Karte juznog tirola

Mr. Noo said:
Nego, dečki ( kronik i zoki ) ako se bilo kad nadjete u Zagrebu ili kanite  dolazit, javite se ako bilo mšta treba. I žena vozi hondu tak da smo drage volje za pomoć ak kaj treba... (y)
ja bih se volio opet voziti motorom po hrvatskoj. zadnji put je to bilo mislim ´91.
planirao sam neku rundu preko zgb-a - ka - plitvice pa na zadar i po jadranskoj doma.
nazalost ove godine nisam imao vremena za tako nesto. ali sljedece godine .........
a kavu cemo popiti cim opet svratim do metropole. jos ako mi posaljes na pp tvoj broj mobitela biti ce i lakse!
 
zoky_29 said:
hvala na ponudi.....u Hr. sam bio jednom s motorom....i necu tako skoro s motorom u Hr...

ali svakako se javim za kavicu  (y) (y)

da li te nesto razocaralo u hrv. kada neces opet tako skoro prema dolje?
 
kronik said:
da li te nesto razocaralo u hrv. kada neces opet tako skoro prema dolje?

idem ja redovno dolje....ali motorom necu tako skoro....razocarala me vozacka kultura i kvaliteta asfalta u dalmaciji....a svoju glavu volim jos...
 
zoky_29 said:
idem ja redovno dolje....ali motorom necu tako skoro....razocarala me vozacka kultura i kvaliteta asfalta u dalmaciji....a svoju glavu volim jos...
ja bih volio proci od stare rijecke magistrale prema karlovcu , plitvickim jezeerima i nazad po jadranskoj magistrali prema rijeci i prema alpama.
do sada su reakcije bile kako je to super cesta kojom bi trebalo "obavezno" voziti. da li mi mozes reci tvoja iskustva oko cesta i asfalta po hrv. ja sam zadnji put tamo bio ´91. i kao balavcu mi je bilo sve odlicno. sad mislim ipak malo drukcije.
 
kronik said:
ja bih volio proci od stare rijecke magistrale prema karlovcu , plitvickim jezeerima i nazad po jadranskoj magistrali prema rijeci i prema alpama.
do sada su reakcije bile kako je to super cesta kojom bi trebalo "obavezno" voziti. da li mi mozes reci tvoja iskustva oko cesta i asfalta po hrv. ja sam zadnji put tamo bio ´91. i kao balavcu mi je bilo sve odlicno. sad mislim ipak malo drukcije.

govorim o dalmaciji....odnosno o cestama---knin....split...makarska....sibenik....kao po staklu.....jer nije isti asfalt u dalmaciji (di je asfalt istrosen..masan i slan) i asfalta npr. na grimselpass...a o vozackoj (ne) kulturi ne treba trositi rijeci  :palacdolje:
 
zoky_29 said:
govorim o dalmaciji....odnosno o cestama---knin....split...makarska....sibenik....kao po staklu.....jer nije isti asfalt u dalmaciji (di je asfalt istrosen..masan i slan) i asfalta npr. na grimselpass...a o vozackoj (ne) kulturi ne treba trositi rijeci  :palacdolje:

sada mi je jasno.
vozacka kultura je nepoznanica na prostorima hrv. nazalost! to je nekako i jedini razlog koji me odvlaci od odlaska sa motorom prema hr.
 
Ma ceste su se dosta popravile kod nas. Naroćito auto putevi, ali ja ih osobno jako malo koristim. Stara cesta Rijeka - Zagreb i Karlovac - Plitvice su za mene  a vjerujem i večinu nas motorista iz ovog dijela HR - RAJ !!! Vozačka kultura još kaska za zapadom ali nije tak katastrofa. Uglavnom da se lijepo vozit i uživat i u vožnji i u prirodi. Popravljamo se mi , bez brige  (y)
 
zoky_29 said:
govorim o dalmaciji....odnosno o cestama---knin....split...makarska....sibenik....kao po staklu.....jer nije isti asfalt u dalmaciji (di je asfalt istrosen..masan i slan) i asfalta npr. na grimselpass...a o vozackoj (ne) kulturi ne treba trositi rijeci  :palacdolje:

Taj dio je popravljen, kao i veči dio Jadranske magistrale. E, sad su ti tu prave dirke.!!
 
Mr. Noo said:
Ma ceste su se dosta popravile kod nas. Naroćito auto putevi, ali ja ih osobno jako malo koristim. Stara cesta Rijeka - Zagreb i Karlovac - Plitvice su za mene  a vjerujem i večinu nas motorista iz ovog dijela HR - RAJ !!! Vozačka kultura još kaska za zapadom ali nije tak katastrofa. Uglavnom da se lijepo vozit i uživat i u vožnji i u prirodi. Popravljamo se mi , bez brige  (y)

ma ne brinem se ja za motoriste. tu pozdravljanje funkcionira bez problema. ali za sve one ostale sudionike u prometu ...... e to me brine :)
poruku sam dobio!hvala.