Kava u Pragu :-)

Bravo..  (y)....lijepe slike. Odlučio sam...druge godine do Varšave preko Praga...za produženog vikenda (5 dana)
 
strasilo said:
pa di će jeftinije....  (y)
U Brnu je bilo pivo od 4-5 kuna krigla  :wink: :mrgreen:
 
Adventurer said:
Pri povratku iz Praga za Karlovy Vary jedan domaći biker me prosvjetlio i rekao da u Češkoj
motoristi ne plaćaju auto ceste tako da sam se nazad sjurio i vratio puno brže.
A mogao si pitati iskusnije, hehe  :mrgreen:

Daj napiši točne rute kuda si putovao
 
clox said:
znas li vrijedi li to i za Slovacku?
moja ekipa je (prema najavi) od cetvrtka do nedjelje na potezu Zg-Krakow,
pa planiram dio do Bratislave u povratku odraditi autoputom

inace, nice trip  (y)
6 eura vinjeta kroz Slovačku, 6 Eura kroz Mađarsku, 4.30 kroz Austriju
 
clox said:
ako si ti taj odgovori onda meni na gornje pitanje
:)
p.s.
Imaš u mom potpisu link za moj site na kojemu je putopis iz 2004. Da ne tražiš puno evo ti link:
http://www.motori.hr/cgi-bin/cl.rr?id=700
(piše i da je besplatno kroz Češku)
 
Nike said:
Daj napiši točne rute kuda si putovao

Nisam imao puno vremena pa sam odjurio najbržim putem do tamo i nazad, makar i po autoputu kroz Austriju i Njemačku ima prekrasnih prizora pejzaža, Dunava, snježnih vrhova i sl.

Ruta:

 
ja sam iz Praga išao preko Plzena i Rozvadova do Njemačke granice pa preko Amberga i Regensburga do Munchena. Oko Plzena se gradio autoput kao i od Rozvadova na njemačkoj granici do njemačkog autoputa
 
Adventurer said:
Nisam imao puno vremena pa sam odjurio najbržim putem do tamo i nazad, makar i po autoputu kroz Austriju i Njemačku ima prekrasnih prizora pejzaža, Dunava, snježnih vrhova i sl.
majstore  (y)
 
Drugi put kad "imas" vremena i ides kroz Graz stani na "odmor" kod mene ( ak sam tu naravno).
 
Nikola_M said:
Informacija ti je zastarjela, za motore je besplatno.
Kroz sve 3 države?
 
33 said:
Drugi put kad "imas" vremena i ides kroz Graz stani na "odmor" kod mene ( ak sam tu naravno).

Fascinirao me onaj tunel ispod Graza dug preko 9km. Prvo sam mislio da ću se ugušit unutra kad tamo zrak i ventilacija su u njemu najbolji od svih 15 tunela koje sam prošao putem (y)
 
Nikola_M said:
Izvinjavam se na nejasnom odgovoru, bilo je pitanje o Slovackoj. Mislio sam na nju.
Pa meni je bilo čudno zašto bi se u Slovačkoj naplaćivalo a u Češkoj ne. Inače na granici je radila neka curica od 18-19 godina i nije me baš razumjela kad sam je pitao za vinjetu za motor a ne za auto, a pošto mi se ista stvar desila na Mađarskoj granici onda sam samo dao 6 eura i otišao. Ako sam i bacio te pare za cestarinu, bar sam dobio još jednu suvenir naljepnicu za vjetrobran  :mrgreen: