Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
ZLO said:
ni prvi ni zadnji put da se vozi TA udaljenost u jednom danu u karavani, i stiglo se :mrgreen: prvi dan se odvozi cca 300 km :wink: drugi nesto manje 8) a prosjek brzine je 100 kmh kako god okreneš :mrgreen:
spava se u Vinkovcima, ujutro 18.tog se ide u Vukovar na parkiraliste kod hotela Dunav, tamo se priključujemo "koloni sjećanja
Ma ja samo pišem onako,da tema živi,da netko nešto doda ili odgovori ili komentira....negdje naprijed sam napisao da ozbiljno shvaćam samo što Đani napiše i potpiše.Osvrnuo bi se samo na tu prvu etapu i tih prvih 300 km.Nije isto kad je u koloni 30 ili 200 motora(pa i više),kad papa 30 i 300 osoba,nije isto natankat 30 i 200 tankova,nije isto nad na jedan wc dođe 5 ili 50 osoba...previše je toga tazličitog u ostalim etapama u odnosu na prvu.Od svih želja vezanih uz karavanu ja u biti imam samo jednu,a to je da svi motoristi koji u njoj budu sudjelovali sretno dođu svojim domovima bez problema,kvarova i ozljeda uz temperaturu  na kojoj je pivo u frižideru,a može i koji stupanj više.
 
BEŠO - SB said:
Ma ja samo pišem onako,da tema živi,da netko nešto doda ili odgovori ili komentira....negdje naprijed sam napisao da ozbiljno shvaćam samo što Đani napiše i potpiše.Osvrnuo bi se samo na tu prvu etapu i tih prvih 300 km.Nije isto kad je u koloni 30 ili 200 motora(pa i više),kad papa 30 i 300 osoba,nije isto natankat 30 i 200 tankova,nije isto nad na jedan wc dođe 5 ili 50 osoba...previše je toga tazličitog u ostalim etapama u odnosu na prvu.Od svih želja vezanih uz karavanu ja u biti imam samo jednu,a to je da svi motoristi koji u njoj budu sudjelovali sretno dođu svojim domovima bez problema,kvarova i ozljeda uz temperaturu  na kojoj je pivo u frižideru,a može i koji stupanj više.

ma samo ti piši :mrgreen: ja isto tako serendam 8) na osnovu 5 god iskustva i predkaravanskih radnji :LOL:

i budes li se oslanjati isključivo na ono sto Djani pise, jos neko vrime ces biti uskracen za informacije :mrgreen:
poco loco said:
a ti bi odma sve znat  :shock:  ....vidit ćemo kad dođemo u VK  :mrgreen:
poco loco said:
a ti bi odma sve znat  :shock:  ....vidit ćemo kad dođemo u VK  :mrgreen:
poco loco said:
a ti bi odma sve znat  :shock:  ....vidit ćemo kad dođemo u VK  :mrgreen:

jel to uopće bitno
 
Ova ti je dobra,a i nije bitno jer na osnovu iskustava onih koji znaju pravu priču jasno je da nikada nigdje nije bilo problema,svi se najeli,svi popili,svi spavali.
Istina ovo sa dionicom Slunj-Požega malo me zainteresiralo jer ako je od Petrinje do Požege lani trebalo više od 12 sati i ako tome dodam od Slunja do Petrinje više od 2 sata ispalo mi da po lanjskom protokolu za tu dionicu treba gotovo 15 sati(vožnja,stajanja,protokol,vremenski uvijeti...),a i nek se par postova ima o čemu pametovat (y)
Meni je ovo četvrti puta da se koliko toliko pridružujem karavani i svakako da imam manjak saznanja u odnosu na one koji su prisutni po šesti puta ali ipak mogu reći da materijom vladam dosta dobro zahvaljujući osobama koje izuzetno cijenim i čiji je doprinos Karavani veliki pri ćemu prvenstveno mislim na Đanija,pokretača ovog fenomenalnog projekta
 
