KARAVANA "PREVLAKA-VUKOVAR 2009" 14.-19.11.2009

Status
Not open for further replies.

djani

New member
Obavještavamo štovano čitateljstvo da će i ove godine s Prevlake prema Vukovaru krenuti Karavana bikera pod imenom "Zajedno u ratu, zajedno u miru". Cilj karavane je još jednom povezati Hrvatsku i zajedno se pokloniti žrtvama agresije na Vukovar, na Hrvatsku te sudjelovati u Koloni sjećanja.  Ruta slična s nizom izmjena i dopuna. O detaljima uskoro. Zainteresirani sudionici poslati na PP ime, prezime, JMBG i registarske oznake motora najkasnije do 01.11.2009..   Pozz..





MOTO KLUB „KORKYRA RIDERS“

20272 S m o k v i c a ,  O t o k  K o r č u l a


Povodom obilježavanja osamnaeste godišnjice Sjećanja na žrtvu Vukovara Moto Klub KORKYRA RIDERS s Korčule u suradnji s udrugama proisteklim iz Domovinskog rata  organizira vožnju motorima od Prevlake(14.11.2009.) do Vukovara(16.11.2009.).
Karavana bi se odvozila u tri etape(tri dana), a putem bi se organizirali ručkovi, večere i prenoćišta za sudionike karavane. S obzirom na nepredvidivost vremena i događanja karavana bi imala i prateće kombije(logistiku).

Karavana bikera pod imenom „Zajedno u ratu, zajedno u miru“ koja će krenuti na put za Vukovar povodom osamnaeste obljetnice „Sjećanja na žrtvu Vukovara“ planom i programom izgledati će:

14.11.2009.g.

08.30 sat –Blagoslov karavane na Prevlaci.
09.00 sati -Polazak karavane s Prevlake.
11.00 sati –Bistrina, Vjetreni mlin(paljenje svijeća)
12.00 sati - Baćinska jezera, restoran(okrijepa i priključivanja novih sudionika).
13.30 sati –Trilj(ručak, priključivanje novih sudionika).
14.45 sati –Polazak za Sinj(kratko zaustavljanje), Vrlika, Kijevo(paljenje svijeća) i dolazak u Knin.
18.00 sati –Knin(večera, noćenje).

15.11.2009.g.

07.30 sati –Doručak.
08.30 sati –Paljenje svijeća(Kninska tvrđava).
09.15 sati –Polazak karavane za Gračac.
10.30 sati –Gračac(okrijepa i priključivanja novih sudionika).
12.30 sati -Korenica(ručak, priključivanje novih sudionika).
13.30 sati –Polazak karavane za Plitvice.
14.30 sati –Plitvice(paljenje svijeća Josipu Joviću).
15.00 sati –Turanj(paljenje svijeća)
16.15 sati –Zagreb
18.00 sati –Zagreb, (večera, noćenje).

16.11.2009.g.

07.30 sati –Doručak.
08.30 sati –Polazak karavane za Sisak, Popovaču i Kutinu.
09.30 sati -Kutina(okrijepa i priključivanja novih sudionika).
10.00 sati –Polazak za Novsku, Novu Gradišku i Požegu.
12.00 sati –Požega(ručak, priključivanje novih sudionika)..
14.00 sati –Đakovo(okrijepa i priključivanja novih sudionika).
15.15 sati –Polazak za Vinkovce, Vukovar
16.15 sati –Vukovar).
18.00 sati –Vukovar(večera)

17.11.2009.g.

08.45 sati –Doručak.
09.30 sati –Obilazak stratišta i spomenika paljenje svijeća i polaganje vijenaca.
12.30 sati –Ručak.
13.45 sati –Nastavak obilaska stratišta i spomenika, paljenje svijeća i polaganje vijenaca.
19.00 sati –Bolnica Vukovar(paljenje svijeća).
20.00 sati –Večera.


18.11.2009.g.

Po protokolu Vlade RH, grada Vukovara i Udruga proisteklih iz Domovinskog rata.
Po završetku mimohoda ručak i povratak za Zagreb gdje je ukrcaj sudionika i motora iz Dalmacije na vlak za Split.
Pravo na manje izmjene zadržava organizator, ali one neće bitno mijenjati rutu ni slijed događaja.

Organizator predviđa i odstupanja u satnici dolaska na određene destinacije te će tijekom putovanja iste nastojati izbjeći.
Sukladno ruti puta svi zainteresirani sami neka odaberu mjesto priključivanja karavani koje im najviše odgovara.
Organizator se unaprijed zahvaljuje svima onima koji će sudjelovati u karavani, a posebno se zahvaljujemo svim moto klubovima koji će nas ugostiti na putu do cilja.
Napominjem da će putem do Vukovara biti niz zanimljivosti te da će Karavana na kraju kolone imat žuti kombi koji će davati sve bitne informacije.
Prilikom povratka Hrvatske željeznice su nam osigurale ukrcaj na vlak za Split i to za 180 KN(motor i vozač). Ukrcaj je u 21.00 sati 18.11.2009., u Zagrebu.
Ukoliko bude snijeg padao  osigurano je besplatno korištenje auto cestom Zagreb-Županja, a isto tako i prilikom povratka do Zagreba .
Na žalost, Auto cesta Rijeka Zagreb nije nam dopustila besplatno korištenje ceste u slučaju snijega.


