Karavana "Prevlaka-Vukovar 2013"

Status
Not open for further replies.
niksa05 said:
organiziramo za tebe posebni bezicni buggy jumping sa zidina i ostala izanenadjenja samo se ti pojavi  :LOL:
vidis da vicko zadnje vrijeme imam sve manje posla
a sad ima akciju 1+1 ako prezivis prvi put imas besplatno drugi


:skriven:






:jesus:
 
Pratim temu, uz  (y) za ideju organiziranog nocenja u VK, (da se izbjegnu uobicajene pizdarije oko toga po dolasku u VU :mrgreen:), kao i  (y) za zajednicko prikljucivanje svih sudionika karavane koloni sjecanja.
 
Imam jedan prijedlog što se tiće točenja goriva, a možda i u korist nekih drugih pratećih stvari:

Da se sudionicima koji od početka voze karavanu, tj. oni koji su u karavani od prvog i npr. drugog dana da im se da neka vrsta bona ili neka kartica koja bi imala svoj identifikacijski broj. Tako bi prednost u npr. točenju goriva imali osobe sa tim bonom ili karticom.... možda da se na taj bon ili kartice upiše ime vozača ili reg. broj motora (možda da se i evidencija vodi kome je izdano-na početku nema puno vozača pa je i to izvedivo). To bi moglo koristiti i u neke druge svrhe osim točenja goriva. Mislim da bi se na taj način izbjegle neke situacije, da oni koji voze od početka imaju ipak neku prednost nad ostalima (iako ne manje važnima).. a i vozačima koji dođu iz daleka na početak karavane bi ostalo kao uspomena da su od početka do kraja odvozili ovu lijepu karavanu.
 
pedjopop11 said:
Imam jedan prijedlog što se tiće točenja goriva, a možda i u korist nekih drugih pratećih stvari:

Da se sudionicima koji od početka voze karavanu, tj. oni koji su u karavani od prvog i npr. drugog dana da im se da neka vrsta bona ili neka kartica koja bi imala svoj identifikacijski broj. Tako bi prednost u npr. točenju goriva imali osobe sa tim bonom ili karticom.... možda da se na taj bon ili kartice upiše ime vozača ili reg. broj motora (možda da se i evidencija vodi kome je izdano-na početku nema puno vozača pa je i to izvedivo). To bi moglo koristiti i u neke druge svrhe osim točenja goriva. Mislim da bi se na taj način izbjegle neke situacije, da oni koji voze od početka imaju ipak neku prednost nad ostalima (iako ne manje važnima).. a i vozačima koji dođu iz daleka na početak karavane bi ostalo kao uspomena da su od početka do kraja odvozili ovu lijepu karavanu.

ja imam jedan bolji prijedlog
posto je zec u šumi a neki vec prave rostolj (citaj nismo jos dobili nikakvo sponzorastvo u gorivu )
da i ako se dobije neka lova od sponzora da se sve lijepo uplati u humanitarne svrhe da bi izbjegli dogadjaji od prosle godine
barem nenedostaje u hrvackoj ljudi kojima je porebna pomoc
a tih 20-300 kn po motoru nama nista ne znaci osim samo problema koji se stvore oko toga

 
Vinkovci-Sarajevo -Prevlaka -Vukovar

2012km ove god 1300kn Bez cigareta ,KAVE I
PIJANČENJA NEMA SNAGE NI VREMENA

OSTAVIT SVAKI DAN 5KN SA STRANE DO STARTA I BJELOVARAC I OSTALI
    PRIJATELJI KARAVANE

    SAMO OPUŠTENO
 
kikser said:
Vinkovci-Sarajevo -Prevlaka -Vukovar

2012km ove god 1300kn Bez cigareta ,KAVE I
PIJANČENJA NEMA SNAGE NI VREMENA

OSTAVIT SVAKI DAN 5KN SA STRANE DO STARTA I BJELOVARAC I OSTALI
    PRIJATELJI KARAVANE

    SAMO OPUŠTENO

Možda si me krivo razumio; ako i bude kavih takvih spnzorstava, da se uvedu kartice ili bonovi za one koji od početka voze karavanu.
Što se mene tiće, ja ako nemam lovu za gorivo i ostalo i neidem, a ako i budem ove godine odvozio cijelu karavanu, ne računam da će mi netko platiti gorivo ili sl.
Je, imaš pravo, ako se i dobije šta od sponzora, da se uplati u neku humanitarnu stvar, ja sam za.

