Kako spriječiti kradju skutera

radije dajte savjete i rješenja kako te stvari rješit, tema za video postoji.  (y)
 
video ti govori da ne vežeš samo motor nego motor i još nešto, to je prva stvar kod osiguranja, jer ovdje ništa ne pomaže, i da svira ne bi se čulo u kombiju, jedino gps tracker koji sumnjam da iko ima u HR
 
Mda...

wheel%20and%20chain%20of%20stolen%20motorcycle.jpg


Sent from my toilet seat using HTC FartPhone
 
Vezati kvalitetnijim lancem ( minimum 50 eura) za fiksirani dio od ljevanog zeljeza u garazi, zadnji tocak od motora. Po mogucnosti ugraditi gps lokator. Ako si paranoik onda isto to i za prednji tocak.
Puno truda lopovu za relativno malu vrijednost :D
 
za smijesno male novce ima za kupit alarm skupa sa daljinskim paljenjem.....imao sam skuter sa takvim alarmom,vlasnik prije mene je to ugradio i onda iskljucio jer je valjda taj alarm bio preosjetljiv,ja ga nisam nikad ni spojio,nije mi bio potreban....cijena takvog novog kita je 300-400kn
 
Ima sam takvog na Phantomu, i bija je za popizdit osjetljiv.
Vitar, kiša, bilo kakva buka u blizini, svaki kurac ga je aktivira, tako da mi se stalno štucalo radi susida.  :mrgreen:
 
zbog toga ga ja nisam ni spajao,kaze lik ptica sleti na skuter i odmah se alarm pali
 
Montalbano said:
o jebemti, pa moj kvart - ili skoro!!! :shock:
Dobro da znam...koje je boje da obratim paznju?
Znam par slucajeva kad su prakticki par ulica dalje od mjesta kradje nadjeni skuteri skoro nevozeni i u istom stanju , i to nakon nekih par mjeseci ili i vise.
Meni su isto prije par godina ukrali auto, stari dostavnjak, nakon 2 mjeseca nadjen negdje par km dalje u nekoj sljepoj ulici, doduse ne bas u bajnom stanju ali svejedno.
Nemoj gubiti nadu, ali ja osobno uvijek vežem motor lancem za nešto fiksno, ako mi stoji po mraku negdje a da nije centar grada gdje hoda 100 ljudi.
Boja je Siva S-Efektom,doduse to je sport verzija a ona je u istoj boji,i kraci vizir...rega je ZG 4874 BN
 
Nabavis garažu i zaključaš je!!! :bicikler:  :yikes:
 
jalic said:
Nabavis garažu i zaključaš je!!! :bicikler:  :yikes:

Nije ni to sigurno, jedina dobra stvar je sto nije " na očima" ....
 
ODST said:
za smijesno male novce ima za kupit alarm skupa sa daljinskim paljenjem.....imao sam skuter sa takvim alarmom,vlasnik prije mene je to ugradio i onda iskljucio jer je valjda taj alarm bio preosjetljiv,ja ga nisam nikad ni spojio,nije mi bio potreban....cijena takvog novog kita je 300-400kn
Ti jeftini kineski su za q, ak hoces pravu zastitu treba stavit pravi alarm
 
tochka said:
Ti jeftini kineski su za q, ak hoces pravu zastitu treba stavit pravi alarm
istina,koliko para toliko muzike,po meni to jedino treba uzet onaj tko hoce daljinsko paljenje,jer to radi ok
 
ODST said:
istina,koliko para toliko muzike,po meni to jedino treba uzet onaj tko hoce daljinsko paljenje,jer to radi ok
A i to daljinsko paljenhe na motoru nema bas tolke svrhe. U autu ima, prek ljeta si ga cesnem i klima ohladi, a prek zime grijanje fino i nema struganja po sajbama
 
tochka said:
A i to daljinsko paljenhe na motoru nema bas tolke svrhe. U autu ima, prek ljeta si ga cesnem i klima ohladi, a prek zime grijanje fino i nema struganja po sajbama
a cuj,nekog to veseli
 
Jednom sam se stresao,stojim kraj bijelog Runnera,malo gledam,auspuh,volan,ruckice dinde minde kad odjednom se upali sam od sebe... :shock:
Kad evo nekog dečka i smije se :mrgreen: