Kawasaki GTR 1400

Mr. Noo said:
A za one ljepotane gore nemaš komentara?!. Pusti ovg sa retardiranim koljenom... :misli:
Prvo da ispravim netočan navod.Nema ON retardirano koljeno,već nekaj drugo.Nadalje,lepi su jako,po mom ukusu možda malo previše nađinđani sa naljepnicama,al zato Two Brothers mu stoji ko saliven.Ak moreš naći slikice meni osobno najljepše boje,one smeđe i tamno zelene,bio bi ti zahvalan.
 
Vi se s tim drlozima pretvarate u  prave "sektaše" ko oni u temi o ZZR-ima . Najbolji motori, najbrži , najljepši, voze ih najbrži vozači i tako . . . Čudo . . .  :mrgreen:  :LOL:  :0648:
Ova mi tema postaje favorit , najprije pogledam Vas pa dalje na Tibora ,Vesnu , onog "auslendera" iz Welsa pa dalje . . .
 
Mitan said:
Vi se s tim drlozima pretvarate u  prave "sektaše" ko oni u temi o ZZR-ima . Najbolji motori, najbrži , najljepši, voze ih najbrži vozači i tako . . . Čudo . . .  :mrgreen:  :LOL:  :0648:
Ova mi tema postaje favorit , najprije pogledam Vas pa dalje na Tibora ,Vesnu , onog "auslendera" iz Welsa pa dalje . . .
Nekako mi se čini da si nas prokužio.Želimo biti po svemu ispred bRRabonjka.A Vesnica sirota još mora puno papat kolača da bi došla u našu kategoriju,tj.sektu.
 
Dobro , dobro . . .
Vidim da ste svjesni "problema" , a kažu da je ta spoznaja  pola puta do "izlječenja" .
Da mi ja samo vidjeti vaše face kad ispadnete iz "transa" i skužite da vozite taljige od 300 plus kila i sami sebe lažete da vozite motore .
 
Mitan said:
Dobro , dobro . . .
Vidim da ste svjesni "problema" , a kažu da je ta spoznaja  pola puta do "izlječenja" .
Da mi ja samo vidjeti vaše face kad ispadnete iz "transa" i skužite da vozite taljige od 300 plus kila i sami sebe lažete da vozite motore .
E da,vele u narodu:Ne kudi konja kojeg nisi jahao ili koji tebe nije jahao.Kako god bilo,od bRRabonjaka smo uvijek brži.Pardon,mislio sam reći teži.
 
a u pm - sve puno kawasakicara ovdje!!
sveta krava tu i tamo :) :)

 
Sad bi najedanput svi hteli u sektu GTR.E nemre to sam tak.Niste se javljali cijele sezone,nikakvu slikicu papice niste stavili ili barem glavnog kuhara Borisa pohvalili i još pregršt propusta je tu bilo.Još samo fali da u temu upadne bRRabonjček.
 
Mitan said:
Vi se s tim drlozima pretvarate u  prave "sektaše" ko oni u temi o ZZR-ima . Najbolji motori, najbrži , najljepši, voze ih najbrži vozači i tako . . . Čudo . . .  :mrgreen:  :LOL:  :0648:
Ova mi tema postaje favorit , najprije pogledam Vas pa dalje na Tibora ,Vesnu , onog "auslendera" iz Welsa pa dalje . . .

Mirek!  Ja sam sad izgubljen, znam te al opet ne tak da bi sad skužio dal je ovo sarkazam ili prijateljska lićkodobronamjerna opaska i šala. :misli: :mrgreen: :shock: :shock: Tolko za sada, imam baš volju za raspisat se al ču pričekat da se javiš ponovo u tvoju - favorit temu - , pa čemo onda dalje..... :chuckel: :no:
 
Mitan said:
Dobro , dobro . . .
Vidim da ste svjesni "problema" , a kažu da je ta spoznaja  pola puta do "izlječenja" .
Da mi ja samo vidjeti vaše face kad ispadnete iz "transa" i skužite da vozite taljige od 300 plus kila i sami sebe lažete da vozite motore .

Uuuuu jeba te pa ovo nisam ni vidio :shock: ovo se ni neda komentirat,..... :paper: :bonk:
 
gianni said:
Mirek nemoj zajebavati :mrgreen:
Tema je puna delicija (y)

Naravno. Od fileka preko peka pa do rostilja.  A ni riba nam nije strana..... :wink: (y) a o kolačima  bolje da šutim... :sad:
 
kronik said:
a u pm - sve puno kawasakicara ovdje!!
sveta krava tu i tamo :) :)

Ti " auslender ".... čkomi ( po lički - šuti! ) :jesus: Ima i za tebe neki Kawasaki!!!