Kastel Sucurac

Ako oni prolaze kroz crveno onda je onima s lijeve strane zeleno ako sam dobro skuzio tako da ne vidim razliku hocel koga s desne ili lijeve strane bubnut đŸ€”
SlaĆŸem se, i joĆĄ jednom ponavljam da ne opravdavam prolazak kroz crveno.
Samo kaĆŸem da se radi o specifičnom splitskom kriĆŸanju u kojem imaĆĄ dobar pregled live strane, ka ĆĄta se vidilo i na snimci.
Kad su proĆĄli kriĆŸanje s live strane je naiĆĄa auto i skrenija za njima.
Da je auto bija brĆŸi, joĆĄ uvik su imali dodatnu desnu traku za ga izbjeć.
A i da su ga vidili kako dolazi, moguće bi i stali na crveno, jer nije bila velika brzina u pitanju.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Tamo gdje su trebale, i opisane su tamo gdje treba.



Volio bih da ti prvi sam kuĆŸiĆĄ ĆĄto si napisao ili htio napisati, jer tvoje tumačenje je djetinjasto traĆŸenje izgovora da moĆŸeĆĄ
Tamo gdje su trebale, i opisane su tamo gdje treba.



Volio bih da ti prvi sam kuĆŸiĆĄ ĆĄto si napisao ili htio napisati, jer tvoje tumačenje je djetinjasto traĆŸenje izgovora da moĆŸeĆĄ raditi ĆĄto hoćeĆĄ.
Daj malo pojasni kaj si me htùl uistinu pitati.Kakvo djetinjasto tumačenje spominjeơ? Pa ti si bio dio sustava koji je kumovao u tiơini ovome kaj se sad vrlo često zbiva.Sam često o tome govoriơ i pozivaơ se na zakonsku regulativu.😉😎
 
Eto Shepa ,o ovome ti upravo govorim.Čemu sve to i kamo to ide.
Prije par godina kretao sam se dionicom tamo od ukaza u Solin pa dole prema Kaơtel Ơtafiliću ,prema aerodromu.Supruga i ja za volanom ,iza na sjedalu sin.Tada friơki vozač ,godinu dvije iskustva.Veli on pred nama ,iơao je tada na neki koncert u Spaladium arenu.Htio je sam,ali ajd pristao na moj presing da ja vozim uz mater mu tada..Na tom potezu preznojio sa kao putnik na zadnjem sjedalu i rekao hvala tata ovo je za mene previơe. Idemo dalje ,samo revijalni ton molim.😎
Koje ti pizdarije pises po ovom forumu,to je za popizdit.

Priznojia se ka putnik...đŸ€Ł
 
Jel suputnici prate promet ili s tobom kad se vozi netko sjedi pored tebe ko klada👍Ako da ,onda budi I dalje uvjeren u svoju superiornost😉
 
Daj malo pojasni kaj si me htùl uistinu pitati.Kakvo djetinjasto tumačenje spominjeơ? Pa ti si bio dio sustava koji je kumovao u tiơini ovome kaj se sad vrlo često zbiva.Sam često o tome govoriơ i pozivaơ se na zakonsku regulativu.😉😎

Govorim o tome da je zakonska regulativa postojala oduvijek, tako da ne znam ĆĄto tebi nije jasno i kakva pitanja o tome tko je donio zakon - onaj tko je za to ovlaĆĄten, u naĆĄe ime, to je demokracija i vrijedi, i nema veze sa mnom, putio ja ili ne kada se donosi zakon, ja ne mogu promijeniti niĆĄta kao ni ti. Zakoni su daleko od idealnih i savrĆĄenih, no dok netko ne dođe sa nečim boljim, drĆŸat ćemo se ovih koje imamo. Osobito u prometu nema baĆĄ mjesta za zamjeranja ZSPC jer je isti usklađen sa normama mase drugih zemalja, EU i međunarodnim standardima u prometu glede pravila. Policija radi svoj posao temeljem zakona, a to ĆĄto masa "pametnih" misli da su oni iznad toga, da znaju bolje i da je to sve bezveze - to je materijal za crne kronike.
 
  • Like
Reactions: Kawah
Sta ste se uspizdili?
Cesta ka cesta je Ok, ogranicenje 70,80 ima dionica 100.
Najveci problem sta na toj dionicii ima povecana koncentracija ĐIKANA Solin,Kastila,Trogir.
 
Pocivali u miru.
Dali je netko primjetia da semafori nisu radili u trenutku nesrece. I kako to da se nigdi ne spominje aljkavost vatrogasaca koji su izasli na teren. Pa ti ljudi su trebali dobit svoje radne knjizice pri povratku s intervencije.
 
  • Like
Reactions: diesel power
Pocivali u miru.
Dali je netko primjetia da semafori nisu radili u trenutku nesrece. I kako to da se nigdi ne spominje aljkavost vatrogasaca koji su izasli na teren. Pa ti ljudi su trebali dobit svoje radne knjizice pri povratku s intervencije.

Da to je najvaĆŸnije u svemu, i ovakav komentar je bio skroz potreban. Znao si debila na motoru? Ili voziĆĄ kao i on, ali si do sada imao viĆĄe sreće od njega?
 
