Kaptol Cargo i KMS

Evo malo pratija temu jer mi je bila zanimljiva: naime opet potvrđuje onu moju tezu da je tržište motora u laganom kaosu, al da valjda ide naprid.
Naime, ako motore usporedite sa autima to je katastrofa: kad kupiš auto u HR možeš s njim otić di god ti padne na pamet, a da je ovlašteni serviser u pitanju.
S obzirom da mi ove stvari DKS/Kaptol Kargo nisu bile baš jasne, ja se jučer popodne uputim u Blaževića. Ovo uputim svatite lagano, naime čovik mi je susid! Dakle, čovik je inače jedan od starih servisera i znam da je u zadnje vrijeme počeja prodavat i motore (Kawasakije) te ga ja pitam od koje je on linije? :shock: :D
A čoviku ne budi teško, ispriča mi cijelu priču (da je sad ne ponavljam, konce ionako možete povezat na ovoj temi) i izvadi iz škafeta 2 dokumenta na kojima lipo pišu datumi, postoje pečati, potpisi.
Oću reč da je Blažević:
Ovlašteni prodavatelj i serviser za DKS i Kaptol Kargo!
Dakle za obje linije!
Tako da Blažević prima sve Kawasakije i svima daje garanciju!
I još sam ga pita koliko mu dođe servis, čovik mi reka te mi dozvolio da slobodno stavim na forum jer sam rekao da mi zbog foruma i triba!
Dakle, servis Kawasakija kod Blaževića je 100 kn + PDV!!
Vjerovatno i ostalih motora (to sam zaboravio pitati)! :cool:

Još da mi počne i Hondu servisirat... :D :cool:


Zašto ovo govorim i pišem?
Pa da se uvjerite da stvari ipak mogu funkcionirat kako triba! :D
P.S. i usput sam popizdija jer sam rukavice, koje san kupija prije 3 miseca platija 270 kn sa popustom, a te iste kod njega sam moga kupit za 170 kn! I ko je sad ovdje lud? :evil:
 
alien said:
I još sam ga pita koliko mu dođe servis, čovik mi reka te mi dozvolio da slobodno stavim na forum jer sam rekao da mi zbog foruma i triba!
Dakle, servis Kawasakija kod Blaževića je 100 kn + PDV!!
Vjerovatno i ostalih motora (to sam zaboravio pitati)! :cool:

Evo upravo pričam telefonom sa Gdinom Blaževićem dok ovo pišem i da ne bude zablude, radi se o cijeni radnog sata. :? Svakako bi bilo SMIJEŠNO da cijeli servis, odnosno usluga servisa bude 100 kn + PDV!!!
Pogledati normativ servisa www.mms-moto.hr/subpage/normativi.htm
Sve za 122 kn :?:
 
mms said:
alien said:
I još sam ga pita koliko mu dođe servis, čovik mi reka te mi dozvolio da slobodno stavim na forum jer sam rekao da mi zbog foruma i triba!
Dakle, servis Kawasakija kod Blaževića je 100 kn + PDV!!
Vjerovatno i ostalih motora (to sam zaboravio pitati)! :cool:

Evo upravo pričam telefonom sa Gdinom Blaževićem dok ovo pišem i da ne bude zablude, radi se o cijeni radnog sata. :? Svakako bi bilo SMIJEŠNO da cijeli servis, odnosno usluga servisa bude 100 kn + PDV!!!
Pogledati normativ servisa www.mms-moto.hr/subpage/normativi.htm
Sve za 122 kn :?:

Moja greška!!
Mislim u pisanju!
Normalno da servis ne košta 100 kn, jer fala bogu ima različitih servisa za različite motore!
Mislija san na sat rada, valjda je svima bilo jasno!
Ako nije, opet sorry ekipa!
 
Nightbird said:
pitam jer sam ga ja uplatio, a pricaju mi da jos nis' nije stiglo jer bi kao svima trebalo stic istovemeno s istim brodom :evil:

Ako si ga uplatio u nekog iz DKS mreže, onda te ne lažu, budi stigli svima istovremeno. Jedino mislim da će kolege iz KMSa, radi blizine Maribora, najprije imati sređene sve papire s carine. Nama treba 4-5 dana od preuzimanja u DKSu; transport, carina i homologacija 2-3 dana, i jos dan-dva čekamo papire sa carine.