Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
nemojte samo pratiti :jesus:

svi sa (konstruktivnim) prijedlozima su dobrodošli (y) čak štoviše :wink:
 
ZLO said:
:nasilni:


špijat ću te Ani :mrgreen: :LOL:

Slobodno :mrgreen:

Što konstruktivno predložiti? Meni uvijek sve štima na karavani, tako nema novih prijedloga :D
 
ZLO said:
nemojte samo pratiti :jesus:

svi sa (konstruktivnim) prijedlozima su dobrodošli (y) čak štoviše :wink:

prijedlog je da definitivno noćenje i kretanje bude iz Vinkovaca, do VU ima samo 15ak min vožnje, grad je manji od Osijeka i manje su prometne gužve, manje komplikacija oko tenkiranja... Izađeš iz Vk, prođeš dva sela i u Vukovaru si. Za ostalu kvalitetnu organizaciju ne treba ni sumnjati u MK Vinkovci (i okolne klubove).

299.jpg
 
Author said:
prijedlog je da definitivno noćenje i kretanje bude iz Vinkovaca, do VU ima samo 15ak min vožnje, grad je manji od Osijeka i manje su prometne gužve, manje komplikacija oko tenkiranja... Izađeš iz Vk, prođeš dva sela i u Vukovaru si. Za ostalu kvalitetnu organizaciju ne treba ni sumnjati u MK Vinkovci (i okolne klubove).

299.jpg
to smo apsolvirali :wink:
:mrgreen:

kalimero said:
Slobodno :mrgreen:

Što konstruktivno predložiti? Meni uvijek sve štima na karavani, tako nema novih prijedloga :D

(y)

i meni :mrgreen:
al svaka nova,više manje,pametna,dobro dođe :wink:
 
Jedan od najboljih prijedloga sa našeg sastanka u Vinkovcima je taj da se noći u Vinkovcima ili Osijeku i da se ulazi u Vukovar na sam dan obilježavanja. Na taj način čemo biti zaista primjećeni i zabilježeni. Medijska pompa je itekako dobrodošla zbog lakše komunikacije klubova i lokalnih vlasti na ruti karavane.  Također pozdravljam Đanijevu ideju o osnivanju udruge "Karavana Prevlaka - Vukovar" (odnosno Zajedno u ratu, zajedno u miru) . Trebalo bi i napraviti zastavu udruge, koja bi cijelim putem bila na čelu karavane , a isto tako na čelu naše grupe u koloni sječanja.
 
Author said:
prijedlog je da definitivno noćenje i kretanje bude iz Vinkovaca, do VU ima samo 15ak min vožnje, grad je manji od Osijeka i manje su prometne gužve, manje komplikacija oko tenkiranja... Izađeš iz Vk, prođeš dva sela i u Vukovaru si. Za ostalu kvalitetnu organizaciju ne treba ni sumnjati u MK Vinkovci (i okolne klubove).

299.jpg
mali ispravak:ima tri sela:nuštar,marinci i bogdanovci pa vukowar!!
 
Jeli dva ili tri sela, ovisi o ruti koja se vozi... Ali koji god se potez odabere, VK-Bršadin-VU ili VK-Bogdanovci-VU, kilometraža je tu negdje (centar Vinkovaci-centar Vukovar = 20 km) iliti 15-tak minuta  :021:!
 
ajmo ovako. Osniva se Udruga Karavana Prevlaka-Vukovar. Malo sugestija za istu nije na odmet.
 
djani said:
ajmo ovako. Osniva se Udruga Karavana Prevlaka-Vukovar. Malo sugestija za istu nije na odmet.

Ajd onda od početka.
Prijedlog prvi : Đanija za predsjednika (što je i logično ,ali da bi bilo pravno ispravno)  (y)
 
da lakše pratim

podržavam prijedlog, samo me zanima šta se želi postići sa osnivanjem udruge? Jer zbog lakšeg funkcioniranja i financiranja? Mislim da je do sada sve super bilo, barem sa mog gledišta kao nekog ko se priključivao na samom kraju karavane.

Pitanje nije zlonamjerno da me se ne bi krivo shvatilo  (y)
 
djani said:
ajmo ovako. Osniva se Udruga Karavana Prevlaka-Vukovar. Malo sugestija za istu nije na odmet.


Pravno financijsku konstrukciju povjeri Srećku da odradi..komunikaciju između klubova riješiti podjelom na 3-4 skupine..recimo prva skupina završava kod prvog nočenja..druga počinje od slijedečeg prvog stajanja narednog dana i završava nočenjem..svaka grupa daje jednog predstavnika koji komunicira sa koordinatorom(ili više njih) karavane i, ili predsjednikom udruge..
..jednog člana zadužiti samo za komunikaciju sa medijima na nivou cijele RH i jednog za odrađivanje prema MUP-u i MORH-u..


..ovo mi prvo pada napamet..ajmo dalje..

 
Očekujem od udruge web stranicu "Zajedno u ratu - zajedno u miru" s hrpom fotografija  :D
 
kalimero said:
Očekujem od udruge web stranicu "Zajedno u ratu - zajedno u miru" s hrpom fotografija  :D

skoro pa gotova (y) zahvaljujući Malom Šini :0648:
Kameni dj said:
Pravno financijsku konstrukciju povjeri Srećku da odradi..komunikaciju između klubova riješiti podjelom na 3-4 skupine..recimo prva skupina završava kod prvog nočenja..druga počinje od slijedečeg prvog stajanja narednog dana i završava nočenjem..svaka grupa daje jednog predstavnika koji komunicira sa koordinatorom(ili više njih) karavane i, ili predsjednikom udruge..
..jednog člana zadužiti samo za komunikaciju sa medijima na nivou cijele RH i jednog za odrađivanje prema MUP-u i MORH-u..


..ovo mi prvo pada napamet..ajmo dalje..

o ovome bi se dalo :LOL: :LOL:
:mrgreen:
 
Evo onda vako bez onog početnog :wink:

Komunikaciju između klubova(organizatora dočeka) riješiti podjelom na 3-4 skupine..recimo prva skupina završava kod prvog nočenja..druga počinje od slijedečeg prvog stajanja narednog dana i završava nočenjem..svaka grupa daje jednog predstavnika koji komunicira sa koordinatorom(ili više njih) karavane i, ili predsjednikom udruge..
..jednog člana zadužiti samo za komunikaciju sa medijima na nivou cijele RH i jednog za odrađivanje prema MUP-u i MORH-u..


..ovo mi prvo pada napamet..ajmo dalje..
 
Status
Not open for further replies.