Kastel Sucurac

Uzas. Jedan od komentara.

Čujem da se pijanac zabio sa 200 u automobil i ubio mladu ženu sa djetetom od dvije godine u autu ...... muž joj radi u vatrogascima i izašao na ovu intervenciju
 
  • Sad
Reactions: DiscoVolante
Počivališta u miru meni i još jednom motoru je pijan momak sa 2.8 u prošlu nedjelju izišao na cestu imali smo sreće ja malo manje ali sam živ sa nekih par grama teži od pločica i vijeka na lubanji
 

Navodno je, po izjavama ljudi sa društvenih mreža, lik bježao policiji, prolaznicima pokazivao srednjak i dobacivao uvrede, bio pijan i sa preko 200 km/h prošao kroz crveno i naletio na auto, ubivši i sebe i vozačicu (okrenuo auto na krov od siline udara, on sam odletio pedesetak metara), a lik ima i masu prekršaja i mjera otprije zbog divljanja na amotoru i vožnje u pijanom stanju... takva smeća ne treba žaliti, žalosno je samo što takve majmunčine ubiju druge, nevine, ljudi stradavaju bezveze od takovih... to nije bajker, to je parazit kojeg je stigla zaslužena kazna, na žalost preskupa za mladu ženu.
 
Problem je što se sve stavlja u isti koš. I onda netko ne mahne skuterašu, a njih 1000 je bolje nego jedan ovakav debil. Kada je netko na skuteru napravio ovo, ili na čoperu... Ljudi koji gledaju da uživaju a ne da budu viđeni.