Kakva je 1998 Honda CBR 600 F

Ja sam tri godine ponosni vlasnik CBR 600 F iz 96',go for it,ako je taj navedeni primjerak u dobrom tehnickom stanju,onda  ces biti iznimno zadovoljan bajker.U tri godine koliko ga imam,nikakvih tehnickih problema,samo mijenjam ulje i filter,vozi se kao bicikla,jedina mu mana sto nema 900 kubika. :D
 
kukac said:
ma ovaj što ga prodaje je švercer radi malo sa tim!  zna ga kolega.
Znači ništa od onoga pustog servisa i ostaloga što je naveja budući da je motor kod njega kraće vrijeme!
 
vedran53 said:
Sve ovisi kak je ko odrzavao motor, ja sam trazio novije godiste 2000  i onda sam naletio na ovo i uzeo.
Bolje da je motor godinu dvije stariji i uscuvan neg noviji pa nikakav
(y)
 
dobar izbor,nemaju nekih mana jedino regler od struje a to je jeftino i ako se pokvari a ne mora značiti da hoće!
Kad budeš probao,probaj malo i po makadamu pa da osjetiš prednji kraj(vilice)
 
Te honde su izuzetno dobri i kvalitetni modeli samo naravno ukoliko nađeš u dobrom stanju.
Osobno sam se često puta provozao i napravio podosta km na modelu iz 99. jer mi ga pajdo ima već 5 godina i mogu reći samo  (y)  (y) (y)
A sad već kad kupuješ hondu za 4 soma neznam kako bi bilo da pokušaš nakupit još malo pa uzmeš mlađi model tipa ovoga iz 2002.
E sad svi znaju svoje i sa koliko love se raspolaže. Sve u svemu pogriješit nemožeš sa 600 eF-om.
Puno sreće u izboru i traženju  (y) (y) (y)



http://www.njuskalo.hr/oglas268943
 
Ghostrider-SB said:
Te honde su izuzetno dobri i kvalitetni modeli samo naravno ukoliko nađeš u dobrom stanju.
Osobno sam se često puta provozao i napravio podosta km na modelu iz 99. jer mi ga pajdo ima već 5 godina i mogu reći samo  (y)  (y) (y)
A sad već kad kupuješ hondu za 4 soma neznam kako bi bilo da pokušaš nakupit još malo pa uzmeš mlađi model tipa ovoga iz 2002.
E sad svi znaju svoje i sa koliko love se raspolaže. Sve u svemu pogriješit nemožeš sa 600 eF-om.
Puno sreće u izboru i traženju  (y) (y) (y)



http://www.njuskalo.hr/oglas268943
f-s svakako izgleda jebeno, ali vele ljudi koji znaju nešto da troši u prosjeku 3-4 litre više od starih s fergazerima..
mislim da to nije zanemarivo :misli:
 
MOONSHIELD said:
f-s svakako izgleda jebeno, ali vele ljudi koji znaju nešto da troši u prosjeku 3-4 litre više od starih s fergazerima..
mislim da to nije zanemarivo :misli:
Mislim da ovo ne može bit nikako, nema šanse. F i FS su potpuno iste mašine osim sitnica na ventilima, pročitao sam negdje dvostruke opruge al je snaga ista. Logično je da s ubrizgavanjem troši manje, ak ne, al ovo ne može bit nikako.
 
maRRio 8 said:
Mislim da ovo ne može bit nikako, nema šanse. F i FS su potpuno iste mašine osim sitnica na ventilima, pročitao sam negdje dvostruke opruge al je snaga ista. Logično je da s ubrizgavanjem troši manje, ak ne, al ovo ne može bit nikako.
neznam, ja nisam isprobao, čuo sam na forumu, a i od kolege majstora da troši nekoliko litara više, pogotovo dok se stišće na visoke...vozio sam samo onaj s fergazerima i motor ide stvarno jebeno :)
f se inače proizvodio do 2006. usporedno s f-s modelom (koji je došao 2002.)..a od 2001. pa na dalje ima ubrizgavanje
nadam se da će se javiti netko tko ima iskustva s novijim modelom pa će pojasniti jer nebi volio pametovati bez razloga
 
MOONSHIELD said:
neznam, ja nisam isprobao, čuo sam na forumu, a i od kolege majstora da troši nekoliko litara više, pogotovo dok se stišće na visoke...vozio sam samo onaj s fergazerima i motor ide stvarno jebeno :)
f se inače proizvodio do 2006. usporedno s f-s modelom (koji je došao 2002.)..a od 2001. pa na dalje ima ubrizgavanje
nadam se da će se javiti netko tko ima iskustva s novijim modelom pa će pojasniti jer nebi volio pametovati bez razloga
Ne znam stvarno, samo kažem da mi to djeluje nemoguće.

F model se proizvodio do 2006., a FS samo 2001. kad je došao i 2002., te je ukinut kad je došao CBR 600RR 2003.
 