MOTO KLUB „KORKYRA RIDERS“ napominje da je ova Karavana organizirana uz veliku pomoć i podršku UDRUGE HRVATSKIH BRANITELJA  DRAGOVOLJACA DOMOVINSKOG RATA, HRVATSKOG DRUŠTVA LOGORAŠA SRPSKIH I CRNOGORSKIH KONCENTRACIJSKIH LOGORA  te nam je Vukovarski domaćin UDRUGA BRANITELJA TRPINJSKE CESTE  91, stoga i nosi naziv :“Zajedno u ratu, zajedno u miru“.
O njima i njihovoj pomoći ćemo drugom prigodom, a jedino je bitno da su branitelji uvijek s nama i među nama.
O svim detaljima spomenutog putovanja te o dogovoru za isto kontaktirati na mob: 0911620148 (Đani) ili na  [email protected].

Dobru cestu vam želi,
Korkyra Riders.



MB: 2250896
BROJ POSLOVNOG RAČUNA:234009-1110288204, PRIVREDNA BANKA ZAGREB
www.korkyrariders.hr

 
Pozdravljam i podržavam ovu karavanu ! (y)


Ako posluži zdravlje,opet sam tu :biker:

Nadam se da će i ove godine biti interesantno putovanje i druženje bikera-branitelja cijelim putem. :skuter: :biker: :eek:pakoljut: :tusam:pa malo :gitara: :piva: :klopa:do konačnog cilja,grada heroja,VUKOVARA ! :)


P.S.Unaprijed pozdravljam sve,koji će se uključiti u karavanu. :jesus:
 
djani said:
Obavještavamo štovano čitateljstvo da će i ove godine s Prevlake prema Vukovaru krenuti Karavana bikera pod imenom "Zajedno u ratu, zajedno u miru". Cilj karavane je još jednom povezati Hrvatsku i zajedno se pokloniti žrtvama agresije na Vukovar, na Hrvatsku te sudjelovati u Koloni sjećanja.  Ruta slična s nizom izmjena i dopuna. O detaljima uskoro. Zainteresirani sudionici poslati na PP ime, prezime, JMBG i registarske oznake motora najkasnije do 01.11.2009..   Pozz..
Moje podatke imaš,i možeš ih odma upisat (y)
 
također kao i lane se prikljucujem karavani osim ako me ne sprjeci neka veca sila (y) (y) (y) (y)
 
Naravno idemo kao i prošle godine  (y)
Nadam se da neće ruta biti autoputem kao sada u 5 mjesecu, nego ista kao i prošle godine u 11 mjesecu.
Jedva čekam  (y)
 
e ove god se moram bolje toplinski pripremit :mrgreen: (vreca za spavanje ,kuhalo, pelinkovac :wink: :D itd) lane sam isti dan skonto da idem za vu kad je karavana stigl au pz onak na brzaka heheh (y)
 
Nema se šta tu komentirati,ili jesi ili nisi-ili ideš ili neideš :mrgreen: (y)!

naravno da se vidimo i ove godine (y)!
 
Ajmo moderatori,kači temu na vrh,a mi obećavamo da neće bit off-a.
Jeli pošteno,ekipa?!
 
i ja ću se uspjet priključit ove godine nadam se
 
ŽLICASMB said:
i ja ću se uspjet priključit ove godine nadam se
već sam se pitao jesi li još među živima
pozz, prijatelju
 
Memphis said:
već sam se pitao jesi li još među živima
pozz, prijatelju
ma znaš kako to ide.
malo poso, malo godišnji, malo žena i tako to pa se pogubio.
nadam se da ću sa sezonom wintera bit aktivniji
 
djani said:
Obavještavamo štovano čitateljstvo da će i ove godine s Prevlake prema Vukovaru krenuti Karavana bikera pod imenom "Zajedno u ratu, zajedno u miru". Cilj karavane je još jednom povezati Hrvatsku i zajedno se pokloniti žrtvama agresije na Vukovar, na Hrvatsku te sudjelovati u Koloni sjećanja.  Ruta slična s nizom izmjena i dopuna. O detaljima uskoro. Zainteresirani sudionici poslati na PP ime, prezime, JMBG i registarske oznake motora najkasnije do 01.11.2009..   Pozz..

Čisto radi informacije, možeš li mi reći za šta će ti ovi podaci ?  :misli:

I može li se u karavanu i bez toga ?
 
strasilo said:
Čisto radi informacije, možeš li mi reći za šta će ti ovi podaci ?  :misli:

I može li se u karavanu i bez toga ?


a trebaju li to poslati i oni koji će se uključiti kasnije, mogu reći i pred kraj........u Đakovu recimo...... :misli:
 
strasilo said:
Čisto radi informacije, možeš li mi reći za šta će ti ovi podaci ?  :misli:

I može li se u karavanu i bez toga ?
Vjerovatno će se ko i prošle godine spavati u vojarni,  pa njima trebaju ti podaci zbog ulaska.
Ako sam u krivu neka Đani ispravi :)
 
koss said:
Vjerovatno će se ko i prošle godine spavati u vojarni,  pa njima trebaju ti podaci zbog ulaska.
Ako sam u krivu neka Đani ispravi :)

U pravu si (y) Isto kao i prošle godine.
 
a neznam ja nisam davao nikakve podatke prije karavane samo sam ostavio osobnu na ulazu u vojarnu al opet makar da se zna cca koliko ce ljudi prespavati u vojarni jel i lane je bilo na knap s lezajima bar koliko se sjecam
 
Status
Not open for further replies.