Kawasaki er6 i Versys - susret Rastoke 11.6. (neradni dan!)

Evo dobio ja info od "moover" Hvala ti usput! Ja cu gledat da idem taj dan sto da ne. Inace subotom radim al ako je praznik onda cemo nesto sklepat ajde jos nisam ni bio u tim krajevima bit ce to dobar izlet i bez zaba za rucak  (y)

Pitam jos par njih pa nas dodje mozda i dvoje ili troje.

Pozdrav!
 
ja sam isto za  (y)

a za organizaciju vremenski se bude neke izmislio jer samo treba malo prioritete organizirat bolje  :mrgreen: 8)
 
A evo kako je cijela ideja propala prošle godine:
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,103716.msg1827632.html#msg1827632
:LOL:

Na kraju, "našli" se mi u Fužinama na FrogStock-u... Sreo Motobubi-a i Funzy-a... Pojo grah i popio pive. Bauljao, lego "spavat"... Probudio se drugi dan, spakirao i otišao doma..
:(

Znam da će i ove godine, dan prije "meetinga", 98% ljudi reć da im se teli krava il da imaju krstitke il da moraju zalit baku i nahranit cvijeće pa ne mogu doć ali nema veze...

Uglavnom, molio bih da potvrdite dolazak barem dan ranije tak da znam dal da vozim ženu sa sobom ili ne... Ipak mi se ne da tamo sjedit sam...  :mrgreen:
 
hvala mooveru na pozivu
ja bih trebala biti u Zagrebu u to vrijeme pa se nadam da se vidimo  :wink:
 
11.6. smrc.. :(
onda se ne vidimo, popijte koju pivicu i za mene..
 
mar said:
11.6. smrc.. :(
onda se ne vidimo, popijte koju pivicu i za mene..

To je samo prvi u niz susreta... Nemoj bit u bedu. Ako ovo uspije, organizirat ćemo mi to još neki put.
Moja ideja bi bila da se svaki put nađemo na nekom drugom mjestu u HR. Možda i povećamo meeting na dva dana pa negdje i otkampiramo...
 
ja ne znam ni gdje je jedno ni gdje je drugo, pa mi je svejedno u kojem smjeru se gubim  :LOL:  :LOL:
 
čitajte prvi post, ažuriram ga s popisom ljudi koji su potvrdili dolazak i mislim da nema smisla više kemijati s datumima i mjestom održavanja...

ovo bi bilo prvo takvo (uspješno) druženje, razradit ćemo neke teme o kojima bismo mogli pričati, nastojat ću dogovoriti i neku radionicu (npr. da mi bad_ri ugradi xenone  :mrgreen: ).... ovo ćemo napraviti na Rastokama, a iduće druženje može biti u Fužinama ili na nekoj trećoj lokaciji (otom potom)...

molim ekipu koja je bila već na Rastokama da predloži neki restoran s povećom terasom i parkingom i sa dobrom klopom, i neku livadu uz rijeku gdje bismo se stacionirali...
 
darko57 said:
e baš si da znaš.....
pi si pivu sam
naravno, dobrodošli su i svi ostali motoristi i motoristice, ne samo vozači/ce er6 i versysa...
 
Ja bi radije Rastoke jer su mi Fužine preblizu...meni je svejedno kada, a fotke iz Rastoka sam već postala. Nema tamo nekog velikog izbora restorana, zapravo na samim Rastokama su samo dva. Parkirat se može samo na vrhu kraj samog mosta i to je manje više to.
 
ajoj volio bi svratit, ali nekako mi daleko... :misli:
 
amanita said:
Ja bi radije Rastoke jer su mi Fužine preblizu...meni je svejedno kada, a fotke iz Rastoka sam već postala. Nema tamo nekog velikog izbora restorana, zapravo na samim Rastokama su samo dva. Parkirat se može samo na vrhu kraj samog mosta i to je manje više to.

Da, moze se kod mosta, a ako lijepo zamolimo onu tetu, mozda ce nam otvoriti i ogradu da se spustmo skroz dolje do restorana.

Hvala mooveru i bekspejsu na pozivu, pišite me obavezno, a tek cu krajem mjeseca znati kakva mi je smjena.
Cujemo se jos. (y)
 
Evo malo fotki da vas navučemo (pogotovo ove iz Makarske)...  :mrgreen:

http://www.destinacije.com/search.asp?lang=hr&p=Rastoke&t=sve&cp=1&prikaz=thumbs
 
Ja i žena dolazimo u bilo kojem terminu!

Svaka čast mooveru na inicijativi. Upiši nas gore  (y)

BTW - kakav će to biti susret bez "bad_ri_štuca_mi"??  :mrgreen:
 
Toma HR said:
Ja i žena dolazimo u bilo kojem terminu!

Svaka čast mooveru na inicijativi. Upiši nas gore  (y)

BTW - kakav će to biti susret bez "bad_ri_štuca_mi"??  :mrgreen:

Inicijativa nije od Moover-a ali nema veze, glavno da se nađemo svi skupa....  :mrgreen: (y)

Za one koji ne znaju kako doći do Rastoka:

http://82.193.221.213/GElin2/

1. U "Map search" upišeš mjesto iz kojeg polaziš. Pronađeno mjesto "drag & drop" u "Router" (prozorčić ispod).
2. U "Map Search" upišeš Rastoke i njih drag&drop-aš ispod polaznog mjesta u prozorčić "Router".
3. Klikneš na ikonu šestara i pogledaš kako doći do Rastoka.... Moguće je i dodavati "waypoint"-e po volji....
 
Bekspejs said:
Inicijativa nije od Moover-a ali nema veze, glavno da se nađemo svi skupa....  :mrgreen: (y)
Ideja nije Mooverova, ali inicijativa (slanje pp svima s popisa er6 i versys) je...  :mrgreen: (y)

Al, kak si i rekao, nije bitno čija je, bitno je da se nađemo, razmjenimo iskustva, pogledamo tko šta ima od dodatne opreme, potračamo Kawasaki prodaju i servis, naučimo nešto na radionici itd....