Kawasaki GTR 1400

Keko xx said:
Boris,jel ti znaš da još jedino nas dvojica vozimo GTR-a,ostali kolege su ili prodali svoje ljubimce u beli svijet ili su se oni odselili preko granice?!

Ne znam :shock: Al razmišljam kak doč povoljno do rabljenog akrapa... :whistle: :whistle: :wave:
 
:shock: :shock: :shock: Al ti baš nikak da uđeš u srž stvari..... :mrgreen:
 
Prekrasan sunčani dan. Nedjelja 16.10.2016.... Razarači Nato snaga na Grobniku.... :bananarace:
 
Mr. Noo said:
Prekrasan sunčani dan. Nedjelja 16.10.2016.... Razarači Nato snaga na Grobniku.... :bananarace:

Eto, samo je falija i moj sivko  :D

 
jaki said:
Nemogu pronaci zzra po svom gustu pa sada razmisljam o gtru..ima tko kakav prijedlog?

Prijedlog o čemu  :misli:

Ja sam svog prodava početkom godine, ali pošto sam utuka pun k.... love u zadnji servis sada mi se ne prodaje  :mrgreen:
 
garfield1974 said:
Prijedlog o čemu  :misli:

Ja sam svog prodava početkom godine, ali pošto sam utuka pun k.... love u zadnji servis sada mi se ne prodaje  :mrgreen:
gdje ima dobar primjerak za kupiti  (y)
 
jaki said:
gdje ima dobar primjerak za kupiti  (y)

Imaš onog u varaždinu, 2008, gledao sam ga ljetos. Ima nekih stvarčica al o tome mogu na pp jer ne volim nikog krivo prikazivat. Vidim da je sad cijena 6800 ali to se još spušta i onda bi mogla bit dobra kupovina... (y)
 
Točno nam fali još jedan razarač iste boje sparkiran na Grobniku.Garfield,idući put nemoj propustit susret opakih.
 
Mogli ste zvat mene s lovcem da zujim oko vas s razaračima i čuvam vas od napada neprijatelja. Nebi se slikal s vama da pokvarim fotke bez brige  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Čuj to??!! On bi nas čuval, od koga, od čega sa čime??!! :misli: :blahblah: :bojimse: :zid:
 
Keko xx said:
Pinta,ti se slobodno staneš uz nas,al xxa parkiraj 20 m dalje.

Reko sam da nebi kvaril fotke 8)

Mr. Noo said:
Čuj to??!! On bi nas čuval, od koga, od čega sa čime??!! :misli: :blahblah: :bojimse: :zid:

Pa od onih koji bi vas probali uloviti i pokvariti vam formaciju :jesus: :jesus: :jesus: Lagano kruzam iza vas, posmatram kak se pelate, guštam i smetam onima koji bi vas htjeli šišnuti :LOL: :LOL: :LOL:

Kak s čim :misli: Pa vozim STEALTH nevidljiv sam i za rader ak projurim full gas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovi ex hondasi sadasnji kramasakijasi se nekaj prave vazni :jesus:  :mrgreen:
Vratiti cete se Vi na pravi put kad tad 8) (y)
 
gianni said:
Ovi ex hondasi sadasnji kramasakijasi se nekaj prave vazni :jesus:  :mrgreen:
Vratiti cete se Vi na pravi put kad tad 8) (y)

Neko več ovih dana..... :oops: :ples:
 
Pinta 001 JA said:
Reko sam da nebi kvaril fotke 8)

Pa od onih koji bi vas probali uloviti i pokvariti vam formaciju :jesus: :jesus: :jesus: Lagano kruzam iza vas, posmatram kak se pelate, guštam i smetam onima koji bi vas htjeli šišnuti :LOL: :LOL: :LOL:

Kak s čim :misli: Pa vozim STEALTH nevidljiv sam i za rader ak projurim full gas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

(y) (y) Sve pet Pinta. Mi ti se vozimo ovak pa si brijemo kak smo brzi!!  I zato je bolje da nam neko ne sjebe koncepciju i posrami nas :wink: :misli: :D