Kawasaki ER6N/F - gen. topic

MaRi0_St said:
mislim da ću se i ja zasad pozdravit s vama... ako uskoro naleti kupac http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/kawasaki-er6n-oglas-23120759

:cry:


Moja bivša Kawa..Sve preporuke, motor je bez greške... Nadam se da če dalje u dobre ruke  (y)
 
400 pregleda ni jedan poziv... eto čemu služi njuškalo  :mrgreen:

moj je motor, al kao što bob rock kaže - za svaku preporuku  (y) jbg, rađe ću uložit tu lovu u nešto šta će se isplatit... evo danas platio 10 000 kn pločica :mrgreen:
 
MaRi0_St said:
400 pregleda ni jedan poziv... eto čemu služi njuškalo  :mrgreen:

moj je motor, al kao što bob rock kaže - za svaku preporuku  (y) jbg, rađe ću uložit tu lovu u nešto šta će se isplatit... evo danas platio 10 000 kn pločica :mrgreen:
Ne očekuj puno poziva, a i bolje - ko će svaki put sve ponovo objašnjavat :mrgreen: Prošle godine kad san prodava motor od milijon pregleda je bilo 6-7 poziva a od toga ga je troje kupaca došlo i pogledat (treći ga je kupija). Znan i za slučaj urednog T-Maxa kojeg je prije prodaje pogledalo možda dvoje ljudi uživo a isto tisuće pregleda.

Tako da, ne zamaraj se s brojen pregleda, to ti je isto ka i u Citiya, svi samo šetaju i ližu izloge a niko ne kupuje :mrgreen:
 
MaRi0_St said:
400 pregleda ni jedan poziv... eto čemu služi njuškalo  :mrgreen:

moj je motor, al kao što bob rock kaže - za svaku preporuku  (y) jbg, rađe ću uložit tu lovu u nešto šta će se isplatit... evo danas platio 10 000 kn pločica :mrgreen:

to nema nikakvog pravila... može otić sutra... a možeš ga i prodavat naredne 2 godine...
 
Ja sam dosada prodao 2 skutera i 2 motora. Prosjek je bio oko 2-3 mjeseca za cijenu koju sam i tražio. Prvi koji bi dosao pogledati bi u pravilu i kupio.mislim da ovaj vrijedi 2900
 
bricksrheavy said:
Tako da, ne zamaraj se s brojen pregleda, to ti je isto ka i u Citiya, svi samo šetaju i ližu izloge a niko ne kupuje :mrgreen:

kad san prodava x-maxa otiša prvi dan s njuškala, evo kawasakiju je trebalo 5 dana i prvi koji ga je došao vidit, ode negdje u Zg za 22 000 kn.

nisam baš najzadovoljniji kupcem al ipak je lova na prvom mistu  :mrgreen:
 
Probvozao ga malo do nizozemske :mrgreen:
TiTZypj.jpg

zakljucak: ne kupovat kineske usb punjace za sitnu lovu, krepo u povratku  :misli:
i treba mi bolji sic, ovaj nije neka sreca
 
Hrabar si, s tim sicem toliku turu :D  Koliko si odvalio u komadu?
 
47 said:
Hrabar si, s tim sicem toliku turu :D  Koliko si odvalio u komadu?
nesto iznad 700km u jednom danu
 
MKugli said:
Koliki je problem staviti takve upside-down vilice i jel ima ikakve razlike u voznji..

Nema nikakve razlike osim šta ti se svi dive.

using  tapatapa

 
MKugli said:
Koliki je problem staviti takve upside-down vilice i jel ima ikakve razlike u voznji..
Nije pretjerani problem, samo trebas prave dijelove, vilice su zx10r, al moras mjenjat oba trokuta (jedan je ja mislim versys, drugi zx10r), kotac pase original.