BEŠO - SB said:
Ova ti je dobra,a i nije bitno jer na osnovu iskustava onih koji znaju pravu priču jasno je da nikada nigdje nije bilo problema,svi se najeli,svi popili,svi spavali.
Istina ovo sa dionicom Slunj-Požega malo me zainteresiralo jer ako je od Petrinje do Požege lani trebalo više od 12 sati i ako tome dodam od Slunja do Petrinje više od 2 sata ispalo mi da po lanjskom protokolu za tu dionicu treba gotovo 15 sati(vožnja,stajanja,protokol,vremenski uvijeti...),a i nek se par postova ima o čemu pametovat (y)
Meni je ovo četvrti puta da se koliko toliko pridružujem karavani i svakako da imam manjak saznanja u odnosu na one koji su prisutni po šesti puta ali ipak mogu reći da materijom vladam dosta dobro zahvaljujući osobama koje izuzetno cijenim i čiji je doprinos Karavani veliki pri ćemu prvenstveno mislim na Đanija,pokretača ovog fenomenalnog projekta

Ne sjećam se baš točno satnice, ali znam da smo u vojarni u Petrinji bili više sati, vozili se u Patriji, gledali puške i veselili se oslobađajućoj presudi generala. A isto tako se sjećam da nismo došli u ponoć u Požegu.
Hoću reći da sigurno nismo vozili 12 sati Petrinja-Požega....... a ove godine koliko vidim nema vojarne u Petrinji :wink:
 
Direktor said:
Ok, ali gdje u Vinkovcima?
Par stranica prije OBJAVLJENO JE ,EVO TI SLIKA
:LOL:

samo se toplo obuci
 
BEŠO - SB said:
Ova ti je dobra,a i nije bitno jer na osnovu iskustava onih koji znaju pravu priču jasno je da nikada nigdje nije bilo problema,svi se najeli,svi popili,svi spavali.
Istina ovo sa dionicom Slunj-Požega malo me zainteresiralo jer ako je od Petrinje do Požege lani trebalo više od 12 sati

Bešo ,,,, :jesus:  :jesus:  AL GA ZAKOMPLICIRAŠ,,,
jedna od gorih dionica je SLUNJ - PETRINJA VOZI SE PO MRAKU, MRAZU, MAGLI  I MOKROJ CESTI,,ove godine će se očito vozit po danu

i neće se u petrinji bit 3 sata GOTOVINA JE NA SLOBODI,,,

I NEĆEMO NIGDJE ZAKASNIT I U POŽEGU NEKA DODJEMO U 20H,,,..

POŠTO SI OBEĆAO DA OVE GODINE VOZIŠ S NAMA ZNAT ĆEŠ O ČEMU PRIČAM  (INF.BY LORY MK BROD)

BIO  U  SLUNJU NA MOTO SUSRETU I VJERUJEM DA ĆE TAMO BIT SVEGA A NAJ MANJE SPAVANJA ,,

    MISLIM ZBOG" POSKOKA" NARAVNO
 
kalimero said:
Ne sjećam se baš točno satnice, ali znam da smo u vojarni u Petrinji bili više sati, vozili se u Patriji, gledali puške i veselili se oslobađajućoj presudi generala. A isto tako se sjećam da nismo došli u ponoć u Požegu.
Hoću reći da sigurno nismo vozili 12 sati Petrinja-Požega....... a ove godine koliko vidim nema vojarne u Petrinji :wink:
Volim diskusiju,volim komplicirati,volim kad me nitko neshvaća ozbiljno,volim kad netko ne pogleda satnicu od lani recimo dionice Petrinja-Požega pa bi vidio koliko vremena je prošlo od ustajanja do ulaska u Požegu,osim vožnje program predviđa razne načine trošenja vremena što ukupno zbrojeno daje puno sati.Sam ulazak u grad znači još pozdravni govor,polaganje vijenca,odlazak do kazana,odlazak do smještaja,nisi dobro ni legao kad KIKI viče ustajanje jer polazak je ranije...a sad odo,javljam se u temi 19.11. sa fotkama dijela puta kojeg ću s vama odvoziti na začelju kolone.Od početka idem samo ako budem u kakvom logističkom kombiju,u protivnom samo zadnjih 300 km
 
kalimero said:
Ne sjećam se baš točno satnice, ali znam da smo u vojarni u Petrinji bili više sati, vozili se u Patriji, gledali puške i veselili se oslobađajućoj presudi generala. A isto tako se sjećam da nismo došli u ponoć u Požegu.
Hoću reći da sigurno nismo vozili 12 sati Petrinja-Požega....... a ove godine koliko vidim nema vojarne u Petrinji :wink:

ima :mrgreen: al dosta kraće :wink:
 
ZLO said:
ma samo ti piši :mrgreen: ja isto tako serendam 8) na osnovu 5 god iskustva i predkaravanskih radnji :LOL:

i budes li se oslanjati isključivo na ono sto Djani pise, jos neko vrime ces biti uskracen za informacije :mrgreen:
jel to uopće bitno
cmoki...
 