Ovo je sve u dobroj namjeri, u svrhu poboljšanja organizacije karavane... no hard feelings.....
 
pedjopop11 said:
Možda si me krivo razumio; ako i bude kavih takvih spnzorstava, da se uvedu kartice ili bonovi za one koji od početka voze karavanu.
Što se mene tiće, ja ako nemam lovu za gorivo i ostalo i neidem, a ako i budem ove godine odvozio cijelu karavanu, ne računam da će mi netko platiti gorivo ili sl.
Je, imaš pravo, ako se i dobije šta od sponzora, da se uplati u neku humanitarnu stvar, ja sam za.

Ovo je sve u dobroj namjeri, u svrhu poboljšanja organizacije karavane... no hard feelings.....
Bez ljutnje ali i to košta  :palacdolje:

tako da ako nemaš love za karavanu nemo ni ići  :mrgreen:

ja se skanjujem već tri godine i nokao stalno imam problema (čitaj novčanih)  :palacdolje:


ali ako se poklope sve kazaljke sigurno neću doći na pumpu natočiti gorivo i otići a da nisam platio  :mrgreen:
 
Rajić said:
Bez ljutnje ali i to košta  :palacdolje:

tako da ako nemaš love za karavanu nemo ni ići  :mrgreen:

ja se skanjujem već tri godine i nokao stalno imam problema (čitaj novčanih)  :palacdolje:


ali ako se poklope sve kazaljke sigurno neću doći na pumpu natočiti gorivo i otići a da nisam platio  :mrgreen:

Ma kakva ljutnja, tu smo da otvoreno diskutiramo i ako je moguće, na bilo koji način pomognemo(ako ničim drugim) savjetima u cilju poboljšanja... (y)

Trošak baš i nije tako velik: npr.kao vizitke(ili slično); 50 vizitki košta 50 kn...to i nije neki trošak... ako je , ja ću (pošto sam to i predložio :mrgreen:), ako bude potrebno , to i sponzorirati !  (y)
 
niksa05 said:
posto je zec u šumi a neki vec prave rostolj

Zec na rostilju ti i nije bas nesto. :mrgreen:
 
pedjopop11 said:
Ma kakva ljutnja, tu smo da otvoreno diskutiramo i ako je moguće, na bilo koji način pomognemo(ako ničim drugim) savjetima u cilju poboljšanja... (y)

Trošak baš i nije tako velik: npr.kao vizitke(ili slično); 50 vizitki košta 50 kn...to i nije neki trošak... ako je , ja ću (pošto sam to i predložio :mrgreen:), ako bude potrebno , to i sponzorirati (y)


pazi šta si reko da nebi bilo izmotavke poslje  :jesus:

:mrgreen:
 
ZLO said:
zar nije cilj pojednostaviti  :misli:  :mrgreen:

Naravno!! Bar ja mislim da bi to pojednostavilo dosta stvari.

Evo da pojednostavim, kako sam ja to zamislio: Napravi se npr.50 kartica koje su numerirane od 1 do 50 i možda poštambiljane odozada sa štambiljem udruge.I prvi i drugi dan karavane se one podijele učesnicima koji kreću od početka. Možda neće ništa značiti, ali ako se npr. bude tankalo gorivo ili (nedajbože) bude opet problema sa spavanjem ili nešto drugo, prednost imaju vozači koji imaju tu karticu. Tako u startu anuliraš sve neželjene situacije koje se mogu (a ne moraju) dogoditi. A to nije neki problem niti veliki trošak jer na startu nema toliko puno vozača pa podijeliti i popisati tih 20-30-40 vozača sa starta oduzima 10-tak minuta vremena.
U krajnju ruku ostaje vozaču kao trajna uspomena da je odvozio karavanu od kraja, jer (bar ja tako mislim) nije isto da se ja npr. priključim karavani u Požegi i onaj koji iz Požege ode do Prevlake i odvozi cijelu karavanu.... ipak je taj drugi(po meni) zaslužio veći respect od onog prvog, iako ne umanjujem doprinos bilo kojeg vozača koji sudjeluje u ovoj karavani.Ali sa tim karticama bi se barem odala počast njima koji su od početka vozili(barem bi meni bila ...)