Vidim da se ova F-ica prodaje u dubrovniku, a u dubrovniku je nemoguće prodat motor, ja sam svog (99) davo za 3000e i nije pošao, i cijena od 4750e je stvarno odlična za taj motor jer a nigdje nećeš nać ispod 5 i pol, a vjerojatno i možeš spustit malo, i dugoročno će ti se isplatit jer je razlika između 98 i 2002 nevjerojatna. Mislim da Fuel injection modeli vole potegnut nešto više od modela sa karbovima, ali vjerojatno se da to riješit sa power commanderom. Moj 600f sa karbovima je znao trošit i ispod 4 litre  :D
razlika 98 i 02 je ogromna, 02 ima kočnice, motor, ovjes, pa i izgled, koji su i za današnje standarde vrlo dobri i na cesti konkurentni, a 98-icu je ipak pregazilo vrijeme...izbroji pokoji euro više i go for it  (y)
 
aurellie said:
i cijena od 4750e je stvarno odlična za taj motor jer a nigdje nećeš nać ispod 5 i pol, a vjerojatno i možeš spustit malo,
:shock:

koji ti je  :misli:
pa za 5 soma € dobi gixxera 2002 god. sa puno opreme
i garantirano original 19000km 8)
 
tim hondama stvarno nabijaju cijene ko da su od samog zlata :?
 
speed attack said:
:shock:

koji ti je  :misli:
pa za 5 soma € dobi gixxera 2002 god. sa puno opreme
i garantirano original 19000km 8)
Istina. Gixer je pila pogotovo 750 K2  (y) (y)
Ali možda je čovjek stvarno limitiran financijama pa bi mu i taj FS bio prevelik zalogaj.
A možda voli samo hondu, svejedno što god odlučio nemože fulat, samo nek nije made in china  :LOL: :LOL:
 
Ghostrider-SB said:
Istina. Gixer je pila pogotovo 750 K2  (y) (y)
Ali možda je čovjek stvarno limitiran financijama pa bi mu i taj FS bio prevelik zalogaj.
A možda voli samo hondu, svejedno što god odlučio nemože fulat, samo nek nije made in china  :LOL: :LOL:

ako za skoro 5soma € uzme hondu, stariju od 2000god, onda je limitiran u glavi 8)
 
speed attack said:
ako za skoro 5soma € uzme hondu, stariju od 2000god, onda je limitiran u glavi 8)
To stoji, jer i po meni eF-ica 98 - 99 vrijedi max 3 - 3.5 soma stim da je regana i u dobrom stanju, a sad vlasnici istih vjerojatno imaju neki jako dobar razlog za takvu cijenu :misli: :misli:
Ja svog CBR-a 900 iz 96.-e u kakvom sam sranju nemogu dat bez jedno 10 soma  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

Ma ljudi u pravu ste potpuno jer kad se malo bolje pogleda cijene starih motora lete u nebesa dok za soma eura više dobiješ pile i po 5, 6, 7 godina mlađe, al što ćeš svatko može cijenit svoje koliko hoće i to poštivam  (y)
 
Ova je prodana, e sad kvaka je u tome da još nemam lovu pa da ne mogu baš samo tako birati, prodajem auto i skuter u namjeri kupnje nekog jeftinog prometala i bajka... Oba su od sad u oglasima pa bumo videli! Najradije bi ja nešto novije al rode nema se! :D
 
alfist159 said:
Ova je prodana, e sad kvaka je u tome da još nemam lovu pa da ne mogu baš samo tako birati, prodajem auto i skuter u namjeri kupnje nekog jeftinog prometala i bajka... Oba su od sad u oglasima pa bumo videli! Najradije bi ja nešto novije al rode nema se! :D
Samo bez žurbe sezona je tek na pomolu naletiće nešto za tebe. Rađe uzmi jeftiniji bike pa da ti ostane nešto love za eventualne neplanirane "popravke", nego da daš zadnju lipu za skuplji motor koji je također polovan i koji se isto tako može pokvarit pa da usred sezone ostaneš i bez para i bez motora jer nemaš mogućnosti popravit.
Puno sreće i nadam se da ti naleti nešto s čim ćeš se naganjati ovo ljeto  (y) (y) (y)
 
speed attack said:
ako za skoro 5soma € uzme hondu, stariju od 2000god, onda je limitiran u glavi 8)

za to kupis 929 :liza:

btw. ja svoju (600f 1997) prodala prosle jeseni, za 4000e, i 80tkm  :mrgreen:

napravila s njom 40tkm, uz servise, jedino mi otisao regler.. mada je i to potrosni materijal..
 
evo ja imam na raspolaganju 4.000 i tražim neki uredni R model za te novce. I čini mi se da su dobri precijenjeni a ovi koji su mi u financijskom dosegu dosta loši. Ali nemo'š i ovce i novce....JBG. Ako netko zna za nešto, please....
 
ima u motoreviji od 3 mj usporedba tih motora o kojima se piše, kratki osvrt na njihovu kvalitetu....isplati se pogledati. Suzuki je ispao kanta :mrgreen: Za 4000 se ipak da naći dobar motorček samo treba imati malo sreće i biti uporan (ali ljeto je blizu).