Karte juznog tirola

kronik

Well-known member
netko me u temi : http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,111528.75.html  pitao za popis ili karte juznog tirola. kako do sada nisam imao nesto puno vremena za trazenje radim to sada i ovdje. Nasao  sam ukupno 12 prijedloga za jednodnevne ture po juznom tirolu. nadam se da ce vam biti od pomoci pri planiranju i voznji.
 
i zadnje 4 karte tj. prijedloga
 
i jos jedan tip: kada ste vec stigli do RIVA DI LAGGO ( na karti br. 7 ) onda prodjite kroz Riva prema jugu uz obalu jezera i nakon nekoliko tunela i kilometara skrenite desno prema hotel restaurant panorama. cesta prema gore je vise nego zanimljiva , restaurant relativno skup ( pizza i pice 8,20€ ) a pogled odozgo savrsen. cesta prema gore tj. dolje je vrlo uska i zato oprez :)
 
live-for-ride said:
eeeee to se traži (y) (y)
Uf, sad to treba ubaciti u planove (y)

malo ste cekali ali se isplatilo nadam se.
racunaj sportskom voznjom ti je karta dan ( u grubo gledano )
 
DKOVA said:
super,a jesu li provjereno dobre destinacije

destinacije su provjerene, ne sve od mene. to au skupljene karte od nekoliko nas. milim da ti nece biti zao bilo kojom cestom da krenes. pogotovo ako je asfalt crvene boje!!!
 
kronik said:
destinacije su provjerene, ne sve od mene. to au skupljene karte od nekoliko nas. milim da ti nece biti zao bilo kojom cestom da krenes. pogotovo ako je asfalt crvene boje!!!
(y)  (y)  (y) ali za slijedeću godinu :(
 
hondamoto said:
(y)  (y)  (y) ali za slijedeću godinu :(
ove godine krenuti prema tamo nema vise smisla. navodno je snijeg pao vec na nekih 1500m nm.
ali zato sljedece godine idem tamo - pa skoro sigurno.
 
kronik said:
destinacije su provjerene, ne sve od mene. to au skupljene karte od nekoliko nas. milim da ti nece biti zao bilo kojom cestom da krenes. pogotovo ako je asfalt crvene boje!!!

Taj crveni je bolestan, drži i ćelavu gumu  (y)

A u Alpama je teško naći dosadnu cestu  :wink:
 
Super Jura said:
Taj crveni je bolestan, drži i ćelavu gumu  (y)

A u Alpama je teško naći dosadnu cestu  :wink:
ja sam zadnji dan i imao celavu zadnju gumu. brzinu nisam morao spustati sve dok nisam dosao na austrijsko tlo  :D :D
a u alpama stvarno ne mozes naci cestu koja je dosadna. ili ako ti je dosadno onda nisi u alpama  :D
 
Super Jura said:
Ako postane dosadno znaš da si upravo napustio Alpe  :mrgreen:
(y)! u osnovi jedva cekam novu sezonu juznog tirola. jedno 4 - 5 dana provesti tamo bi bilo opet odlicno.
a ove sezone jos koji dobar dan me isto ne bi smetao :) makar je navodno u alpama pao snijeg iznad 1500mnm ?!?
 
kronik said:
i jos jedan tip: kada ste vec stigli do RIVA DI LAGGO ( na karti br. 7 ) onda prodjite kroz Riva prema jugu uz obalu jezera i nakon nekoliko tunela i kilometara skrenite desno prema hotel restaurant panorama. cesta prema gore je vise nego zanimljiva , restaurant relativno skup ( pizza i pice 8,20€ ) a pogled odozgo savrsen. cesta prema gore tj. dolje je vrlo uska i zato oprez :)

inace kaze se Riva de la Garda.....i jos bih preporucio malo mjesto LIMONE se zove.....uz jezero....10 km juzno od rive....Smjestaj s doruckom 30€ u hotelu "Bella Vista"....

ima tu jos dobrih cesta koje nisu ucrtane na ovim kartama....a ja nazalost nemam vremena da to sve uploadam.....ali se stavljam na raspolaganje svima koji budu tuda prolazili ;-)

i da....ne trebate se tuda plasiti policije  :D
 
zoky_29 said:
inace kaze se Riva de la Garda.....i jos bih preporucio malo mjesto LIMONE se zove.....uz jezero....10 km juzno od rive....Smjestaj s doruckom 30€ u hotelu "Bella Vista"....

ima tu jos dobrih cesta koje nisu ucrtane na ovim kartama....a ja nazalost nemam vremena da to sve uploadam.....ali se stavljam na raspolaganje svima koji budu tuda prolazili ;-)

i da....ne trebate se tuda plasiti policije  :D

mi smo imali smjestaj iznad Bozena za 28,-€/noc+dorucak.
istina tamo ima dosta lijepih mjesta i cetsa koje u tim mojim kartama nisu ucrtane. samo kako imam previse vremena a pogotovo novaca nisam stigao sve obici  :palacdolje:
 
kronik said:
mi smo imali smjestaj iznad Bozena za 28,-€/noc+dorucak.
istina tamo ima dosta lijepih mjesta i cetsa koje u tim mojim kartama nisu ucrtane. samo kako imam previse vremena a pogotovo novaca nisam stigao sve obici  :palacdolje:

drugi put se javi da dolazis....proci ces malo jeftinije....a i vidit ces malo vise  :mrgreen:
 
zoky_29 said:
drugi put se javi da dolazis....proci ces malo jeftinije....a i vidit ces malo vise  :mrgreen:

Ja se spremam iduće ljeto ič vidjet još taj dio alpa ( švicarski ) pa bi mi dobro došla svaka preporuka i savjet.. Ako si u mogučnosti , - unaprijed hvala..!!
 
Mr. Noo said:
Ja se spremam iduće ljeto ič vidjet još taj dio alpa ( švicarski ) pa bi mi dobro došla svaka preporuka i savjet.. Ako si u mogučnosti , - unaprijed hvala..!!

nije frka...sta te zanima?....a ako zelis mogu ti se i pridruziti....