Kako odabarti pravi chopper??????

GussRadWixer said:
alien said:
...Sigurnosna stvar: jedna od mojih zadnjih vožnji na mom starom motoru je bila sa 190 km/h između 2 auta u blagom zavoju. Inače nisan bio takav debil, ali par minuta nakon te gluposti i razmišljanja o tome kako ti 3 sekunde nerazmišljanja mogu sj... cili život...

Heeeej!!! Nemoj tu plasit djecu i govorit im da je vozit 190 izmedju dva auta u blagom zavoju opasna stvar :wink: :mrgreen: Bes ga, ko ce pokazat Damiru i mati di pes pi..u nosi ako Jazi i Sim@ odustanu od svojih Hayabusa? :mrgreen: :mrgreen:

Daa, daaaaaaa, obri pi**u sikirom.
Ko preživi pričat će!!!
 
Sad ja.Mogu?? :mrgreen:
Vozio ja i customa(zapravo cruiser, choper i custom su nekaj drugo). Vozio ja i nakeda, a sad i sport tourera. Kad sve realno sagledam, nekak mi je Bandit 1200 bio najbolja solucija za putovanja. Veliko i udobno sjedalo, kratak motor, jake i pouzdane mašine. Sa tim motorom si mogao samo u petoj voziti do mora...elastičan i jak motor. Sa otvorenim Sebring auspuhom imao je preko 110ks na 8500o/min i preko 100Nm pri 4500 o/min. Kraljevski. Mogao si ga voziti i polako, ali ako je trebalo snage i brzog preticanja dovoljno je bilo samo otvoriti gas bez šaltanja. Kofer, bisage i tank torba bile su dovoljne za mene i moju dragu za ljetovanje. Za vrijeme gužvi na otovrenoj cesti ili u gradovima, motor je dovoljno uzak da se možeš i provuči.
Svi cruiseri koje sam vozio, bili su mi prespori. Pardon - osim ovog zadnjeg na testu (VN 2000). Kad ga natovariš i putuješ...pa treba u preticanje...uf...em je širi od Bandita, treba ti više mjesta, em je sporiji. Kaj se tiče udobnosti vožnje, i na Banditu i na Dragstaru, Shadow, VN-u, Marauderu je bilo dovoljno mjesta i osječao sam se udobno...i činilo se da bih mogao prevaliti stotine kilometara...
Sad kad vozim sport tourera, voznost je bolja od obje gore navedene kategorije motora, u tank torbu i bisage mi stane dovoljno stvari(uzmem još i ruksak), voziti se mogu i 80km/h(čak i u 6-oj brzini onda potegne bez problema). A mogu sa njim i brže voziti. Jedina mana mog SV-a...sjedalo za suvozača. Ak trebaš suvozača onda to definitivno nije motor za tebe. Ali je zato vjerojatno VFR 800 ili XX.
I naravno za bilo koju vrstu motora se odlučio...pamet u glavu.
To je samo moje mišljenje, nemojte me sad objesiti. :mrgreen:
 
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.
 
2Fast said:
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.

Pusti ih nek se prepiru, nego kad cemo na neku pivicu?

Ajde, ajde, ja zovem...

:mrgreen:
 
2Fast said:
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.

nisi jedini :wink:
 
gepeze said:
2Fast said:
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.

Pusti ih nek se prepiru, nego kad cemo na neku pivicu?

Ajde, ajde, ja zovem...

:mrgreen:

Pitaš samo 2Fast-a ili se odnosi i na mene. :mrgreen: aj bum i ja platil jednu rundu :mrgreen: kod "Železnog Martina" :LOL:
 
Bandit said:
gepeze said:
2Fast said:
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.

Pusti ih nek se prepiru, nego kad cemo na neku pivicu?

Ajde, ajde, ja zovem...

:mrgreen:

Pitaš samo 2Fast-a ili se odnosi i na mene. :mrgreen: aj bum i ja platil jednu rundu :mrgreen: kod "Železnog Martina" :LOL:

Cuj, di sad na mesinu, kad vidim da je Cingac presao u banane :?:
Naravno, da imaju i dobrog pivkana uz to!

Vita jela zelen bor cekam brzi odgovor...
 
bismarck said:
4rijeke

Da li ti zapravo znaš o čemu pričaš?
Imam dojam da neznaš što je to zapravo custom, a ponajmanje nisi vozio takav tip motora. Evo ljudi su ti pokušali ovdje nešto objasniti, pa probaj to iskoristiti da se ne blamiraš još negdje drugdje osim na forumu. Ljudi se razlikuju po tome što neki uče na lakši način, a neki na teži. Pogodi koji je tvoj!

takve sam reakcije i očekivao :D recimo da sam ga vozio 3 godine i prešao nešto preko 25.000.....i vjeruj mi mašinu s kamionskim okretnim momentom.......dopuštam si malo usporedbe......u želji da čovjek nađe najudobniji i najbolji stroj za putovanje......apsolutno se slažem sa Banditom.....probajte pa komentirajte.....i na kraju će opet svatko imati svoj stav.....ali ga ne namećite drugima VI koji niste probali.....
 