Sto se tice razlike, nisam nikad vozio primjerak s originalnim, al sto sam vidio po forumima ljudi se generalno slazu da je bolje. Na kraju krajeva covjek bi ocekivao da su vilice na boljem motoru bolje :)
 
O tom cu mal kasnije razmisljat al ovo je prvi koji sam vidio da ima upside down a da nije neka prerada. A sada drugo pitanje dali netko ima aftrmarket auspuh i koji se pokazao kao najbolji? Imam sada akrapovica ali mi nekako glomazno djeluje pa bi ga svakako mjenjao ali da i dalje ima dobar zvuk
 
fawlty82 said:
Daj mi molim te objasni ovo. Mislim na kupca, a ne za lovu.

ma mrzim klošarenje, samo to. kužim da je uvijek kupcu puno prodavaču malo al mislim da je cijena bila više nego dobra sa svime šta sam mu dao uz motor a lik me prvi dan zove da bi mu "buraz" došao vidit motor jer je on iz zagorja a buraz će bit u st, reko nema problema. nađem se s burazom lik priča kako cijeli život voze motore, kako su gledali nekog er-a u zg-u da je grob i kao da je došao "slikat nedostatke" i onda sam kaže kako nema šta slikat... pita me jesmo se dogovarali za cijenu reko cijena je ta koja piše i dam ti sve što piše uz motor i to je to. zove me lik 15 min. poslije na mob kao da je buraz vidio motor da je odličan da bi on to kupio al kao da on nema za put pa ako bi mu ja izašao u susret. ponovim mu opet što mu je "buraz" rekao i što sam rekao burazu i lik me 5 min. cijepi kako on nema love. reko ako nemaš love ne kupuj i adio, a on kao da mu se javim ako se predomislim, reko to nećeš doživit. i onda me za pola sata zove da je on "posudio novce", reko to uopće nije moj problem, ako ćeš doć po motor donesi 22000 kn i tvoj je. lik dođe sutra ujutro u st, zove me da bi on i stari krenili u noći pa da se nađemo u 7 ujutro... reko ajd dobro, može, dođu po motor i opet ciganjenje da "kaj im stvarno ne bu spustil cijenu" i nakon opet rasprave iz početka, tj. mog klimanja glavom i njihovog nabrajanja kako to još nisu doživili i kako im "split neće ostat u lijepom sjećanju zbog mene"  :LOL: :LOL: izbroje lovu nešto u eurima, nešto u kunama, pa kao jel 2900 eura, reko nije nego 22 000 kn :mrgreen: da bi me na kraju lik pitao a di mi je onaj štender na kojem sam slikao motor :LOL: :LOL: e kad mu onda nisam sjeo na motor i otišao doma da se vraća pješke u zagreb :mrgreen: :mrgreen:

i još jedan detalj "buraz" priča kako oni cijeli život voze motore a lik me pita kolko ima brzina i da jel mu imam dat kakav savjet, da se on malo boji "onih zavoja oko knina" a da je ovo brz motor :LOL: :LOL: :LOL: reko savjet ti je da ga ne kupiš :0648:
 
dobro nije tražio da mu ga dovezeš u zg. Ja se prije mjesec dana dogovorim sa kretenom iz zg za hondu cbf 1000, cijena paše, sve paše ja trebam doći po motor. Kupio karte za zg, uzeli žena i ja slobodno i on navečer šalje poruku da on odustraje :shock: :shock:. Zovem na brzinu drugi oglas za suzuki gsx 1250 u Čazmu, čovjek normalan, na brzinu se dogovaramo i ja pravac Čazma. Motor apoteka kao što je čovjek i rekao, prespavao u Ivaniću i piči doma  :021: :021: :021:. Prije mene istu stvar je napravio još jednom forumašu kojem nisam vjerovao (on je došao u zg i kreten mu se nije htio javiti) :x
 
geronimo43 said:
dobro nije tražio da mu ga dovezeš u zg. Ja se prije mjesec dana dogovorim sa kretenom iz zg za hondu cbf 1000, cijena paše, sve paše ja trebam doći po motor. Kupio karte za zg, uzeli žena i ja slobodno i on navečer šalje poruku da on odustraje :shock: :shock:. Zovem na brzinu drugi oglas za suzuki gsx 1250 u Čazmu, čovjek normalan, na brzinu se dogovaramo i ja pravac Čazma. Motor apoteka kao što je čovjek i rekao, prespavao u Ivaniću i piči doma  :021: :021: :021:. Prije mene istu stvar je napravio još jednom forumašu kojem nisam vjerovao (on je došao u zg i kreten mu se nije htio javiti) :x
debil je opet na njuškalu....
+ je još mog susjeda izjebo.....
 
hahaha sad ga je spustio na 5900 plus kaciga,bubrežnjak i rukavice gratis  :LOL: :LOL:.