BEŠO - SB said:
Ova ti je dobra,a i nije bitno jer na osnovu iskustava onih koji znaju pravu priču jasno je da nikada nigdje nije bilo problema,svi se najeli,svi popili,svi spavali.
Istina ovo sa dionicom Slunj-Požega malo me zainteresiralo jer ako je od Petrinje do Požege lani trebalo više od 12 sati i ako tome dodam od Slunja do Petrinje više od 2 sata ispalo mi da po lanjskom protokolu za tu dionicu treba gotovo 15 sati(vožnja,stajanja,protokol,vremenski uvijeti...),a i nek se par postova ima o čemu pametovat (y)
Meni je ovo četvrti puta da se koliko toliko pridružujem karavani i svakako da imam manjak saznanja u odnosu na one koji su prisutni po šesti puta ali ipak mogu reći da materijom vladam dosta dobro zahvaljujući osobama koje izuzetno cijenim i čiji je doprinos Karavani veliki pri ćemu prvenstveno mislim na Đanija,pokretača ovog fenomenalnog projekta
Lani su se oslobodili generali i mi smo to slavili cili dan. Planirali smo sve. Bili uvjereni u presudu, ali imali i plan B. Idemo u Vukovar, grad posebnog pijeteta. Nije nam nigdi bila priša. Nikad i neće! Al ajd ti odbij čovika koji želi počastiti sudionike Karavane i njihove motore pićem. Ajd se ti ne nasmiji s ljudima koji misle isto ko i ti.U Požegu se došlo po mraku i zabavili smo se. Pa dobili smo nekakvo priznanje od svita, i feštali koliko je tko moga i htija. Ipak smo mi bajkeri malo slobodnijeg duha i pogleda na život. Ako smo istinski i ako smo bajkeri. Ne zato što imamo motore. Vjerojatno ćemo i ove godine negdje kaskati. Nastojat ćemo ispoštovati plan i program, al ponavljam, MI SMO BAJKERI I VRAG ODNIJA PRIŠU:.
 
kalimero said:
Ne sjećam se baš točno satnice, ali znam da smo u vojarni u Petrinji bili više sati, vozili se u Patriji, gledali puške i veselili se oslobađajućoj presudi generala. A isto tako se sjećam da nismo došli u ponoć u Požegu.
Hoću reći da sigurno nismo vozili 12 sati Petrinja-Požega....... a ove godine koliko vidim nema vojarne u Petrinji :wink:
Ima vojarna u Petrinji. Jako je interesantno vidit koliko je daleko išla vojska kojoj smo većina temelj. Vjerojatno će ostati tradicija ko cila ova karavana iz razloga što smo u vojarni čuli presudu. E sad mi recite da ni tako.
 
kikser said:
Bešo ,,,, :jesus:  :jesus:  AL GA ZAKOMPLICIRAŠ,,,
jedna od gorih dionica je SLUNJ - PETRINJA VOZI SE PO MRAKU, MRAZU, MAGLI  I MOKROJ CESTI,,ove godine će se očito vozit po danu

i neće se u petrinji bit 3 sata GOTOVINA JE NA SLOBODI,,,

I NEĆEMO NIGDJE ZAKASNIT I U POŽEGU NEKA DODJEMO U 20H,,,..

POŠTO SI OBEĆAO DA OVE GODINE VOZIŠ S NAMA ZNAT ĆEŠ O ČEMU PRIČAM  (INF.BY LORY MK BROD)

BIO  U  SLUNJU NA MOTO SUSRETU I VJERUJEM DA ĆE TAMO BIT SVEGA A NAJ MANJE SPAVANJA ,,

    MISLIM ZBOG" POSKOKA" NARAVNO
Hvala ti zbog POSKOKA.
 
djani said:
Hvala ti zbog POSKOKA.
Za sada (y)

Bez one guste crne tekućine u bisagama
  neće tako proći dalje.
 
Status
Not open for further replies.