"VI koji niste probali....."

:LOL: dobar vic :LOL:

da te citiram:"......to su motori za šminku i nedjeljnu misu...." - znači 3 godine si se šminkao vozeći se na misu!!!!! :mrgreen:


O sigurnosti na bilo kojem motoru bi se dalo raspravljati, a ako su ti bitna vozna svojstva, tada izaberi nešto drugo: chopperi i cruiseri ti nisu namijenjeni ni za struganje koljenom u zavoju ni za stazu.

Nisam se mislio javljati na ovaj topic ali si me prozvao: "....pa nek me bar pljuju oni koji su godinama vozili neke druge motore a sad voze custome". :idea:

Bilo kako bilo, ovu raspravu nema smisla nastavljati, uvjeren sam da je dosta ljudi dalo dosta svojih komentara, a ako ti imaš neko drugačije viđenje mi ti tu nemožemo pomoći. :cry:
 
gepeze said:
2Fast said:
Ajd kaj se prepirete bezveze. Svako bira prema svom ukusu i svojim afinitetima. Ja osobno toliko volim SVE motore da bi ih probao sve koji postoje.

Pusti ih nek se prepiru, nego kad cemo na neku pivicu?

Ajde, ajde, ja zovem...

:mrgreen:

Zoves pivu ili konobaricu :twisted: ?
Zovi samo zovi, ja sam uvijek za.
 
bismarck said:
"VI koji niste probali....."

:LOL: dobar vic :LOL:

da te citiram:"......to su motori za šminku i nedjeljnu misu...." - znači 3 godine si se šminkao vozeći se na misu!!!!! :mrgreen:


O sigurnosti na bilo kojem motoru bi se dalo raspravljati, a ako su ti bitna vozna svojstva, tada izaberi nešto drugo: chopperi i cruiseri ti nisu namijenjeni ni za struganje koljenom u zavoju ni za stazu.

Nisam se mislio javljati na ovaj topic ali si me prozvao: "....pa nek me bar pljuju oni koji su godinama vozili neke druge motore a sad voze custome". :idea:

Bilo kako bilo, ovu raspravu nema smisla nastavljati, uvjeren sam da je dosta ljudi dalo dosta svojih komentara, a ako ti imaš neko drugačije viđenje mi ti tu nemožemo pomoći. :cry:

drago mi je kad se netko osjeti prozvan i kad osjeti ugroženost sve svoje veličine pa se ide dokazivati virtualnim putevima kao što je net....bolje bi ti bilo da platiš pivu pa da o tome porazgovaramo iz vlastitih iskustava, zar ne :?:
 
pa nek me bar pljuju oni koji su godinama vozili neke druge motore a sad voze custome i neka mi kažu po kojim su to voznim i sigurnosnim stvarima customi ispred svih ostalih ....


Nadam se da si i ovo pročitao u mom postu prije ali osim pljuvanja nisam dobio ništa a kamoli neki odgovor :D
 
Nikad nisam imao ništa protiv pive :D

U petak navečer sam u tvom gradu, pa reci mjesto gdje ima točene :piva: , ili na danima pive?

Pozdrav
 
E, vidiš to je lijepo kad se svi nesporazumi rješavaju sa :piva: (može i bezalkoholom) a ne ono "...tu me možeš naći pa mi reci u facu" ili "odsisaj sa foruma" ili tak nešt.

Živjelo bratstvo i jedinstvo svih naših naroda i narodnosti! :hug:

Ipak, 4 rijeke, mislim da si zabrijo sa svojim tvrdnjama :mrgreen:
 
gepeze said:
Cuj, di sad na mesinu, kad vidim da je Cingac presao u banane :?:
Naravno, da imaju i dobrog pivkana uz to!

Vita jela zelen bor cekam brzi odgovor...

Nekak mi se čini da nemaš pojma di je "Železni Martin"...tam je samo cuga...nema klope. :mrgreen:
 
bismarck said:
Nikad nisam imao ništa protiv pive :D

U petak navečer sam u tvom gradu, pa reci mjesto gdje ima točene :piva: , ili na danima pive?

Pozdrav

točene gdje god hočeš, poslat ću ti broj moba na PM
 
Bandit said:
gepeze said:
Cuj, di sad na mesinu, kad vidim da je Cingac presao u banane :?:
Naravno, da imaju i dobrog pivkana uz to!

Vita jela zelen bor cekam brzi odgovor...

Nekak mi se čini da nemaš pojma di je "Železni Martin"...tam je samo cuga...nema klope. :mrgreen:

:B:
 
gepeze said:

Da to sam skužio jučer...kad ste mislili da me trebate onda ste me zvali...ali za cugu kasnije ni riječ niste izustili...kaj si se tak nalijal da nisi videl na moby više :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: