Kawasaki er6n,jel ko probo?

već sam ga par puta proučavao u mms-u. Meni je u živo puno ljepši nego na slikama, al nisam imao čast vozit se na njemu, a i nije vrijeme, a i nemam prilike. Ipak, moram priznat da mi se motor dopao, lijep reservoar, kao ducati ss. Zapravo. lijepo uzak motor, kao pravi dvocilindraš iako je redni a ne v. Al odmah se vidi da je upravljiv, u to nema sumnje. Za te novce, treba mu skinut kapu.
 
i ja sam ga last weekend gledo u mms-u...
ono...zgodno...
ne izgleda mi baš mali...  :?
neam pojma...ono...nije neka lađa...al...neam pojma...uglavnom...ja sam 183-4 i 67 kg...i ono...čini mi se sasvim ok...
da sam početnik i da kupujem novi motor...er6 bi bio moj izbor...  (y)
 
Hrvoje said:
E a ja ću imat malog crnca koji će me dočekivati prilikom pristajanja i ispraćivati prilikom isplovljavanja. Bum ga u kuferu držal :mrgreen:

hehe, dobro si me sjetio, morat ću i ja onda tako... :mrgreen: Također 170, samo bez borovnica, možda čak i jedna manje... :mrgreen:
 
SA MOJIH 192 U VIS I 115 u kg motorček ljepo ide nije da ima mjesta za razbacivanj ali isto tako za 1,80 ima dosta zato ako ti se motor sviđa odi u daćan sjedi na njega pa vidi,motor za te novce u toj kategoriji je sigurno best-buy,svev ostalo je tvoja odluka:)
 
Newmie said:
hehe, dobro si me sjetio, morat ću i ja onda tako... :mrgreen: Također 170, samo bez borovnica, možda čak i jedna manje... :mrgreen:

metar i želja da naraste :mrgreen:
 
jučer sam sjedio na njemu imam 186 i cca 115 kg svi nešto pričaju da je mal je niži je od kle ali svojom koncepcijom sasvim je ugodan.. Ja imam neke prodleme jer kad sjednem na r-a odma me drob baci na zadnje sjedalo...

za te pare motor je više nego pogodak