  • Like
Reactions: gvo
Pocivali u miru.
Dali je netko primjetia da semafori nisu radili u trenutku nesrece. I kako to da se nigdi ne spominje aljkavost vatrogasaca koji su izasli na teren. Pa ti ljudi su trebali dobit svoje radne knjizice pri povratku s intervencije.
Pisalo se da je proĆĄa kroz crveno.
A ĆĄta su vatrogasci aljkavo odradili?
 
To je najvaĆŸnije u svemu da, i ovakav komentar je bio skroz potreban. Znao si debila na motoru? Ili voziĆĄ kao i on, samo si do sada

Pisalo se da je proĆĄa kroz crveno.
A ĆĄta su vatrogasci aljkavo odradili?
El mravac neznan lika, ne opravdavan voznju na 80 vise od 200, ne vozin ka on, a srica dobro dode svakome, jer kako kazu bolje se rodit bez one stvari nego bez srice.
Samo san tija skrenit pozornost na jednu cinjenicu na koju nitko(novinari) ne obraca pozornost i ne komenzira te san zato ima potrebu napisat post. Nista viste.
Marine ocito nismo vidili isti video. Pored zdravih ociju nije mi bitno ko sta pise. Trenutak u kojem su sek bitne da se netko nasetava oko auta i lagano oblaci rukavice dok drugi nije u stanju drzat svoju mlaznicu za mene je teski amaterizam i to na manje od 500m.
Ljudi nije mi namjera provocirat ili taknit nekoga, cisto san tija navest svoje videnje za koje me cudi da se ne pise a ocigledno je..
 
El mravac neznan lika, ne opravdavan voznju na 80 vise od 200, ne vozin ka on, a srica dobro dode svakome, jer kako kazu bolje se rodit bez one stvari nego bez srice.
Samo san tija skrenit pozornost na jednu cinjenicu na koju nitko(novinari) ne obraca pozornost i ne komenzira te san zato ima potrebu napisat post. Nista viste.
Marine ocito nismo vidili isti video. Pored zdravih ociju nije mi bitno ko sta pise. Trenutak u kojem su sek bitne da se netko nasetava oko auta i lagano oblaci rukavice dok drugi nije u stanju drzat svoju mlaznicu za mene je teski amaterizam i to na manje od 500m.
Ljudi nije mi namjera provocirat ili taknit nekoga, cisto san tija navest svoje videnje za koje me cudi da se ne pise a ocigledno je..
Ok.
Nisam gleda nikakav video.
 
u dosta komentara je napisano da je vatrogascima tribalo pun .urac vrimena.

isto tako,vidilo se i na onom videu,da su na razini vatrogasaca iz naseg malog mista.


par stotina metara su udaljeni od mista nesriće.
 
  • Like
Reactions: lopi89
Da to je najvaĆŸnije u svemu, i ovakav komentar je bio skroz potreban. Znao si debila na motoru? Ili voziĆĄ kao i on, ali si do sada imao viĆĄe sreće od njega?
Ako tezimo objektivnosti, onda su svi komentari u kojima se iznose cinjenice potrebni. Mozda stvarno uopce nije bilo crveno a mozda su i vatrogasci stvarno bili traljavi. To u medijima necemo sigurno naci sto i nije cudno jer siroke mase reagiraju kao ovce. Sta ako na kraju sudskog procesa ispadne podjeljena krivnja u smislu da mu je auto uzeo prednost... lik je lezao desetak metara od auta, to je prilicno nategnuto za 200 jer bi se raspao ko lubenica. Ali velim, puno pitanja i nagadam bzvz. Nisam sudski vjestak.
 
  • Like
Reactions: lopi89
Ako tezimo objektivnosti, onda su svi komentari u kojima se iznose cinjenice potrebni. Mozda stvarno uopce nije bilo crveno a mozda su i vatrogasci stvarno bili traljavi. To u medijima necemo sigurno naci sto i nije cudno jer siroke mase reagiraju kao ovce. Sta ako na kraju sudskog procesa ispadne podjeljena krivnja u smislu da mu je auto uzeo prednost... lik je lezao desetak metara od auta, to je prilicno nategnuto za 200 jer bi se raspao ko lubenica. Ali velim, puno pitanja i nagadam bzvz. Nisam sudski vjestak.

Vidio sam istu snimku, i znam o čemu govori. I dalje stojim iza svog komentara.
 
Mozda je i puva jak vitar pa je audi a4 okrenija na krov?
 
  • Like
Reactions: diesel power
siroke mase reagiraju kao ovce

Pometnu nesreću na cesti D8 u KaĆĄtel Sućurcu izazvao je 29-godiĆĄnji vozač motocikla Honda CBR 600. Do sada je deset puta kaĆŸnjavan zbog nepoĆĄtovanja prometnih propisa, i to sedam puta zbog prekoračenja brzine i tri puta zbog voĆŸnje pod utjecajem alkohola.

On se u subotu oko 17:45 Hondom jačine gotovo 120 konjskih snaga kretao od zapada prema istoku (od Trogira prema Splitu) Ulicom Ivana Pavla Drugog i kada je doĆĄao na kriĆŸanje, proĆĄao je kroz crveno svjetlo između dva zaustavljena vozila na semaforu.