Kawasaki ER6N/F - gen. topic

djess said:
Ma nije bilo niš strašno, malo proklizavanja, nastradali su samo oklopi, ja sam svog polegao točno nakon 20 tkm sretno prođenih
Usput u kojoj je fazi nosač tablice, možda bi mogao koristiti i ovoj temi


U fazi da se kopam oko izrade kalupa za injekcijsko presanje kucista, jebem ti hr trziste i cijene, u zadnjoj ponudi sam na 6000 eura, nek si fino dupe s tim obrisu...  :x
 
Pitanje za znalce...
Gdje ima kod nas za uzet LeoVince auspufa?

Btw, cekaj malo tommee, sta bi ti sam radio nosace za tablice?
 
zec13 said:
Pitanje za znalce...
Gdje ima kod nas za uzet LeoVince auspufa?

Btw, cekaj malo tommee, sta bi ti sam radio nosace za tablice?

Ne bi ja radio, ja sam napravio, to ide u prodaju  (y)
 
GiPZy 500 said:
jedna ne losa verzija N sa oklopom, ili F sa svjetlom N-a.  :misli:    :neznam:

Imam žešći fetish na kombinaciju crne s narančastom, ali svejedno od ovog photoshopiranog F-a bi uzeo jedino tank i felge. Amen.

Eto da pokazem i ja malo svoju bebu (i sebe ofkors  8) )
P.s. Sori tommee, nikako da uđem u metRRo ekipu  :LOL:
 
Evo i mene  :mrgreen: Imam ER-6N, žute boje, godište 2006. s kojim sam prešao tek 3.500 km (drugi vlasnik, prvi je bio forumaš Asq), a ukupno je prešao 16.500 km. Za sada nemam nekih problema, a pošto sam početnik u vožnji teško mi je i dati neku procijenu motora, osim da mi je jako teško pravilno dozirati prednju kočnicu. Eh da, sjedalo mi je prilično neudobno za duži put, možda je stvar navike ali nakon 150 km sav utrnem, no zato mi je zvuk motora odličan.  (y)  Promijenio sam osvijetljenje displeja u plavo a uskoro ću i montirati Puigov vizir pa će i borba s vjetrom biti valjda lakša.
 
Gvozdeni said:
Evo i mene  :mrgreen: Imam ER-6N, žute boje, godište 2006. s kojim sam prešao tek 3.500 km (drugi vlasnik, prvi je bio forumaš Asq), a ukupno je prešao 16.500 km. Za sada nemam nekih problema, a pošto sam početnik u vožnji teško mi je i dati neku procijenu motora, osim da mi je jako teško pravilno dozirati prednju kočnicu. Eh da, sjedalo mi je prilično neudobno za duži put, možda je stvar navike ali nakon 150 km sav utrnem, no zato mi je zvuk motora odličan.  (y)  Promijenio sam osvijetljenje displeja u plavo a uskoro ću i montirati Puigov vizir pa će i borba s vjetrom biti valjda lakša.
Evo i mene. Kako si promjenio osvjetljenje displaya?
 
evo jedan meni ugly ....  :shock:

outside030.jpg


outside028.jpg
 
gledajte undertail na ovom

UploadImages%5Cundertail.jpg


predobro izgleda....

MOze se kupiti za 229 $ tu: http://www.motospecialties.com/store.asp?store=ninja650shop&level=type&type=Undertails

Pa ako ima netko da moze to nabavit ja sam zainteresiran za neki group buy  8)
 
Meni nikak nije jasno zašto serijski ne stave ovaj mali blatobrančić na zadnji kotač...  :?
Di to ima najbliže meni za kupit i koliko para će me to veselje stajat?
 
Tommee said:
Oooo, samo naprijed, doci ces ti u nasu metRRo ekipu, dobro napredujes  (y) :mrgreen:
Vidim i sephia efekt se koristi na slikama, to je to, malo arta u sliku unjeti  :mrgreen:

Koliko kilometara imas na motoru, bas me zanima, cini mi se da od kad sam otisao sa krka, a taman ti je tad dosao motor, da ste vas dvoje dosta natukli.

P.S. reci stakiju da se malo pojavi ovdje  (y)

Eto, danas sam bas malo upalio Kawu cisto da se ulje ne zgusne  :D i kaze mi da imam 7450, ali uzmi u obzir da se od 11 mjeseca slabo vozim, a od 1.9. do 1.11. napravio 6500 km  :mrgreen: - sta cu, puno slobodnog vremena, đir do zadra, do zegea par puta, istra. Nista strasne ture uglavnom. Pocinjem se zato nabrijavat na ovu turu do makedonije u petom mjesecu http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,78299.0.html

A štakica ce valjda ovih dana skinut gips pa cemo u neku đir, iako je vrijeme pizdarija - magla i kisa.

Inace, u metRRo idem ako se odreknem dr.Martens i ubacim neke tetka-espadrile koje ti i štaki furate  :LOL:






Bekspejs said:
Već nas ima dovoljno za pristojan meeting.  (y)
:mrgreen:
Bekspejs said:
Bar će vožnja bit duža.  :D

Nemamo se šta podjebavat na ovu temu, čim malo zagrije, uskladimo neki datum, povucemo centar na karti tako da se u prosjeku svi malo provozamo, šator (ili ne) i malo se kurchimo po cesti  :biker: :biker: :biker: , izmjenjujemo iskustva, bla bla... Why the f*** not??


