napad i zabrinuli Feudalce a osim sikira,kosa,naoštrenih kolaca,vila,buzdovana i ostalog hladnog oruđa
           -oružja nestalo je glavne municije -original Zagorske rakije,pala hrabrost,padoše seljaci a Matiju odvedoše u
           Zagreb i maestralno pred svekolikim pukom izmisliše prvo "prženje mozga" -( by the way u zasluženoj sam  
           Invavalidskoj mirovini u Domovinskom ratu kao što je naveo Pava a to mi baš i ne znači puno jer ovo nije ono
           di smo ostavili mladost i ne serimo više o nama pametnim Hrvatima)
           i još nešto jedan did mi je bija u Partizanima i osta bez noge a drugi je osta ka učitelj u selu i prčija čiju je god curu
           ili ženu uvatija,kad je umra više mu je bilo baba na sprovodu nego muških  :mrgreen: ali i on je kao učitelj završio
           3 ipo godine na Golom Otoku-zašto - "Zato Što Se  I Onda"-tako mi je i priča našlo dva svjedoka,ko će potpisati
           naravno onaj koji sve zna i kome viruju - Seoski Učitelj,potpisiva je dok nije potpisa jednom kojeg su uvatili i moj
           dida Učo opizdi pisajući u kancelariji radne dane logoraša (jer je bija pismen ali i jeben) jer kad god san ga pita
           jeli opalija na Golaću koju Komesarevu-Politički-Tjelesno-Isklesanu Ženu samo bi se nasmija.
           Malo širite horizonte i poslušajte koju besidu od starih ljudi,nešto će vam i ostati logički vrlo slično današnjici pa
           makar vi i ne virovali u Bajke,Javiću se ja opet-malo ste me raspizdili  :mrgreen:
 
Leptire u pravu si, povijest je učiteljica života!
Pava0001 said:
mozda ti je did pricao lazne price  :misli:
Dida nikad nije pričao nikave ratne priče jer u drugom svjetskom nije ni učestvovao jer je bio premlad, ali je njegov stariji brat bio jest. Bio je u ustašama a služio je u logoru u jasenovcu.....
 
Vez said:
Leptire u pravu si, povijest je učiteljica života!Dida nikad nije pričao nikave ratne priče jer u drugom svjetskom nije ni učestvovao jer je bio premlad, ali je njegov stariji brat bio jest. Bio je u ustašama a služio je u logoru u jasenovcu.....
Rekao jedan veliki čovik,Pok. Boris Dvornik -jednu veliku pametnu,uvik vridi-poslušaj
                    http://www.youtube.com/watch?v=p501U_4HO3k Vrlo Pametna  (y)
                     
           
 
A vode su Pok.Dino i Dean ka dica u nedoumici "Tko je Napredan A Tko Nazadan -odgovor na političke igre se nađu tu i ako razumiteonda vam je sve jasno :

  http://www.youtube.com/watch?v=E8O2WoUBIec Kristalno Jasno  :wink:
 
A evo i pravih Bikera  :mrgreen:
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=2jRzTrQZou8
 
papillon said:
A evo i pravih Bikera  :mrgreen:
                                                  http://www.youtube.com/watch?v=2jRzTrQZou8
legende glumci i motori  (y)
 
Nastaviču vas daviti,nisam zavšija tek san počeja  :mrgreen:
 
vladof said:
Nego prije da počnem da završim !
Završiču prije nego počnem da nam Sava Kovačević ne bude usamljen  :LOL:- danas  :misli:
              IN MEMORIAM

            NADA DIMIĆ  :mrgreen:
 
papillon said:
Završiču prije nego počnem da nam Sava Kovačević ne bude usamljen  :LOL:- danas  :misli:
               IN MEMORIAM

            NADA DIMIĆ  :mrgreen:
Plaški. Bila nekad najveća tvornica celuloze u bivšoj jugi.  :mrgreen:
 
papilon car  (y) (y) (y)
 
xman69 said:
http://www.youtube.com/watch?v=uoyDDRx2314
Legenda i pjesma kazu da je Sava na Sutjesci poginuo... :misli: :misli:

Di si ovo iskopao svaka čast! To ti je moja profa iz glazbenog Arinka Segando (osnovna škola) i njen muž, Franci Blašković, u bendu tingl tangl...  (y)
Ako ste pročitali komentare, ispod videa, poznato je da je tomson ukrao muziku i napravio čavoglavce od te pjesme....  :palacdolje:

@papilon
super štorja, svaka čast!

i za kraj živio odred izviđača "Vladimir Gortan" (SMB košulje) i odred izviđača pomoraca "Uljanik" (plave košulje).

Smrt fašizmu, slododa - velež 2:0  :LOL: :LOL:
 
Onda sam i ja vljada Biker .
23.11.1993 u 6 ujutro bura dere idem sa CBR 900 iz ZD za RI preko pontona , zasulo me granatama jedva budala živu glavu izvukao , pa išao probat ponovo i opet isto .
Desetak godina kasnije uspostavim kontakt s prijateljem iz Obrovca iz  srednje škole (Biker ) koji sad živi u USA , i tako ide priča kad kaže čovjek pa bog te je.. ja sam te granatirao i pitao se koja budala po ovoj buri vozi motor .
Je.. ga stvarno smo bili i još uvjek smo dobri prijatelji , granate amo ili tamo .
 
jota said:
Onda sam i ja vljada Biker .
23.11.1993 u 6 ujutro bura dere idem sa CBR 900 iz ZD za RI preko pontona , zasulo me granatama jedva budala živu glavu izvukao , pa išao probat ponovo i opet isto .
Desetak godina kasnije uspostavim kontakt s prijateljem iz Obrovca iz  srednje škole (Biker ) koji sad živi u USA , i tako ide priča kad kaže čovjek pa bog te je.. ja sam te granatirao i pitao se koja budala po ovoj buri vozi motor .
Je.. ga stvarno smo bili i još uvjek smo dobri prijatelji , granate amo ili tamo .
Da si išao još jedanput probati nebi bio biker   :mrgreen:  i stvarno si pravi ja sam se onda smrzava negdje u blizini
           a zbog tvoje buke tamo - vamo udri i po tebi i po nama,izgleda da su "bikeri" zajebali situaciju di god su išli i bili na bilo
           kojoj strani ratnih cirkusarija, e a da si tek sa Jotom išao što bi onda bilo  :mrgreen: možda ni metka nego razmatranje
           na svim vezama da se Svemirci ne vozaju po pontonu  :LOL: :LOL: Bravo Tony  (y)