Nemojte mi zamjeriti što sam se ovako raspisao, ali sve u dobroj namjeri i poboljšanju karavane.... (y)


Evo primjer izgleda kartice:

karticaprevlakavukovar.jpg
 
švagan said:
A ti to voziš zbog respecta... :misli:

Respect! :mrgreen:

NARAVNO!!!!!

Prvenstveno zbog Respecta prema Vukovarskim žrtvama !

Ali nemojmo se zavaravati i koliko god to poricali, istina je.... među nama bajkerima(ili motoristima, kako god...) treba odati počast i onome koji u to hladno, kišovito,snježno i ono vrijeme ,odvoji tjedan dana i odveze cijelu karavanu od početka do kraja i vrati se kući.....a ta kartica je sitna ali velika stvar za njega....
 
TREBA PITAT TETU ZLO SAD ĆE ONA NJOJ BI JA JOŠ RECIMO DA ISPLETEMO NEŠ ZLATNO OKOLO

  I SVAKAKO DA BUDE PLASTIFICIRANO  ,,,,RADI VREMENSKIH UVIJETA

                                              I  ETO BILO BI OK NAĆI NEKAKVE SPONZORE TKO BUDE OVE GODINE IMAO PROBLEMA SA SPAVANJEM,,,,,,,,

  RIJEŠITI MU ILI TABLETE ILI  NEKAKVO ŠTIVO,,,ZA LAKŠI SAN,,,
 
kikser said:
TREBA PITAT TETU ZLO SAD ĆE ONA NJOJ BI JA JOŠ RECIMO DA ISPLETEMO NEŠ ZLATNO OKOLO

  I SVAKAKO DA BUDE PLASTIFICIRANO  ,,,,RADI VREMENSKIH UVIJETA

                                              I  ETO BILO BI OK NAĆI NEKAKVE SPONZORE TKO BUDE OVE GODINE IMAO PROBLEMA SA SPAVANJEM,,,,,,,,

  RIJEŠITI MU ILI TABLETE ILI  NEKAKVO ŠTIVO,,,ZA LAKŠI SAN,,,
:LOL: :mrgreen:
 
pedjopop11 said:
NARAVNO!!!!!

Prvenstveno zbog Respecta prema Vukovarskim žrtvama !

Ali nemojmo se zavaravati i koliko god to poricali, istina je.... među nama bajkerima(ili motoristima, kako god...) treba odati počast i onome koji u to hladno, kišovito,snježno i ono vrijeme ,odvoji tjedan dana i odveze cijelu karavanu od početka do kraja i vrati se kući.....a ta kartica je sitna ali velika stvar za njega....

ma ko zahtijeva počast,bolje da ni ne vozi ovu karavanu :mrgreen:
pedjopop11 said:
vozaču kao trajna uspomena da je odvozio karavanu od kraja, jer (bar ja tako mislim) nije isto da se ja npr. priključim karavani u Požegi i onaj koji iz Požege ode do Prevlake i odvozi cijelu karavanu.... ipak je taj drugi(po meni) zaslužio veći respect od onog prvog, iako ne umanjujem doprinos bilo kojeg vozača koji sudjeluje u ovoj karavani.Ali sa tim karticama bi se barem odala počast njima koji su od početka vozili(barem bi meni bila ...)



Evo primjer izgleda kartice:

karticaprevlakavukovar.jpg


ludilo ti izgleda kartica :LOL: nešto u tipu nalje,koju za uspomenu i dugo sjećanje,dobije svaki učesnik karavane :lolcry: :lolcry:
 
pedjopop11 said:
Evo primjer izgleda kartice:

karticaprevlakavukovar.jpg

ja bi volio objašnjenje za grb, kako si došao do njega i zašto je takav, oblik, prvo bijelo polje...?
zašto nije naš sadašnji grb za koji su se borili u domovinskom ratu, a ne neka verzija prepravljenog starog
220px-Coat_of_arms_of_Croatia.svg.png
 
Author said:
ja bi volio objašnjenje za grb, kako si došao do njega i zašto je takav, oblik, prvo bijelo polje...?
zašto nije naš sadašnji grb za koji su se borili u domovinskom ratu, a ne neka verzija prepravljenog starog
220px-Coat_of_arms_of_Croatia.svg.png

na to će ti odgovoriti ljudi iz organizacije, ja sam samo kopirao i dodao SUDIONIK 2013 i No.--
 
Status
Not open for further replies.