Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
Vidimo se i ove godine
 
nadam se da ću i ovu barem moći ispratiti

djani staviti plan i u prvi post
 
Ima neko točno i precizno opisano mjesto gdje se spava u Viknovcima?
Jel štala, oronula vojarna, uredski prostor, prostor nekog moto kluba ili...
Fala.
 
Direktor said:
Ima neko točno i precizno opisano mjesto gdje se spava u Viknovcima?
Jel štala, oronula vojarna, uredski prostor, prostor nekog moto kluba ili...
Fala.

  To ti je Slavenska antiteza. Nije ni prvo,ni drugo, ni treće, ni četvrto nego peto.  :mrgreen:

 
lory said:
  To ti je Slavenska antiteza. Nije ni prvo,ni drugo, ni treće, ni četvrto nego peto.  :mrgreen:

ja uvjerena da balkanska :LOL: :LOL:
Direktor said:
Ima neko točno i precizno opisano mjesto gdje se spava u Viknovcima?
Jel štala, oronula vojarna, uredski prostor, prostor nekog moto kluba ili...
Fala.

bit ćete na vrime obaviješteni :mrgreen:
 
Ovako, za svako noćenje ima plan A i plan B. Ne pitajte koji je koji jer ići će u dugo. Radi se i nastojimo nam svima osigurat što topliji i bolji smještaj. Za 18.11. glede ručka i večere se još pregovara oko detalja jer nakon mimohoda Karavana je odradila svoj cilj. Povratak kućama onima kojima je kuća blizu nije nikakav problem, a ovima od Zagreba pa prema moru malo je duži i zato njima osiguravamo smještaj i večeru. Ručak po slobodnoj volji, kud koji mili moji. Bitno je da zajedno i masovno uđemo u grad i priključimo se koloni. pozz.....
 
djani, stavio sam satnicu i u prvi post da se lakše nađe... nadam se da je to OK ?!?!  (y)
 
Nakon nekoliko tjedana pokušaja i borbe, moji napori i organizacijske vještine( čitaj:prenesi pos'o na dugog), nisu urodile plodom, tako da ove godine neću moć s vama do VU.
Ali znajte da će vas sve pratiti moje budno oko i prsti na tipkovnici, i to s drugog kraja svjeta...
Umjesto Vas svih koji vozite, ili se vozite, ili vas voze, bilokakobilo se kotrljate do Vukovara, znajte da ću širiti vašu riječ,sliku i video...
Nek vide koliko Vas je...Koliko je srce i volja Hrvatskog bikera, i kolika je duša Hrvatska!!

Pozdrav braćo bikerska!
Želim vam toplo vrijeme, bez kiše i magle i što više ljiepih priča i uspomena!!


 
Krizaju se dani na kalendaru do polaska..
Samo jedno pitanje..
Župa Dubrovačka, jel ove godine isto kao i prošle Kupari su mjesto dolaska s Korčule ili??

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

 
laki19 said:
Krizaju se dani na kalendaru do polaska..
Samo jedno pitanje..
Župa Dubrovačka, jel ove godine isto kao i prošle Kupari su mjesto dolaska s Korčule ili??

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk
Tako je. U Kuparima organiziran doček i odatle zajedno na Prevlaku. U Kuparima  spavamo.
 
Direktor said:
Ima neko točno i precizno opisano mjesto gdje se spava u Viknovcima?
Jel štala, oronula vojarna, uredski prostor, prostor nekog moto kluba ili...
Fala.
al ti je pitanje :palacdolje:
vinkovci imaju na raspolaganju sve objekte točno takve kako si ih ti nazvao,ali... naravno da u vinkovcima ima i drugačijih kategorija smještaja... ako je tvoja guza tako fina ili ne vjeruješ domačinima- nazoveš jedan od vinkovačkih hotela i riješiš si problem spavanja-naravno ukoliko več sada svi kapaciteti nisu rasprodani za te dane !!
 
marles said:
Pozdrav društvo, dugo vas već pratim  :021: i dosta puta sam se nasmija čitajući postove i tako evo me među vama. :mrgreen:

Zubakis said:
Isuse, zar i ovde..... :LOL: :LOL:
mali iskače iz paštete....  :mrgreen: :LOL: :LOL: :jesus:
 
zvonko situm said:
al ti je pitanje :palacdolje:
vinkovci imaju na raspolaganju sve objekte točno takve kako si ih ti nazvao,ali... naravno da u vinkovcima ima i drugačijih kategorija smještaja... ako je tvoja guza tako fina ili ne vjeruješ domačinima- nazoveš jedan od vinkovačkih hotela i riješiš si problem spavanja-naravno ukoliko več sada svi kapaciteti nisu rasprodani za te dane !!
:LOL:

ne se zivcirati :wink:
 
Hm, lagano se zahuktava... a di je ona prijava za vlak od Vinkovaca da se prijavim? Koliko mu treba od Vinkovaca do Splita u biti pitanje glasi kad smo u Splitu da znam radi trajekta?
 
sv.Petar said:
Hm, lagano se zahuktava... a di je ona prijava za vlak od Vinkovaca da se prijavim? Koliko mu treba od Vinkovaca do Splita u biti pitanje glasi kad smo u Splitu da znam radi trajekta?
Prijavi se Kikseru radi vlaka, a može i meni. Vlak je ujutro oko cca. sedan uri u Splitu a vapor ti je malo kašnje. A možeš s nama do Mrduje pa ti je taman niza stranu po buri. Sve je pod kontrolom osim nas samih. hehehehe pozz....
 
djani said:
Prijavi se Kikseru radi vlaka, a može i meni. Vlak je ujutro oko cca. sedan uri u Splitu a vapor ti je malo kašnje. A možeš s nama do Mrduje pa ti je taman niza stranu po buri. Sve je pod kontrolom osim nas samih. hehehehe pozz....
Evo jeson prijavi sam se fola na informaciji. Vidimo se u Kuparima ako Bog do a posli je sve moguče jer sve je pod kontrolom osim nas samih  :mrgreen: pozdrav...........
 
  Slavonski Brod je spreman za doček Karavane.  :D

  Mala izmjena u protokolu odnosi se na samo mjesto parkiranja i okrjepe sudionika. Neće se ulaziti u tvrđavu, nego na parking KKD "I. B. Mažuranić" kod samog spomenika, a parking  će u nedjelju 17.11. uz pomoć MUP-a biti "očišćen" od automobila. Tako da bezpotrebnog hodanja neće biti, pa sudionici imaju više vremena za okrjepu i odmor.
  Priključenje Brođana Karavani kao i svake godine je kod benzinske "Zovko" na zapadnom ulazu u grad . Očekivani dolazak Karavane je oko 9:30 .
Napominjem da Karavanu u Slavonskom Brodu dočekuje grad Slavonski Brod zajedno sa svim brodskim moto klubovima, jer Vukovar i Domovinski rat su od svih nas.
 
Status
Not open for further replies.