Kamo idu maxi skuteri...?

Biste li kupili (da imate novaca naravno) skuter iznad 500 ccm?

  • DA

    Votes: 22 18.8%
  • NE

    Votes: 28 23.9%
  • MOŽDA

    Votes: 15 12.8%
  • KUPIO BI MOTOR ZA TU LOVU

    Votes: 52 44.4%

  • Total voters
    117
Status
Not open for further replies.
mislim da je ovih 1000ccm vec pretjerivanje,mislim sto se tice masine da bi trebalo sve stati na brojkama GP-a ,840ccm i 70hp, alo ipak je to skuter,glupo je ocekivati 1000ccm i 100 konja na skuteru :?
 
ali u nijednom odgovoru večina nije dala konkretni odgovor kuda se to kreče industrija maxi skutera, u kojem pravcu.
 
marac_zg said:
kao i ovaj odgovor..
nema šta,rasprava na razini..
kada se ne može dati suvisli odgovor,onda se krene sa rofličima i ostalim pizdarijama..

a šta da ti ja odgovorim kad ti je malaga odgovorio...i pitao te koji to skuter ima? nisam vidio da si odgovorio  :wink:



 
ti maxi skuteri su za lijencine ili za one koji nemogu naucit saltavat brzine. Ima motocikala koji su ekonomicniji po gradu i jeftiniji od jednog burgmana ili gp tmax-a...
 
mrcina said:
ali u nijednom odgovoru večina nije dala konkretni odgovor kuda se to kreče industrija maxi skutera, u kojem pravcu.
kuda se krece to je tesko reci,ali ono sta bi vecina skuterasa voljela je ovjes tmaxa,snaga GP-a,agresivniji izgled ali i niza cijena,ali mislim da je ovo tesko ostvarivo...
 
mrcina said:
ha čuj taj kafič nemora uvijek biti iza čoška, ali9 može biti i par stotina km udaljen od kuče.

bilo je tu več tura prema bosiljevu i nazad gdje je kolega koji je dobio izgon sa foruma vozio skuter od 125ccm kao da vozi RR te ga čak nije mogao stiči niti kolega skuteraš na nexusu od 500ccm.

tu je na to utjecalo znanje vožnje a ne snaga motora.

ma bravo...to te ja pitam  (y) onaj prvi ima 125 kubika , dao je 2-3 soma eura i koristi skuter do kraja...ovaj drugi je dao 6-7 samo da ga se vidi  :mrgreen:
 
malaga said:
mislim da je ovih 1000ccm vec pretjerivanje,mislim sto se tice masine da bi trebalo sve stati na brojkama GP-a ,840ccm i 70hp, alo ipak je to skuter,glupo je ocekivati 1000ccm i 100 konja na skuteru :?

čuj nevjerujem da če ijedan skuter preči pag od 100 konja ali otom potom ide uzrečica.

1000ccm nemora automatski nositi i 100 konja snage več manje samo sa puno manjom potrošnjom i večom brzinom.

u EU ide na snagu zakon da nitijedan motor neče smjeti biti jači od 100 konja i kad to izglasaju najebali su sve sa hajabusama.

mislim da bu granica skuterima 1000ccm ili 100konja jer iznad toga je nemoguče održavati ravnotežu na manjim brzinama jer skuterizbog svoje fizionomije su teže mašine od motora.
 
desmosedici said:
ti maxi skuteri su za lijencine ili za one koji nemogu naucit saltavat brzine. Ima motocikala koji su ekonomicniji po gradu i jeftiniji od jednog burgmana ili gp tmax-a...

o tome ja govorim  (y)
 
jedimaster said:
a šta da ti ja odgovorim kad ti je malaga odgovorio...i pitao te koji to skuter ima? nisam vidio da si odgovorio  :wink:

za početak,čitaj pažljivije..
nije me malaga ništa upitao u tome smislu,zato jer on zna o kojem se skuteru radi,pa nisam ni trebao odgovoriti..svejedno sam u jednom od svojih postova spomenuo Burgmana..
da ti bude sasvim jasno,radi se o Suzuki Burgmanu 650 Executive..
a sad,koji motor ima to?
 
jedimaster said:
ma bravo...to te ja pitam  (y) onaj prvi ima 125 kubika , dao je 2-3 soma eura i koristi skuter do kraja...ovaj drugi je dao 6-7 samo da ga se vidi  :mrgreen:

vadiš neke stvari iz konteksta i to nije uredu.osim toga što je ta osoba i nadograđivala svoj skuter.

ovo uopče nije fer sa tvoje strane i sad se vidi da si pristrana osoba da je u tebe realnost ovoga svijeta samo uska cesta koja je ograđena ogradom i iza te ograde nevidiš niš.
 
marac_zg said:
za početak,čitaj pažljivije..
nije me malaga ništa upitao u tome smislu,zato jer on zna o kojem se skuteru radi,pa nisam ni trebao odgovoriti..svejedno sam u jednom od svojih postova spomenuo Burgmana..
da ti bude sasvim jasno,radi se o Suzuki Burgmanu 650 Executive..
a sad,koji motor ima to?

ima BMW od 1200 ccm i 150ks , i ne samo to nego i malo više...a vidim da će uskoro i isto koštati  :wink:
 
jedimaster said:
ima BMW od 1200 ccm i 150ks , i ne samo to nego i malo više...a vidim da će uskoro i isto koštati  :wink:

opet ne čitaš postove sa razumijevanjem, probaj ponovo.
 
nije mi samo jasno zato kada pricate o maxi skuterima procate o ciframa od cca 100000 kn, sto je sa maxi skuterima koji kostaju cca 35000-40000 kn.

evo primjer maxija 35000 kn (novi iz ducana)...................zasto se onda bahatimo sa t-max-om, burgmanom,(ocito svi imaju love za kupovat tako neto) ljudi ima i jeftinijih maxi skutera................ili vi svi otico imate love pa kada pricate o maxijimi odmah gledate samo t-max-a i burgmana............................. 8)
 
iluvatar said:
nadam se nijedan  (y) potpuno nepotrebne gluposti koje su na skuteru zak....
tako je :mrgreen:

kao sta sam vec napisao...

malaga said:
ovo sve sta si naveo su totalne gluposti,jos samo vam fali da sjednete i da skuter sam vozi...
 
massa.st said:
nije mi samo jasno zato kada pricate o maxi skuterima procate o ciframa od cca 100000 kn, sto je sa maxi skuterima koji kostaju cca 35000-40000 kn.

evo primjer maxija 35000 kn (novi iz ducana)...................zasto se onda bahatimo sa t-max-om, burgmanom,(ocito svi imaju love za kupovat tako neto) ljudi ima i jeftinijih maxi skutera................ili vi svi otico imate love pa kada pricate o maxijimi odmah gledate samo t-max-a i burgmana............................. 8)

u pravu si...ali to je za mene (ponavljam za mene) vrhunac i cijene i veličine i svega za jedan skuter...
 
Status
Not open for further replies.