Gvozdeni said:
Evo i mene  :mrgreen: Imam ER-6N, žute boje, godište 2006. s kojim sam prešao tek 3.500 km (drugi vlasnik, prvi je bio forumaš Asq), a ukupno je prešao 16.500 km. Za sada nemam nekih problema, a pošto sam početnik u vožnji teško mi je i dati neku procijenu motora, osim da mi je jako teško pravilno dozirati prednju kočnicu. Eh da, sjedalo mi je prilično neudobno za duži put, možda je stvar navike ali nakon 150 km sav utrnem, no zato mi je zvuk motora odličan.  (y)  Promijenio sam osvijetljenje displeja u plavo a uskoro ću i montirati Puigov vizir pa će i borba s vjetrom biti valjda lakša.

Daj ti provjeri tu kočnicu, jer sam i ja rookie na motoru i nisam imao problema s kočenjem i doziranjem (novi motor). Istina je, poslušao sam savjete iskusnijih i otisao na ravnu praznu cestu (suhu, pa mokru) i testirao kočnice i uvjete proklizavanja kotača, i prednjeg i zadnjeg. Čak sam i stražnji kraj uspio dignut na kratko. Isto tako probaj na cesti s pjeskom, ali jaaaaako oprezno. Ne pricam nista novo, samo prenosim...  :blahblah:
 
Bekspejs said:
Meni nikak nije jasno zašto serijski ne stave ovaj mali blatobrančić na zadnji kotač...  :?
Di to ima najbliže meni za kupit i koliko para će me to veselje stajat?

A ti si mislio da kada si kupio motor da ces davat pare samo za benzu i servise  :LOL: :LOL: :LOL:
Pretpostavljam da ces u KMS najblize naci, nazovi prvo i pitaj da li imaju i koliko para. Ako ne, ima masa talijana sta rade neke svoje. Kada nađem, postam.
 
zec13 said:
Daj ti provjeri tu kočnicu, jer sam i ja rookie na motoru i nisam imao problema s kočenjem i doziranjem (novi motor). Istina je, poslušao sam savjete iskusnijih i otisao na ravnu praznu cestu (suhu, pa mokru) i testirao kočnice i uvjete proklizavanja kotača, i prednjeg i zadnjeg. Čak sam i stražnji kraj uspio dignut na kratko. Isto tako probaj na cesti s pjeskom, ali jaaaaako oprezno. Ne pricam nista novo, samo prenosim...  :blahblah:
Probao sam sve to, ali i dalje mi se čini da nije kako bi trebalo biti.  :? Probaću vidjeti i sa servisom ali već sam čuo da se ljudi žale na prednju kočnicu na ER-u, navodno opletena crijeva pomažu ali to još nije došlo na red.
 
Gvozdeni said:
Probao sam sve to, ali i dalje mi se čini da nije kako bi trebalo biti.  :? Probaću vidjeti i sa servisom ali već sam čuo da se ljudi žale na prednju kočnicu na ER-u, navodno opletena crijeva pomažu ali to još nije došlo na red.

Moj je s ABSom i radi ajn-ca. Jednom mi se i upalio i mogu reći  (y)
Al, ok, ja sam više sa suvozačicom nego sam pa možda utječe i to da dosta kočim i zadnjom, a često i mašinom... Uglavnom, kad zatreba, kočim i čizmama.  :mrgreen:
 
Bekspejs said:
Moj je s ABSom i radi ajn-ca. Jednom mi se i upalio i mogu reći  (y)
Al, ok, ja sam više sa suvozačicom nego sam pa možda utječe i to da dosta kočim i zadnjom, a često i mašinom... Uglavnom, kad zatreba, kočim i čizmama.  :mrgreen:
Eh da je s ABS-om vjerujem da ne bi bilo problema.  :wink: Ma biće to sve u redu dok se malo srodim s motorom, ako nije neka tehnička greška u pitanju.
 
napravio sam 5500 km na Versysu ABS ( crni - najbrzi  :jesus:), ukljucio bi se u raspravu pa mozda i u kakvu voznju, masina je skoro ista ko kod er6 pa cu rado podijelit iskustva... (y)
 
shakazulu said:
napravio sam 5500 km na Versysu ABS ( crni - najbrzi  :jesus:), ukljucio bi se u raspravu pa mozda i u kakvu voznju, masina je skoro ista ko kod er6 pa cu rado podijelit iskustva... (y)

Braćo, udružimo se!!!  :bananapivo: :piva: Naravno da nam se mozes pridružit u raspravi  (y)
Svidio mi se koncept Versysa od samog starta kada je izasao, pogotovo sta mi je u dugorocnom planu uzeti nesto takvo ali otom potom...
Skoro ista masina, to si dobro rekao - jedino su malo postelali makinu da na Versysu daje manje momenta i snage - zna li itko zasto?  :misli:
 
Evo i mene, imam er6 bio ne tako davno f 2007. ima 1.700km crni je sa crnom ramom ali sive felge i nažalost nije u voznom stanju,vile, točak,grane. Još uvijek imam ZZR-a 600 pa nisam jako žalostan.
Odgovor Bekspejs-u ja sam akumulator izvukao tako što sam one vijke što drže kleme malo žašarafio i povezao sa komadićem špage.  (y)
 
Pozdrav svima. Ja svoj žuti n imam cca godinu dana, napravila cca 10 000 km. Početnik sam, ali mi je drago da postoji ovaj topic da ne moram više tražit slomljene nožice u tehničkim pitanjima  :mrgreen:
Zadnji kraj promjenio mi je jedan dečko tu iz Ri koji ima istog crnog, skinuo je nekakvu crnu plastiku pa sada tablica drugačije stoji, a žmigavce sam skinula mužu sa cbr-ke.
Evo ga pod punom ratnom spremom, kofer i bisage (koje mu sasvim solidno stoje) i možeš sa njime na kraj svijeta.